Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #106
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #107
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
      ...
      Kindlasti tuleks mainida, et Ranka oli abiks rekordi püstitamisel:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Ootan huviga, millal nii tähtsa projekti kohta kohta melu rubriigis lugu tuleb. Wp Ranka!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #108
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Kindlasti tuleks mainida, et Ranka oli abiks rekordi püstitamisel:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Ootan huviga, millal nii tähtsa projekti kohta kohta melu rubriigis lugu tuleb. Wp Ranka!
        Poiss, mis sipled siin?

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #109
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

          Kõhugripi põdejad, mis olid teil kõige esimesed sümptomid enne seda oksendamisrallit ?

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #110
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Kõhugripi põdejad, mis olid teil kõige esimesed sümptomid enne seda oksendamisrallit ?
            teiste inimeste oksendamise nägemine.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #111
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Kõhugripi põdejad, mis olid teil kõige esimesed sümptomid enne seda oksendamisrallit ?
              Ilmselge VPP-de langus, coolerite kasv ja HEM2 uuendamisprobleemid.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #112
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Kõhugripi põdejad, mis olid teil kõige esimesed sümptomid enne seda oksendamisrallit ?
                Vältas mingi 1,5 nädalat. Eelnevalt oli korra palavik (külmavärinad). Äge mulksumine pidevalt kõhus. Palju õnne!

                Comment

                • qjet
                  Grinder
                  • Apr 2009
                  • 806

                  #113
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                  Peeretades hakkad vene ruletti mängima.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #114
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                    in b4
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #115
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                      Positiivne on see, et kõhugrippi puhul alati ei pruugi kulmineeruda kõik sümptomid (k.a ohjeldamatu okesndamine vms). Hetkel on üsna leebed sümptomid.

                      See family guy video, epic huumor :D. Igakord naeran, kui vaatan seda.
                      Last edited by inward; 03.01.12, 15:44.

                      Comment

                      • numnuts
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 846

                        #116
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                        Leidsin täna eesti 5kroonise mündi. viimati nägin säänast mingi 6a tagasi

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #117
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                          OT aga vaadates siinseid graphe siis pokker on kõike muud kui dead :D
                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          maitea, ma jusht vaatan, et foorumis on sama jaotus nagu saitides, heal juhul 5% teenivad korralikku kasumit, ülejäänud on lihtsalt sullerid, kes hobikorras saavad õlle laua peale, päris mitme graafiku puhul ma vaatan, et ma ikka töölt lahkuda ei plaani ja soomes ehitusmehed saavad umbes sama suurt palka...
                          Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                          kodus omaajaperemees mängides>soomes rasket füüsilist
                          offtopicusse teemat edasi arutama.. nohh maitea.. üks päev vaatasime töökaaslastega siin kontori kõrval ehitatavat maja ja ehitajaid.. avaldasin arvamust, et küll on hea kontoritöötaja olla, ei pea vihma jms asjaga töötama väljas.. selle peale keegi teine arvas, et need ehitusmehed vaatavad sama õnnelikult meie peale, et küll on hea olla tööline vabas õhus, pole mingit stressi ja ajugümnastikat ja otsustamisi ja probleeme.. teed ilma mõtlemata seda mida ülemus käsib.. ja teate.. see ei tundunudki nii vale mõte... samas pokkerimängija elukutse on imho kohati vaata et stressirohkemgi oma swingide ja uute seaduste ja bankrollide jms asjade majandamisel..

                          bottom line minu enda jaoks.. krdi raske oleks mul teenida pokkeriga stabiilselt rohkem kui kontoritööga ja hoolimata 160h kontoritöötundidest kuus pole see võrreldavgi 160h pokkeri mängimisega.. ja seda risti ei tahaks küll võtta kui teenistus vähemalt ei kahekordistuks võrreldes kontoritööga.

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #118
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                            bottom line on see, et inimesed erinevad ja teevad erinevaid otsuseid ja võtavad vastu otsuseid mis on neile meelepäraseim (kui see võimalik obv) mõni vend ei läheks in million years välja segumasina ja mõni ei suudaks ettegi kujutada et peab 8+h päevas kontoris teisi molle vahtima..

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #119
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                              Damn, mul nii kahju vastasest praegu, kaart hakkas lõpuks jooksma ja ownisin nii haledalt venda, et pani peale järjekordset ebaõnnestunud bluffi ennast sitouti ja lasi mul blindid ära võtta.

                              Comment

                              • Platinum
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 248

                                #120
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camule 2012 aastaks naine!

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                offtopicusse teemat edasi arutama.. nohh maitea.. üks päev vaatasime töökaaslastega siin kontori kõrval ehitatavat maja ja ehitajaid.. avaldasin arvamust, et küll on hea kontoritöötaja olla, ei pea vihma jms asjaga töötama väljas.. selle peale keegi teine arvas, et need ehitusmehed vaatavad sama õnnelikult meie peale, et küll on hea olla tööline vabas õhus, pole mingit stressi ja ajugümnastikat ja otsustamisi ja probleeme.. teed ilma mõtlemata seda mida ülemus käsib.. ja teate.. see ei tundunudki nii vale mõte... samas pokkerimängija elukutse on imho kohati vaata et stressirohkemgi oma swingide ja uute seaduste ja bankrollide jms asjade majandamisel..

                                bottom line minu enda jaoks.. krdi raske oleks mul teenida pokkeriga stabiilselt rohkem kui kontoritööga ja hoolimata 160h kontoritöötundidest kuus pole see võrreldavgi 160h pokkeri mängimisega.. ja seda risti ei tahaks küll võtta kui teenistus vähemalt ei kahekordistuks võrreldes kontoritööga.
                                Nagu for real???
                                Ülemused on enamasti lõpetanud kõrgkooli ehitusalal aga praktikat neil pole. Eestis oli mingeid vaheülemusi kes olid lihtsast ehitusemehest saanud ametikõrgendust ja need muidugi oskavad. Soomes pole selliseid kordagi näinud ja ülemus tellib materjale ja hoiab rahaasju korras, ehitajad ehitavad.
                                Talvel ja sügisel külma/vihmaga tõesti võiks istuda kuskil soojas kontoris aga kevadel/suvel kui päike paistab, teen heameelga ka ületunde.

                                Comment

                                Working...