Re: teaduse offtopic(silmaring)¤¤¤
Ei taha küll mingi conspiracy fännina kõlada, aga olen kuulnud sellist asja, et naftasheigid ostavad kokku kõik patendid, mis alternatiivenergia teadlased välja mõtlevad. Teab keegi midagi sellest? Üldse võib siia panna ka selleteemalisi linke, alt.energia siis, mind hullult huvitab see.
Ei taha küll mingi conspiracy fännina kõlada, aga olen kuulnud sellist asja, et naftasheigid ostavad kokku kõik patendid, mis alternatiivenergia teadlased välja mõtlevad. Teab keegi midagi sellest? Üldse võib siia panna ka selleteemalisi linke, alt.energia siis, mind hullult huvitab see.
Comment