Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #601
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Väga närune ilm, arvestades, et nädal on ainult jõuludeni :(

    Comment

    • Poke
      Grinder
      • Mar 2010
      • 995

      #602
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      Väga närune ilm, arvestades, et nädal on ainult jõuludeni :(
      +1
      pole viljandis lund näinudki veel pm.

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #603
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
        Väga närune ilm, arvestades, et nädal on ainult jõuludeni :(
        on jah, pühapäeval sai viimati basseini ääres õlut joodud, siis hakkas sadama ja tormama

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #604
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Hea, et tähelepanu juhtisid. IMO hetkel teemad ei salvesta kasutajaprofiili vaid arvutisse. Pärast küpsiste jms. kustutamist kaob ka teema eelistus. Uurin.
          Irw, hea et mainisid, vahetasin ka teema varem rohelise peale, aga vahepeal lasin cpu Ccleaneriga üle ja viskas teema tagasi defaulti peale. Mingi paar nädalat möödas, nüüd alles sain aru.:)

          Comment

          • IsandJoberst
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 326

            #605
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Tere,

            Mul probleem Hemiga. Lugu selline, et Hem näitab lauas statse ja impordib (näitab statside alt seisu ka), aga kui võtan Hem´ist sessions ja tahan sessi vaadata siis sessi ei ilmu sinna, lihtsalt ühe sessi ajal jäi see poolikuks ja enam sesse ei ilmu sinna alla. Filtreid peal ei ole. Panin siis "This month" ja sessionsi alt näitab jällegi ainult seda ühte poolikut sessi mille ajal midagi hemis juhtus, kuigi olen mänginud 40k kätt see kuu.
            Plaanisin kolida 888-sse ja siis seal veel selline lugu lisaks, et HEM imporidb, aga lauda ilmuvad sellised "Hemi oma statsid" mis on hemis siis kui pole neid ise muutnud, minu layout on kadunud. Jällegi kui võtan Hud Options ja siis Player Preferences siis seal on minu enda layout, aga laudades ilmub midagi muud. Viimase uuenduse tegin ka ära Hemile, ei olnud abi.
            Üsna keeruline jutt, aga loodan, et keegi oskab aidata.

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #606
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              E: nvm hiljaks jäin

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #607
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Ma ei oska seda kuhugile mujale kirjutada, aga keegi äkki oskab soovitada 10M Sunday milli satikaid?

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #608
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Milliseid keegi proovib? Milliseid keegi soovitab?

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #609
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    ooleks tore jah, kui keegi magusamad satikad välja tooks.
                    prooviks isegi mõnda, ehk joppab:P


                    e:gigasess on ikka täies hoos..
                    keegi 24h sessionit on teinud btw?

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #610
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas Poke Vaata postitust
                      ooleks tore jah, kui keegi magusamad satikad välja tooks.
                      prooviks isegi mõnda, ehk joppab:P


                      e:gigasess on ikka täies hoos..
                      keegi 24h sessionit on teinud btw?
                      Jah

                      Comment

                      • OuMaiGaad
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 482

                        #611
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Minu arust on parimad need 1.65$R 3x turbo ja 2.22$R 2x turbod, aga kindlasti on veel häid satikaid seal.

                        E: eriti just pühapäeviti ja laupäeviti, kui palju mängijaid nendes.
                        Last edited by OuMaiGaad; 15.12.11, 13:49.

                        Comment

                        • SR1337
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2011
                          • 348

                          #612
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          50k in 24h otsi youtubest

                          EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=eYEjFnN-vJU
                          Last edited by SR1337; 15.12.11, 13:46.

                          Comment

                          • rollkopter
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 501

                            #613
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            leidub veel kuskil avarustes videot kus svenza sajas sekundis on? :D
                            mul tekkis tuju naerda :D

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #614
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              mul 888 nl10 fr mingi 10k kätt session 8-l laual pooleli (8 on max kahjuks)
                              aga+22bi session siiani, pole varem sellist sessi olnud.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #615
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Pumper must be pleased.

                                Comment

                                Working...