Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
No ses mõttes et kes lugesid need lugesid, kes mitte.. no millestki ilma ka ei jäänud. Ma hommikul enam ei tahtnud üle lugeda seda ja läks kohe delete peale niikuinii midagi asjalikku ma usun seal ei olnud.
No ses mõttes et kes lugesid need lugesid, kes mitte.. no millestki ilma ka ei jäänud. Ma hommikul enam ei tahtnud üle lugeda seda ja läks kohe delete peale niikuinii midagi asjalikku ma usun seal ei olnud.
Comment