Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Platinum
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 248

    #811
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    [YOUTUBE]MUwE9qKkWq0&feature=related[/YOUTUBE]

    Comment

    • Loksutaja
      Õpihimuline Mängur
      • Jun 2010
      • 448

      #812
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Põhja-Korea liider Kim Jong Il suri laupäeval infarkti, teatas sealne riigitelevisioon. Teates öeldi, et 69-aastane Kim suri "füüsilise ja vaimse ületöötamise tagajärjel" laupäeval kell 8.30 hommikul oma rongis, olles väljasõidul maapiirkonda.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #813
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Quote:
        Originally Posted by KansasCT View Post
        am i reading eagles ptr correctly? he has 8mil swings?
        Log in.


        ---

        irw 2+2-st siis võetud.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #814
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
          Sa lugesid seda uurimust, kus kirjutas, et mustanahalistel on väiksem aju?
          Kas sa tahad öelda, et ei eksisteeri mingisuguseid objektiivseid põhjuseid neegrite lollimaks pidamiseks? Igasugused näitajad nagu haridustase, töökohtade jaotus, sissetulekute jaotus, sotsiaalabi taotlejate %, kuritegevus jnejne on kõik selgelt neegrite kahjuks. Nii paljusid näitajaid põhjendada üksnes valgete suhtumisega neegritesse ja paarisaja aasta taguste sündmustega on ka "veidi" imelik. Btw, tead mõnda +90% mustadest koosnevat riiki, mis oleks majanduslikult edukas, või kasvõi mõnda, mis poleks arengumaa musternäidis?

          Ma ei pea end rassistiks, aga loogiliste järelduste tegemisest siiski loobuda ei tahaks, kuna neid ei või lihtsalt valjult välja öelda.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #815
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            Kas sa tahad öelda, et ei eksisteeri mingisuguseid objektiivseid põhjuseid neegrite lollimaks pidamiseks? Igasugused näitajad nagu haridustase, töökohtade jaotus, sissetulekute jaotus, sotsiaalabi taotlejate %, kuritegevus jnejne on kõik selgelt neegrite kahjuks. Nii paljusid näitajaid põhjendada üksnes valgete suhtumisega neegritesse ja paarisaja aasta taguste sündmustega on ka "veidi" imelik. Btw, tead mõnda +90% mustadest koosnevat riiki, mis oleks majanduslikult edukas, või kasvõi mõnda, mis poleks arengumaa musternäidis?

            Ma ei pea end rassistiks, aga loogiliste järelduste tegemisest siiski loobuda ei tahaks, kuna neid ei või lihtsalt valjult välja öelda.
            ta viitas vist mingile allikale?

            jep, neegri aju on vähem arenenud. Nt aborigeenide IQ jääb 70 kanti. Vanas maailmas on avg 100.
            USA vanglates tehtud testide põhjal selgus, et keskmine oli 88p. Saab seoseid luua.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #816
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Algselt postitas con Vaata postitust
              ta viitas vist mingile allikale?

              jep, neegri aju on vähem arenenud. Nt aborigeenide IQ jääb 70 kanti. Vanas maailmas on avg 100.
              USA vanglates tehtud testide põhjal selgus, et keskmine oli 88p. Saab seoseid luua.

              Kusjuures, ma olen ka mõnda sellist uurimust näinud, aga tihtipeale on nende uurimuste tõsiseltvõetavus kahtlane, prolly teema delikaatsuse tõttu (in b4 folium hats). Üks uurimus väitiski, et USA neegritel on keskmine IQ 90 kandis, aafrika maades 70-80 kandis, ka austraalia aborigeenidel (70 kandis) ja Ladina-Ameerika indiaanlastega segunenud rahvastel (80-90) oli madalam. Samas päris teaduslikus vaidluses neid andmeid argumendina ei saa kasutada, sest neis oli valim päris väike ja vahest ka meelevaldselt valitud. Obv ei taha ükski endast lugu pidav teadusasutus või teadlane ka seda teemat uurida. Samas on huvitav, et pole ühtegi isegi poole vähem tõsiseltvõetavat uurimust, mis üritaks neegrite võrdsust tõestada. Vist jääks liiga raskeks ülesandeks.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #817
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Keegi võiks Eesti vanglate populatsiooni kohta statistika teha. Julgen väita, et tugev 60-70% on slaavi päritolu.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #818
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Algselt postitas con Vaata postitust
                  Keegi võiks Eesti vanglate populatsiooni kohta statistika teha. Julgen väita, et tugev 60-70% on slaavi päritolu.
                  Pisut vananenud andmed Venelasi vanglates eestlastest tunduvalt rohkem

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #819
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    Keegi võiks Eesti vanglate populatsiooni kohta statistika teha. Julgen väita, et tugev 60-70% on slaavi päritolu.
                    Kõik sellised andmed on olemas ja leitavad. Kiirgoogeldamisega leiab juba, et : 2005. aasta 1. jaanuari seisuga viibis vanglas 539 kinnipeetavat, nendest 199 eesti ja 297 vene rahvusest, ülejäänud teistest rahvustest. Keskmine karistusmäär Ämari Vanglas on 7,4 aastat.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #820
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Antud juhul on see statistika natukene kõigutatud. Hetkel on Eestis poliitika, et vangistada tuleks ainult kõige raskemate kuritegude eest. Kuna vene rahvusest isik on emotsionaalsem, agressiivsem jne, siis seetõttu paneb vene rahvusest isikuid rohkem toime ka isikuvastaseid kuritegusid ehk kõige raskemaid kuritegusid, mille eest mõistetakse enamasti reaalne karistus.

                      Tegelikkuses paneb arvuliselt rohkem kuritegusid toime eestlased, sest neid on suhtarvus teistest rahvustest Eestis rohkem.

                      Edit: Kes rohkem uurida tahab, siis kohtute aastaraamat netist võimalik kätte saada. Ise pole viitsinud sellese süübida.
                      Last edited by masterpuppet; 19.12.11, 13:25.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #821
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Võiks teha pokkeriprode vanglateema kus saab arutada enda kuriteoregistri üle ja jagada vanglakogemusi teiste kasutajatega

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #822
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Kusjuures, ma olen ka mõnda sellist uurimust näinud, aga tihtipeale on nende uurimuste tõsiseltvõetavus kahtlane, prolly teema delikaatsuse tõttu (in b4 folium hats). Üks uurimus väitiski, et USA neegritel on keskmine IQ 90 kandis, aafrika maades 70-80 kandis, ka austraalia aborigeenidel (70 kandis) ja Ladina-Ameerika indiaanlastega segunenud rahvastel (80-90) oli madalam. Samas päris teaduslikus vaidluses neid andmeid argumendina ei saa kasutada, sest neis oli valim päris väike ja vahest ka meelevaldselt valitud. Obv ei taha ükski endast lugu pidav teadusasutus või teadlane ka seda teemat uurida. Samas on huvitav, et pole ühtegi isegi poole vähem tõsiseltvõetavat uurimust, mis üritaks neegrite võrdsust tõestada. Vist jääks liiga raskeks ülesandeks.
                          nõus, aga IQ pole kõikeütlev ehk ta on loodud pigem lääne maailmale.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #823
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            nõus, aga IQ pole kõikeütlev ehk ta on loodud pigem lääne maailmale.
                            nõus. On oluliselt tähtsamaid omadusi, mis meid edasi viivad.

                            /samas point jääb samaks..

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #824
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              nõus, aga IQ pole kõikeütlev ehk ta on loodud pigem lääne maailmale.
                              Imo on keskkond igasuguste IQ uuringute puhul märksõnaks. On täiesti pointless võrrelda mitmendat põlvkonda getos elava ja eliitrajoonis elava isiku IQ-d. Mingi enamvähem tõsiselt võetava uuringu jaoks oleks vaja näiteks tuhatkonna imiku kasvukeskkond ära vahetada nende vanematest kasvukeskkonnast totaalselt erineva vastu. Nende täiskasvanuks saamisel oleks siis hea võrrelda nende bioloogiliste vanemate ja nende enda IQ´d.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #825
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                Kõik sellised andmed on olemas ja leitavad. Kiirgoogeldamisega leiab juba, et : 2005. aasta 1. jaanuari seisuga viibis vanglas 539 kinnipeetavat, nendest 199 eesti ja 297 vene rahvusest, ülejäänud teistest rahvustest. Keskmine karistusmäär Ämari Vanglas on 7,4 aastat.
                                See siiski ühe vangla kohta ju? Aint miski 3 kohaline arv vaevalt neid eestis kokku on.
                                Last edited by qbj0hn; 19.12.11, 14:20. Põhjus: ämari vangla ei tegutse enam üldse imo

                                Comment

                                Working...