Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
LINK
Keegi, kes monitoridest jagab, oskab midagi rääkida selle isendi kohta? On tal ikka hdmi liides ka? Ning overall on worth oma hinda?
LINK
Keegi, kes monitoridest jagab, oskab midagi rääkida selle isendi kohta? On tal ikka hdmi liides ka? Ning overall on worth oma hinda?

Comment