Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #886
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    LINK

    Keegi, kes monitoridest jagab, oskab midagi rääkida selle isendi kohta? On tal ikka hdmi liides ka? Ning overall on worth oma hinda?
    Last edited by kjmrc; 20.12.11, 11:08.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #887
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTE...p-10001-130364

      Keegi, kes monitoridest jagab, oskab midagi rääkida selle isendi kohta? On tal ikka hdmi liides ka? Ning overall on worth oma hinda?
      julgen soovitada pigem Samsungit ja võta 24'' või suurem, hinnavaatlus.ee ja kindlasti jälgi resosid, alla 1920x1080 ma kindlasti ei võtaks, pigem võtaks 1920x1200.. hind jääb sinna kuskile 200€ kanti.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #888
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        julgen soovitada pigem Samsungit ja võta 24'' või suurem, hinnavaatlus.ee ja kindlasti jälgi resosid, alla 1920x1080 ma kindlasti ei võtaks, pigem võtaks 1920x1200.. hind jääb sinna kuskile 200€ kanti.
        Mul võimaldab praegu kahjuks maksimaalselt 135€ monitori alla panna :P Aga miks 24" või suurem? Mis on vahet 22 või 23 või 24 tollisel? E: Kui reso on sama.
        Mida arvad sellise monitori kohta? http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTE...3F2-AOC-131063

        Firma mulle veidi tundmatu, aga ma olen ka täielik võhik monitoride alal.
        Last edited by kjmrc; 20.12.11, 11:17.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #889
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Mul võimaldab praegu kahjuks maksimaalselt 135€ monitori alla panna :P Aga miks 24" või suurem? Mis on vahet 22 või 23 või 24 tollisel?
          Mida arvad sellise monitori kohta? http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTE...3F2-AOC-131063

          Firma mulle veidi tundmatu, aga ma olen ka täielik võhik monitoride alal.


          proovi seda otsingut.. ühtegi 1920x1200 resot antud otsingusse ja hinna sisse ei mahtunud.. aga põmst AOCist ma ei tea midagi.. nüüd vaata sealt listist siis välja.. paar 24'' on, mida suurem toll, seda suuremalt on sul ka ekraanil pilte ja laudasid jms asju näha, reso mõjutab seda, kui palju sulle asju mahub peale.. võrdle siis nüüd väljundeid ja sisendedi ja ma arvan et näiteks kontrastsust ja musta/valge värvi suhet.. muud midagi.. 135€ osas ma arvan et väga suurt vahet ei ole millise firma toote ostad, nad peaksid kõik suht sama tasemega olema, imho vist ka jalgade asendite muutmises ei tohiks vahet olla, kõik on staatilised jalad, mils saad aint monitori nukra paar kraadi muuta, kõrgust ja kallet vast mitte.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #890
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Tänud Rage.. olen oma otsuse ilmselt teinud nüüd :P

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #891
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              kes on AlfonsoPump starsis

              Comment

              • andero14
                Julm Donk
                • Aug 2009
                • 54

                #892
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Tahaks ka uut pildikasti. Kas selline sobib?

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #893
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Hull overkill graafikadisainerid siin kõik oma monitoridega :D

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #894
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Käisin just kuuske toomas turult. Tahtsin et oleks ilus jõuluaeg. Kauplesin mingi 15 minti (eilse päeva aur oli sees:D) ja sain 8 euri alla, tagasitulles 2 venemutti alustasid vestlust, uuriti kuuse hinda - 1 ütles et kallis teine ütles et odav. Nüüd kodus, laual hunnik kreekapähkleid, kuusk nurgas, heavy metal pöörleb, närin voblat ja jõulutunne on sees.

                    PS. Sõber msn-s vingub et ma pole õige sõber, sest ei pane pidu enam piisavalt palju. Selline kompliment täiustab ainult jõulutunnet.

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #895
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      Hull overkill graafikadisainerid siin kõik oma monitoridega :D
                      Ei ole midagi, suur monitor muudab oluliselt elu mugavamaks, ise olen enda 24 1920-1200 monitoriga väga rahul.
                      .

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #896
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        Hull overkill graafikadisainerid siin kõik oma monitoridega :D
                        Eelmainitud 23" säästumonitorid on overkill mis osas? Huvitaks väga su arvamus.

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #897
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          Hull overkill graafikadisainerid siin kõik oma monitoridega :D
                          Suur monitor on hea. Niikaua kuni mul oli 1 tavaline või 2x19 tollist arvasin, et piisab.
                          Nüüd 28 tollisega (1920x1200) ei kujuta ette ilma...

                          next step

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #898
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas kuco Vaata postitust
                            Suur monitor on hea. Niikaua kuni mul oli 1 tavaline või 2x19 tollist arvasin, et piisab.
                            Nüüd 28 tollisega (1920x1200) ei kujuta ette ilma...

                            next step

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Stardin ka aastaid, et osta uue graafikakaardiga arvuti + teine 30" lisaks. Enne loobuks jõulutundest, kuusest ja sõpradest kui 30" kuvarist. Voblast ei tea.

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #899
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              mis see vobla on?

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #900
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                                mis see vobla on?
                                are you for real?

                                Comment

                                Working...