Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
krt, vägisi teevad karukoopa kliendiks.Algselt postitas olavike Vaata postitust
Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
So true!Algselt postitas Potsataja Vaata postitustPeaks vist pokerstarsi luulude teema tegema, :
1. MTT/SNG- äss on flopis kas teine (30&) või viimane kaart (40%), 30% jääb ülejäänud flopi kaartidele.
2. MTT/SNG - PP PFAI puhul, kui vastas on kaks Ax-i on pakis veel vähemalt 10 ässa 2 asemel.
3. .... (täiendage)

Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Suht uskumatu uudis minule. Triobet viimase kahe aasta jooksul Eesti turule investeerinud tohutult: Eesti kaughasartmängu litsents, Triobet open, pidev liveturniiride korraldamine, mis on juba omaette bränd (Triobet live), lõuna-eesti pokkerikarikas, ETPF üks sponsoritest, pidev pokkeripubide aitamine inventariga jne. Tundub küll väga kahtlane uudis.Algselt postitas olavike Vaata postitust
Oletame, et see saab tõeks. Mida Olympic-Online Triobeti logoga peale hakkaks? Arendab edasi kõrvui Olympic brändiga? Või laseb Triobeti logo põhja?
Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Algselt postitas olavike Vaata postitust
Ei sooviks sellist muutust. Miks nad üldse müüvad, imo saavad asjaga hästi hakkama ju. Financial issues?
Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Kui head hinda pakutakse, siis miks mitte müüa? Selliseid tehinguid toimub maailmas pidevalt.Algselt postitas kjmrc Vaata postitustEi sooviks sellist muutust. Miks nad üldse müüvad, imo saavad asjaga hästi hakkama ju. Financial issues?
Ka Olympicu huvi on üsna selge - omandada oma suurim veebikasiinost konkurent, Baltikumi võimsaim spordiennustus (seda Olyl ju endal pole) ning hästi sissetöötanud pokkerituba.
Mängijatele ei pruugi selline võimalik tehing aga kuigi kasulik olla, sest konkurents nõrgeneb. Aga hetkel on see siiski veel spekulatsioon kuigi see tehing ausalt öeldes ei üllataks mind.
Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Raske on näha OEG'le pointi osta Triot pokkeri vaatevinklist. Konkurenti on mõtet omandada siis, kui suudad selle edukamalt käima tõmmata või leida sünergiat enda vastava allüksusega. Merge'ida OO'd ja Trio't on aga võimatu ja imo pole OEG'l ka know-how'd firmas, et netiprojekte käima tõmmata. Olgem ausad, OO mõlemad osad on ka Baltikumis, oma koduturul, nišitegijad. Konkurendi ostmine ei tähenda profitit, kui mõlema rahavood ja kasum selle tagajärjel kahanevad. Ainus point imo ostmiseks on sissetöötatud sportsbetting, dunno kui suur osa see Triost on ja ka siinpuhul pole OEG'l endal knowhow'd.
Näiteks semiregulaarse liveturnade külastajana kardan, et Trio turnad võiksid selle tagajärjel olulisemalt lahjemaks jääda. Triol on olnud suuri ideid ja mune korralikke festivale korraldada, midagi uut välja mõelda ja need edukalt ära teha, OO seevastu on aga legendaarselt nõrk enda festivalide väljamüüjana. Loodetavasti ülemineku toimumise korral jäävad Trio senised tegijad paigale, muidu võib kohalik livescene palju lahjemaks jääda.
Aga jah, praegu on tegu ainult ÄP arvamuslooga.
Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
uuri event viewerit, mis juhtub sellel kellaajal kui käima läheb.Algselt postitas 5gww Vaata postitustVapsjee ülbe läppar on mul endaarust. Teist päeva juba järjest panen läppari kinni(kaant alla ei pane),lähen voodisee, hakkan juba magama jääma, ning laksust läppar läheb ise tööle. Keegi teab, mis võib sellist asja põhjustada, või mul käivad siin kummitused ringi ja teevad pulli?
mul õe läpakal nt oli automaatne uuenduste install kell kolm öösel peal, kui selle maha võtsid siis enam ei "ärganud" standbyst.
Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Mingit fishist urkatuba teab keegi soovitada? PM please.
Mingeid aasia tube on olemas kus traffikut ka näeb?Last edited by vonkartoffel; 07.12.11, 13:51.
Comment
-
Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
tean, et siin 100x arutatud netipulga teemadel, alati mööda vaadanud, kuna ei oma läpakat ja pole vajadust, nüüd aga sõber vajab nõu, millst võtta?!
Comment
Comment