Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #616
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Wierd stuff.
    Ma aru saanud, et ei pea enam kaasa kandma ja ega nemad ju ei tea kas kadunud/varastatud. Ütlen, et lihtsalt jäi koju. Samas see 25€ ei tapa ka ja asi oleks korras. Esimest korda elus suutsin siukse kaotamise teha.
    Üldiselt ma olen regulaarne telefonide kaotaja :D. mai tia mitu x ma selle ära olen kaotanud lifetime, selleks kunagi omale normaalset telefoni ei osta ka.
    Rahakoti leidja sain aint ühe pizza võrra rikkamaks mille talong mul rahakoti vahel oli, sularaha polnud vahel õnneks.
    kirjuta politseisse avaldus et varastati rahakotiga juhiload, siis saad mingi 6-7 euriga (politsei avaldusega)
    Last edited by KristjanRawk; 18.01.12, 08:39.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #617
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Siuke koi ka pole, et siukest rida veel ajama hakkaks :P

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #618
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Mul NASH-i ja CHUBUKOV-i tabeldi seinapeal ning vahetan igakuise eesmärgi paberit sama nätsumoodi ollusega. Sein ei ole värvitud, tapeedimoodi asi ja midagi peale tolle nätsu sealt ära ei tule (erinevalt plastiliinist ei jäta ka rasvaseid plekke). Samuti tuleb paberi küljest lahti. Võib-olla paned liiga palju, vajutad liiga tugevalt või kasutad muu firma "nätsukesi" või hoopis miski muu põhjus.

        Selle nätsukese nimi on minul APLI-TACK.
        ilmselt siis sul hea tapeedilaadne ollus seinas :). igatahes endal kogemus, kus tuli 1 sein üle värvida peale piltide mahavõtmist. aga see oli nõukaaegne ülevärvitud krohv.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #619
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          ilmselt siis sul hea tapeedilaadne ollus seinas :). igatahes endal kogemus, kus tuli 1 sein üle värvida peale piltide mahavõtmist. aga see oli nõukaaegne ülevärvitud krohv.
          No nad ei jää ju nii kõvasti kinni ja teiseks ma ei pane tervet patja alla. Sellest ühest padjast saad panna 2-3 lehte seinale.

          Comment

          • Remokk
            Jube Noob
            • Nov 2011
            • 171

            #620
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Kuidas lumega lood on?
            Meil maja ees pole autosid nähagi pmst ja siuke lume kiht tuli maha. Auto taha mingi epic kuhi ka veel lisaks sadanud, tuleb pool tundi seda vist välja kaevata.
            oh sind vaesekest.. ca 10 cm lund kõigest...
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #621
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Ma ei tea ei mõõtnud :D.
              Mu maja paistab sealt, ma kohe ei saandki aru kus sa pildi teinud :D.

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #622
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Algselt postitas Remokk Vaata postitust
                oh sind vaesekest.. ca 10 cm lund kõigest...
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                LX-ENERGIAPOLITSEI ARRETEERIB TEID! SUU LAHTI!

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #623
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Siuke asi, et kaotasin rahakoti mõned päevad tagasi ära koos ID kaardi, juhilubade, pangakaartide ja muude dokumentidega. Äki tuleb veel kuskilt välja mingi väike võimalus on.
                  Aga küsimus pigem siuke kas on mõtet üldse uusi lubasid lasta teha? Nagu aru saan ei pea neid enam vist kaasas kandma ja saaks ilma plastikuta ka läbi? ID kaardi teen nagunii uue, ülekannete jms jaoks vaja.
                  Palju üldse uued load maksavad muidu?
                  mina soovitan kõik dokumendid tühistada ja uuesti teha. identiteedivargus on gazillion korda hullem, kui lubade uuesti tegemine jms.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #624
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Yea juba helistasin ka lasin asjad ära tühistada endal.
                    Pärast veel keegi tirib sms laenu vms nimele, siis puhta perses.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #625
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Kaotasin ka suvel kogu kupatuse ära - FTP kaarditasku oli mul kunagi tellitud, seal olid kõikide poodide kaardid, juhiload, ID-kaart, panga koodikaart jne + mingi 5h pärast dokkide kaotust kaotasin telefoni ka ära ROFL ülisodi olin ka obv :D

                      A siis oli parajasti Rõuge paadiralli ja ma olin seal napsil enne üritust mõned päevad, mul kobistas nii et sõbra sõbranna mees, kes tegeles seal tehnika ülespanekuga leidis kogu krempli üles ja sain Valgast kätte asjad rofl.. Vedas julmalt :D Telefoni enam plnud tho, aga tähtsam on imo dokid kui telefon.. :P

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #626
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Ega kellelgi ei juhtu olema Phil Galfondi õppevideodest Philosophy Episode Two Part 3, Episode 4 ja Episode 5 või kehtivat BFP kontot ja nõus need mulle tõmbama millegi eest?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #627
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          Kaotasin ka suvel kogu kupatuse ära - FTP kaarditasku oli mul kunagi tellitud, seal olid kõikide poodide kaardid, juhiload, ID-kaart, panga koodikaart jne + mingi 5h pärast dokkide kaotust kaotasin telefoni ka ära ROFL ülisodi olin ka obv :D

                          A siis oli parajasti Rõuge paadiralli ja ma olin seal napsil enne üritust mõned päevad, mul kobistas nii et sõbra sõbranna mees, kes tegeles seal tehnika ülespanekuga leidis kogu krempli üles ja sain Valgast kätte asjad rofl.. Vedas julmalt :D Telefoni enam plnud tho, aga tähtsam on imo dokid kui telefon.. :P
                          Nice luckbox :).
                          Ise sellel päeval käisin aint korra poes ja rahakott oli kaasas. Järgmine päev hakkasin autoga sõitma minema ja polnud rahakotti kuskil enam. Auto otsisin igatepidi läbi ja poes käisin ka küsimas, et äki unustasin sinna või keegi sinna viind kui poe juures kukkund vms.
                          Aga ei midagi. Eks ma autosse minnes kuidagi libises maha vms ma usun, kuigi mul alati põuetaskus, ei tia..

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #628
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Siin on palju häid Ingise keele oskajaid, palun aidake. Praegune versioon ei kannata välismaalasele saatmist:-)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #629
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              You asked to vaccinate your employees for the Uruguay trip. Please can you handle me the list of employees who need the vaccination and which type (A-hepatitis?; B-hepatitis?)
                              Last edited by qbj0hn; 18.01.12, 15:07. Põhjus: mul meh english aga parandage kui valesti

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #630
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Tundub nagu päris, tnx kiire vastuse eest!

                                Comment

                                Working...