Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Kusjuures sellises staadiumis tüüpidele tuleks juba aktsiisivaba viina müüma hakata, saavad vähemalt kiiremini õhtule. See 2,36€ lauaviina eest riigikassat nüüd vaeseks ei tee. Kuid see tekitaks muidugi olukorra, kus iga keskmine Jüri üritaks ka selle hinnaga alkot kusagilt kätte saada.
Ma nagu mäletan, et paar korda on paadunud narkaritega tehtud uuringuid, kus kontrolli on riik või õige mini arstid mingis piirkonnas oma kätte võtnud. Surmad langevad drastiliselt, samuti ka narkokuriteod. Süstlad puhtad, jagamist vähem jne. Nii kui asi läheb vanadesse radadesse on kõik kiirelt sama, kui enne. Narkosõdade alla lähevad ikka ulmelised summad ja seda sõda ei saa lihtsalt võita.
Algselt postitas Godspeed_EJ
Vaata postitust
Ma nagu mäletan, et paar korda on paadunud narkaritega tehtud uuringuid, kus kontrolli on riik või õige mini arstid mingis piirkonnas oma kätte võtnud. Surmad langevad drastiliselt, samuti ka narkokuriteod. Süstlad puhtad, jagamist vähem jne. Nii kui asi läheb vanadesse radadesse on kõik kiirelt sama, kui enne. Narkosõdade alla lähevad ikka ulmelised summad ja seda sõda ei saa lihtsalt võita.
Comment