Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #691
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    Pokker on samapalju mõttesport kui mõttesport on sport.
    kuldne ütlus ja seda hea kasutada !!

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #692
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      "Pikas perspektiivis muidugi on. Kas aga inimese eluiga on piisavalt pikk selle täitumiseks on iseküsimus"

      "Pokkerimängijad väidavad alati, et tegu on skillimänguga - sorry, pokkeriässad, aga see võib tõele vastata ainult väga pikas perspektiivis ja tsiteerides John Maynard Keynesi, siis ´In the long run we are all dead´."



      Aga tõsiselt, wtf is this shit?! Tundub nagu osadel malemänijatel oleks konkreetne viha pokkeri vastu, et seda niimodi maha tehakse.

      Comment

      • Kloonike
        Grinder
        • Nov 2008
        • 898

        #693
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Male on juba bottide poolt solved mäng, korralik pokker mitte. Nii lihtne mäng pole piisavalt skillimäng.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #694
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          vau, väga üllatunud siukse teema ja marteni üle. tundus nagu mõistik inimene, kui taga suhelnud olen
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #695
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
            Male on juba bottide poolt solved mäng, korralik pokker mitte. Nii lihtne mäng pole piisavalt skillimäng.
            ei usu, linki plz
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #696
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              ei usu, linki plz
              Malefoorumis kahjuks ei ole sinusuguseid, kes igasugu kahtlasi väiteid küsitlevad :(

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #697
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Male ei ole samuti minu jaoks sport, samahästi võiks olla miski aja peale täpsusprogemine sport. Tegemist on siiski oskusmänguga ja pokker seda kahtlemata ka on. Amatöör maletajana võin väita, et males on kindlasti fishe lihtsam võita, aga pokkeris samamoodi long runnis jääb peale ikkagi osavam. Enamus malemängijaid tunduvad veidi kibestunud, sest see ajakulu mis nad on enese arendamisele kulutanud ei tasu rahalises mõttes ära. Nagu Ehlvest USA´s käis nendel turniiridel ja isegi kui võitis sai täpselt nii palju raha, et järgmisele turniirile minna. Ma ei usu et näiteks Coca läheks tšehhi GSOP´d mängima kui sisseost on 150€ ja võitja saab 3000€, sest see ei tuleks mitte mingit moodi majanduslikult kasumlik.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #698
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  teen oma maleportaalile siis ka feimi http://vaadeldaja.blogspot.com x)
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #699
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                    Male ei ole samuti minu jaoks sport, samahästi võiks olla miski aja peale täpsusprogemine sport. Tegemist on siiski oskusmänguga ja pokker seda kahtlemata ka on. Amatöör maletajana võin väita, et males on kindlasti fishe lihtsam võita, aga pokkeris samamoodi long runnis jääb peale ikkagi osavam. Enamus malemängijaid tunduvad veidi kibestunud, sest see ajakulu mis nad on enese arendamisele kulutanud ei tasu rahalises mõttes ära. Nagu Ehlvest USA´s käis nendel turniiridel ja isegi kui võitis sai täpselt nii palju raha, et järgmisele turniirile minna. Ma ei usu et näiteks Coca läheks tšehhi GSOP´d mängima kui sisseost on 150€ ja võitja saab 3000€, sest see ei tuleks mitte mingit moodi majanduslikult kasumlik.
                    ehlvesti jutt on sul bs, muu õige.
                    ehlvesti ja nõrgemate treeneri tasu usas on $100/hr, turniiridel saavad ka väga nõrgad mängijad pappi (alagrupid tugevuse järgi). seal on sadu maletajaid, kes elatuvad aint turniiridest. eestis ainult üks ja tema mängib kolmes-neljas välisriigis liigat (+ pokkerit ka :))
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #700
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Praegu vaatasin neid auhindu seal Niki lehel, siin ilmselgelt on näha miks keskmisest intelligentsem inimene valib õppimiseks pokkeri mitte male

                      E: Ma ei ole muidugi Ehlvesti eluga väga hästi kursis, aga ma olen tema eluloost dokfilmi näinud ja lähtusin sellest. See stress mis sealt õhkus just seoses rahalise poolega ja kuidas ta pärast eestisse vanemate juurde tuli. Ta oli ju eesti andekaim maletaja, aga ometi ei õnnestunud tal usas läbi lüüa. Samas eesti parimad pokkerimängijad ma usun oleksid päris edukad ka live laudades.
                      Last edited by Maxi; 16.12.11, 15:34.

                      Comment

                      • kardpleier
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 699

                        #701
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        malemängijad on pissed, et neil nii väiksed summad liiguvad... Jaan Ehlvest (usa top8 vähemalt mingi hetk) oli hiljuti ringvaates ja rääkis et tema biggest turna hit 8k daala. Ja ütles seda suht thin brag tooniga imo.. Samas see on täiesti loogiline ka sest male fishe ei tõmba kes dead money tekitaksid.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #702
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          seal on mitmed põhjuseid:
                          1. eestis on maleelu praegu väga põhjas, sest juhtorganisatsioon on väga-väga mandunud ja võõrdanud paljudest klubidest, tippmängijatest + probleemid avalikkusega ja ministreeriumiga
                          2. eestis on üleüldse väga väikesed auhinnad
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #703
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
                            malemängijad on pissed, et neil nii väiksed summad liiguvad... Jaan Ehlvest (usa top8 vähemalt mingi hetk) oli hiljuti ringvaates ja rääkis et tema biggest turna hit 8k daala. Ja ütles seda suht thin brag tooniga imo.. Samas see on täiesti loogiline ka sest male fishe ei tõmba kes dead money tekitaksid.
                            jep, aga tavalise turnaga (nv), teenib ta 2-3k$ variatsoonivabalt. põhimoney tuleb coachingust
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #704
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Kui Keres perega Narva tagasi kolis, siis tal oli mürsk elutoa seinas kinni.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #705
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Aga võib-olla nad lihtsalt pole kursis niiväga pokkeriga, mõtlevad pokkeri all enamjaolt live turniire jms kus tõesti on f*cked up variatsioon. Malemängijad keskmiselt intelligentsemad vast ja graafikuid nad ju mõistma peaksid - kui neile näidata nt retej323, nanonoko jms sickode graafikuid, äkki saaks paremini aru, et kogu pokker ei seisne turniirides ja väga korraliku eelisega võid iga kuu pmst kasumit näidata? Chiren80 näitas NL2-s kuu aega järjest iga päev kasumit mängides miljon kätt. Kuhu variatsioon kadus?
                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                ehlvesti jutt on sul bs, muu õige.
                                ehlvesti ja nõrgemate treeneri tasu usas on $100/hr, turniiridel saavad ka väga nõrgad mängijad pappi (alagrupid tugevuse järgi). seal on sadu maletajaid, kes elatuvad aint turniiridest. eestis ainult üks ja tema mängib kolmes-neljas välisriigis liigat (+ pokkerit ka :))
                                $100/hr on ju päris närune summa sellise kaliibriga mehe kohta. Eestis võivad õigustatult sellist summat küsida 5+ pokkermängijat ja need 5 kokku on võib-olla niipalju vaeva näinud kui Ehlvest malega.

                                Comment

                                Working...