Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
nojah, aga kui sa hakkad ikkagi miljonite eurode eest ostma juba, siis ei tahaks midagi väga välistada, suht molo tunne oleks, kui välistatud kombo hitiks just
nojah, aga kui sa hakkad ikkagi miljonite eurode eest ostma juba, siis ei tahaks midagi väga välistada, suht molo tunne oleks, kui välistatud kombo hitiks just
Comment