Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hakkameimema
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 349

    #976
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    imo siin pole muud, kui keegi usaldusväärne(ranka nt) paneb stake teema püsti ja teeb ära selle pulli. 80 osakut ja 800€ üks osak. cocal juba jõulukuuse all 15k€ olemas.
    Oleks küll pull, kogu maailma uudistes väike rubriik, Eesti pokkeriprod tegid väikse ühise ettevõtmise jõulu Viking loto jackboti osas ja otsustasid kõik kombinatsioonid välja osta :D See paneks teisi vb ka vähem ostma pileteid ju...

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #977
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      jah kui esimese kahe päevaga suudaks ära osta ja uudise teha, siis teised mõtleks "oh fuck it, jaagupotti peaks nagunii jagama" ja jätavad selle korra vahele. :D

      Comment

      • hakkameimema
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2011
        • 349

        #978
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
        aga netis ei jõuaks nädalaga ära, paberi peal oleks võimalik mõned kuud ette ära märkida.
        Usu mind, et masinas sa ammugi ei jõua neid välja lasta...Pigem mingi nõks arvutiga, kus märgid ära mingi kuuga ära need ja siis kuidagi muudad kuupäeva tellimusel vastavaks...

        Kust need paberid juba võetakse mõtle selle peale...Pead üle eesti vb isegi naaberriikide ringi sõitma, ma ei usu, et on mingid ulme varud eestis, et ühel loosimisel ostetakse mingi 12miljonit piletit rohkem, kui muidu arvestatud statistika puhul...

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #979
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          no alustaks sellest, et uuriks Eesti lotolt, kas neil on võimekus väljastada 17miljonit piletit, kuna pileteid saab osta onlines, siis on sul vaja lihtsalt vajalik script progeda, mis märgib sul onlines vajalikud kombinatsioonid...

          Comment

          • hakkameimema
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 349

            #980
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
            jah kui esimese kahe päevaga suudaks ära osta ja uudise teha, siis teised mõtleks "oh fuck it, jaagupotti peaks nagunii jagama" ja jätavad selle korra vahele. :D
            Noo, kui ikka reaalne tõepõhi all oleks ja ettevalmistusi peaks ju niikuinii varem tegema hakkama, siis uudise paiskamisega küll ei tohiks probleeme tekkida, see oleks ikkagi ulme ettevõtmine, ma küll pole kuulnud, et sellist asja oleks keegi kunagi katsetanud isegi...

            Comment

            • Kodu
              Klubi Liige
              • Dec 2008
              • 311

              #981
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              jah kas saab lasta välja pileti 17 miljoni mänguväljaga. Pärast hea lased selle rulli korraga masinasse ja kontrollib kiirelt ära.

              Comment

              • hakkameimema
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2011
                • 349

                #982
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                no alustaks sellest, et uuriks Eesti lotolt, kas neil on võimekus väljastada 17miljonit piletit, kuna pileteid saab osta onlines, siis on sul vaja lihtsalt vajalik script progeda, mis märgib sul onlines vajalikud kombinatsioonid...
                Jep ilmselt tuleks seal mingi kuldne kesktee välja arvutada ja mingi tiim koostada ja siis nt 70-80% lasta netis ja mingi osa vennad lasevad masinas välja, samas kui keegi ikka korralikult arvutab, siis võib vabalt ka aint neti teel tehtud saada...Aga aint masinas kindlasti mitte...

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #983
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  no saisuuda kunagi pidada arvet kus ja mis piletid lives välja osta, ikka on vaja kõik onlines vaja lasta.. lisaks peab sul olema siis muhe proge mis a la koostab mingi 100 piletit korraga ja tasub nende eest läbi netipanga..

                  Comment

                  • hakkameimema
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2011
                    • 349

                    #984
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    no saisuuda kunagi pidada arvet kus ja mis piletid lives välja osta, ikka on vaja kõik onlines vaja lasta.. lisaks peab sul olema siis muhe proge mis a la koostab mingi 100 piletit korraga ja tasub nende eest läbi netipanga..
                    Selline muhe programm ei saa ka väga lihtne olema, sest vaevalt, et seal vigu sisse tahaks lasta...

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #985
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      jep ja kindlasti on mingi imelikud piirangud ka sõltuvalt sellest, et keegi pole kunagi arvetsanud sellega, et keegi tahaks like 1000 piletit korraga osta.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #986
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Ütleme, et on mingi tiim, siis ostetud piletid peaksid olema kuskil kindlas kohas kõik koos, et võitja, või see kelle käes pilet on, ei saaks seda kurjasti kasutada (ära varastada)

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #987
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Huvitav oleks teada, kui palju kombinatsioone saab välistada, sest niikuinii ei tule kunagi numbrid mingis kindlas järjestuses, näiteks 123456, 2468 10 12 jne.
                          Loodetavasti tegid nalja.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #988
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                            pokkeriprode melu hakkab välja surema juba we:D
                            Nope.

                            Kuna sealsed kaks peategijat on meremehed siis sain eile teate, et nende peamodem vms. on katki ja seega internetti enne järgmist nädalat nad ei saa. Väiksematest tegijatest ma ei tea. Melust veel niipalju, et see võib (?) lähiajal muutuda aga selleks pean nende kahega enne läbi rääkima.

                            EDIT: täpselt rääkida ennem ei taha kui asi kindel aga see idee välistaks selliste mõttetute aukude tekkimise.

                            Comment

                            • olavike
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1269

                              #989
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              mm.. no on ju valemid, kombinatsioonid mitu mitmes ja variatsioonid mitu mitmest, kombinatsioonide puhul on pole arvude järjekord oluline, antud puhul siis pole järjekord oluline seega 1 2 3 4 5 on võrdväärne 2 1 3 4 5 jne variantidega.

                              valemi järgi tõesti 48! / (5!(48-5!)) ja kuna lisanumber loositakse 10 palli hulgast, siis tulem tuleb korrutada veel kümnega.

                              EDIT: tundub, et erinevaid kombinatsiooni 48st numbrist 5 valimiseks on 1712304 korda 10 on siis 17miljonit kopikatega.
                              Oot-oot. Miks sa neid asju jupitad? Kas see lisanumber loositakse mingist muust vahemikust kui 1-48?
                              Ma pole ise kunagi mänginud Vikingit tegelikult ja ei tea päris täpselt neid reegleid seal.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #990
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Nope.

                                Kuna sealsed kaks peategijat on meremehed siis sain eile teate, et nende peamodem vms. on katki ja seega internetti enne järgmist nädalat nad ei saa. Väiksematest tegijatest ma ei tea. Melust veel niipalju, et see võib (?) lähiajal muutuda aga selleks pean nende kahega enne läbi rääkima.

                                EDIT: täpselt rääkida ennem ei taha kui asi kindel aga see idee välistaks selliste mõttetute aukude tekkimise.
                                meremehed? hoss ja laas?
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...