****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #31
    Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

    2011: Esimesed 10 kuud jooberdasin niisama ja praktiliselt ei mänginud midagi. Vahel ajaviiteks micros PLO-d või mõnd SNG-d. Ei võtnud pokkerit eriti tõsiselt. Alates novembrist mõtlesin nats tõsisemalt tegeleda, valisin mänguformaadiks PLO HU. 2 kuuga tegin veits üle 35k käe, selle kohta ka graafik:



    Uploaded with ImageShack.us

    2012:
    1) Jätkata PLO HU-d kui ei ilmu mõnd kasumlikumat mänguformaati.
    2) Jõuda PLO200-st kõrgemale, soovitavalt PLO1000 limiiti aasta lõpuks.
    3) Mängida võimalikult vähe kõike muud.
    4) Teha õpilasest võitev mängija või veenduda, et tal pole selleks talenti.
    5) Teenida online cashiga vähemalt €50k aasta lõikes.
    6) Pidada mingitki arvestust live cashi tulemuste osas.
    7) Lõpetada iga kuu vähemalt positiivse tulemusega.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #32
      Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

      Kade vaadata kuidas mõnele on ikka kaasa antud. Retsept!

      Comment

      • raaids
        Grinder
        • Mar 2009
        • 606

        #33
        Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

        [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]


        Aasta esimene pool fail, aga pole hullu, lisaks mõnituhat boonuseid ja stellareid.
        Järgmise aasta eesmärk profiti suurendada

        Comment

        • Loksutaja
          Õpihimuline Mängur
          • Jun 2010
          • 448

          #34
          Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

          136.9 mängu päevas, pole paha.

          Comment

          • Kloonike
            Grinder
            • Nov 2008
            • 898

            #35
            Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

            2011 oli keeruline aasta, mängisin väga vähe tunde ja liiga palju laudu (mõttetu breakeven nühkimine, burnout jne). Kogukasum ca $30k, tuleb rahule jääda. 2012 üritan rohkem rõhku panna kvaliteetmängule ja kui keskenduda ei suuda, siis üritan laudadest eemale hoida ja teha trenni, et päevane energiatase oleks tulevikus ühtlasem (healthy body, healthy mind).
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #36
              Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

              Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
              2011 oli keeruline aasta, mängisin väga vähe tunde ja liiga palju laudu (mõttetu breakeven nühkimine, burnout jne). Kogukasum ca $30k, tuleb rahule jääda. 2012 üritan rohkem rõhku panna kvaliteetmängule ja kui keskenduda ei suuda, siis üritan laudadest eemale hoida ja teha trenni, et päevane energiatase oleks tulevikus ühtlasem (healthy body, healthy mind).
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Kustkohast see breakeven nühkimine ja burnout välja paistab sellise ilusa graafiku puhul?

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #37
                Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                Kustkohast see breakeven nühkimine ja burnout välja paistab sellise ilusa graafiku puhul?
                150K-400K viskab ainult mingi $3K peale ju.

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #38
                  Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                  Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                  Kustkohast see breakeven nühkimine ja burnout välja paistab sellise ilusa graafiku puhul?
                  Ma olen ikka harjunud teistsuguste graafikutega :) Täielik piin oli 2011, polnud absoluutselt isu mängida, nagu oleks taandareng olnud, kuigi tegelikult oli tegu vaid väga halva performancega, sest ma varasemalt lähenesin pokkerile vähe teise nurga alt. Tahaks tagasi samale lainele saada :)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by Kloonike; 03.01.12, 22:29.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #39
                    Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                    OT aga vaadates siinseid graphe siis pokker on kõike muud kui dead :D

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #40
                      Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                      Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                      Ma olen ikka harjunud teistsuguste graafikutega :) Täielik piin oli 2011, polnud absoluutselt isu mängida, nagu oleks taandareng olnud, kuigi tegelikult oli tegu vaid väga halva performancega, sest ma varasemalt lähenesin pokkerile vähe teise nurga alt. Tahaks tagasi samale lainele saada :)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Mis mänguformaadi/toa valid uuel aastal? Vanasti olid vist 6-max mees, aga eelmisel aastal oli sind PSi FR laudades ka näha.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • raaids
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 606

                        #41
                        Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                        Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                        136.9 mängu päevas, pole paha.
                        40 lauda korraga turbo fiftydega pole eriti raske :D

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #42
                          Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                          2011 oli umbes $20-25k kõik kokku. Vähemalt hakkasin biitima ja mingisugune progress oli olemas. 2012 on plaanid veidi veidi laiapõhjalisemad, tahaks ka päriselu biitima hakata lõpuks.

                          2012 eesmärgid:
                          100h mängu + 40h õppimist kuus
                          €40k
                          300k VPP'd
                          Leida tüdruk
                          Lõpetan olemast alkohoolikust sotsiofoob
                          lõpetan suitsetamise
                          Viimased võlad veel ära maksta
                          Täismaraton, võistkonnaga liiga keskmikuks (eelmine aasta eelviimased)
                          Stabiilne päeva ja nädalaplaan,
                          Mitte ühtegi neist olulisel määral feilida.

                          GL 2 all!

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #43
                            Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                            OT aga vaadates siinseid graphe siis pokker on kõike muud kui dead :D
                            maitea, ma jusht vaatan, et foorumis on sama jaotus nagu saitides, heal juhul 5% teenivad korralikku kasumit, ülejäänud on lihtsalt sullerid, kes hobikorras saavad õlle laua peale, päris mitme graafiku puhul ma vaatan, et ma ikka töölt lahkuda ei plaani ja soomes ehitusmehed saavad umbes sama suurt palka...

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #44
                              Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                              kodus omaajaperemees mängides>soomes rasket füüsilist

                              Comment

                              • albinar
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2010
                                • 346

                                #45
                                Re: ****2011. aasta tulemused / 2012. eesmärgid****

                                Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                                kodus omaajaperemees mängides>soomes rasket füüsilist
                                +1 igaljuhul

                                Comment

                                Working...