Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #316
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!



    Selline uudis siis.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #317
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Algselt postitas olavike Vaata postitust
      krt, vägisi teevad karukoopa kliendiks.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #318
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Peaks vist pokerstarsi luulude teema tegema, :

        1. MTT/SNG- äss on flopis kas teine (30&) või viimane kaart (40%), 30% jääb ülejäänud flopi kaartidele.
        2. MTT/SNG - PP PFAI puhul, kui vastas on kaks Ax-i on pakis veel vähemalt 10 ässa 2 asemel.
        3. .... (täiendage)

        So true!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #319
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas olavike Vaata postitust
          Suht uskumatu uudis minule. Triobet viimase kahe aasta jooksul Eesti turule investeerinud tohutult: Eesti kaughasartmängu litsents, Triobet open, pidev liveturniiride korraldamine, mis on juba omaette bränd (Triobet live), lõuna-eesti pokkerikarikas, ETPF üks sponsoritest, pidev pokkeripubide aitamine inventariga jne. Tundub küll väga kahtlane uudis.

          Oletame, et see saab tõeks. Mida Olympic-Online Triobeti logoga peale hakkaks? Arendab edasi kõrvui Olympic brändiga? Või laseb Triobeti logo põhja?

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #320
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas olavike Vaata postitust

            Ei sooviks sellist muutust. Miks nad üldse müüvad, imo saavad asjaga hästi hakkama ju. Financial issues?

            Comment

            • Maheaatom
              Grinder
              • Oct 2008
              • 958

              #321
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Ei sooviks sellist muutust. Miks nad üldse müüvad, imo saavad asjaga hästi hakkama ju. Financial issues?
              Kui head hinda pakutakse, siis miks mitte müüa? Selliseid tehinguid toimub maailmas pidevalt.

              Ka Olympicu huvi on üsna selge - omandada oma suurim veebikasiinost konkurent, Baltikumi võimsaim spordiennustus (seda Olyl ju endal pole) ning hästi sissetöötanud pokkerituba.

              Mängijatele ei pruugi selline võimalik tehing aga kuigi kasulik olla, sest konkurents nõrgeneb. Aga hetkel on see siiski veel spekulatsioon kuigi see tehing ausalt öeldes ei üllataks mind.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #322
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                Raske on näha OEG'le pointi osta Triot pokkeri vaatevinklist. Konkurenti on mõtet omandada siis, kui suudad selle edukamalt käima tõmmata või leida sünergiat enda vastava allüksusega. Merge'ida OO'd ja Trio't on aga võimatu ja imo pole OEG'l ka know-how'd firmas, et netiprojekte käima tõmmata. Olgem ausad, OO mõlemad osad on ka Baltikumis, oma koduturul, nišitegijad. Konkurendi ostmine ei tähenda profitit, kui mõlema rahavood ja kasum selle tagajärjel kahanevad. Ainus point imo ostmiseks on sissetöötatud sportsbetting, dunno kui suur osa see Triost on ja ka siinpuhul pole OEG'l endal knowhow'd.

                Näiteks semiregulaarse liveturnade külastajana kardan, et Trio turnad võiksid selle tagajärjel olulisemalt lahjemaks jääda. Triol on olnud suuri ideid ja mune korralikke festivale korraldada, midagi uut välja mõelda ja need edukalt ära teha, OO seevastu on aga legendaarselt nõrk enda festivalide väljamüüjana. Loodetavasti ülemineku toimumise korral jäävad Trio senised tegijad paigale, muidu võib kohalik livescene palju lahjemaks jääda.

                Aga jah, praegu on tegu ainult ÄP arvamuslooga.

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #323
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  omgzomg

                  Comment

                  • bounce
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 865

                    #324
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Algselt postitas 5gww Vaata postitust
                    Vapsjee ülbe läppar on mul endaarust. Teist päeva juba järjest panen läppari kinni(kaant alla ei pane),lähen voodisee, hakkan juba magama jääma, ning laksust läppar läheb ise tööle. Keegi teab, mis võib sellist asja põhjustada, või mul käivad siin kummitused ringi ja teevad pulli?
                    uuri event viewerit, mis juhtub sellel kellaajal kui käima läheb.
                    mul õe läpakal nt oli automaatne uuenduste install kell kolm öösel peal, kui selle maha võtsid siis enam ei "ärganud" standbyst.

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #325
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Mingit fishist urkatuba teab keegi soovitada? PM please.
                      Mingeid aasia tube on olemas kus traffikut ka näeb?
                      Last edited by vonkartoffel; 07.12.11, 13:51.

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #326
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Ma olin kindel, et mingi aeg OO liigub spordiennustuse turule. Triobeti ost võib olla üks viis selle saavutamiseks.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #327
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #328
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            vahetasin display pic ära. mul hea tunne et kellegil on see varem olnud?

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #329
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              tean, et siin 100x arutatud netipulga teemadel, alati mööda vaadanud, kuna ei oma läpakat ja pole vajadust, nüüd aga sõber vajab nõu, millst võtta?!

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #330
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                emt, pole kahtlustki, ise proovitud

                                Comment

                                Working...