Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #256
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Balti jaamas tuli kunagi üks õnnetu välimusega kodanik raha küsima, ütles, et kõht tühi. Kui ma tegin ettepaneku, et tule ma ostan sulle kõrval asuvast putkast tsebureki, siis viibutati vihaselt käega ja jalutati minema. Juu siis ikka ei olnud näljane.
    Kusjuures sellises staadiumis tüüpidele tuleks juba aktsiisivaba viina müüma hakata, saavad vähemalt kiiremini õhtule. See 2,36€ lauaviina eest riigikassat nüüd vaeseks ei tee. Kuid see tekitaks muidugi olukorra, kus iga keskmine Jüri üritaks ka selle hinnaga alkot kusagilt kätte saada.

    Ma nagu mäletan, et paar korda on paadunud narkaritega tehtud uuringuid, kus kontrolli on riik või õige mini arstid mingis piirkonnas oma kätte võtnud. Surmad langevad drastiliselt, samuti ka narkokuriteod. Süstlad puhtad, jagamist vähem jne. Nii kui asi läheb vanadesse radadesse on kõik kiirelt sama, kui enne. Narkosõdade alla lähevad ikka ulmelised summad ja seda sõda ei saa lihtsalt võita.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #257
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Rofl, kes neid artikleid kirjutab, kui julgeb krijutada, võiks oma nime ka alla panna.

      Lampi msnis küsitakse hommikul, et sa oled pp-dele mingi artikli kirjutanud?


      Nüüd pean veel otsima, kust staatust muuta.

      Mitte, et ma tunneks, et mul mingi ilge nimi on, mida hoida, aga kui kegei lampi viitsib neid kahtlaseid teoseid seal vorpida, siis võiks seda oma nime alt teha.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #258
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        hahhaha, ma just pool minti tagasi küsisin ranka käest msnis, et kas sina kirjutasid selle artikli :D

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #259
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Obv oma tutvusringkonna võib 1 käe peal kokku lugeda ja pole mingit nime mida hoida, aga f*cked up ikkagi, et keegi sellise seose tegi.

          Kirjutage midagi sellist, kuhu julgete konkreetse autori nime ka alla kirjutada

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #260
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
            hahhaha, ma just pool minti tagasi küsisin ranka käest msnis, et kas sina kirjutasid selle artikli :D
            Mul oli plaan sama teha.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #261
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

              ausalt võin öelda, et pull oli vaadata, kui see kaalujälgijate ja vostro asi melus pulti tõmmati coca kohta ja nüüd selline imepisike seos võtab nõutuks kergelt.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #262
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                http://www.osta.ee/22938378

                Peris soodsa hinnaga ähvardab ära minna.
                Kuskil 200k juurde peaks ju ikka jääma selle maja hind või mis?

                Oleks vaid endal seda võimalust :S
                Last edited by VisaHing; 06.12.11, 09:55.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #263
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Kuskohast oleks kõige parem tõmmata muusikat ?

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #264
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    Kuskohast oleks kõige parem tõmmata muusikat ?
                    iTunes

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #265
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                      Rofl, kes neid artikleid kirjutab, kui julgeb krijutada, võiks oma nime ka alla panna.

                      Lampi msnis küsitakse hommikul, et sa oled pp-dele mingi artikli kirjutanud?


                      Nüüd pean veel otsima, kust staatust muuta.

                      Mitte, et ma tunneks, et mul mingi ilge nimi on, mida hoida, aga kui kegei lampi viitsib neid kahtlaseid teoseid seal vorpida, siis võiks seda oma nime alt teha.
                      Väga hea artikkel imo ja selle teine pool võiks siit foorumist kaugemale jõuda.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #266
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                        http://www.osta.ee/22938378

                        Peris soodsa hinnaga ähvardab ära minna.
                        Kuskil 200k juurde peaks ju ikka jääma selle maja hind või mis?

                        Oleks vaid endal seda võimalust :S
                        Oleks plekki võtaks selle kuni €125k'ga ära, et siis veidi oodata ostja leidmisega. Selliste suurte elamute turg on on üliväike, neid, kes seda osta jõuaks ülivähe. Mingi nädalase oktsioniga ei leia never õiget klienti, kes õiget hinda maksaks, eriti veel sellisest perseaugust nagu osta.ee.

                        Aga aasta feilanud müügikampaania auhinna annaks sellele kutile küll :D (vbla siiski veel vara anda, aga tal on lootust seda saada)

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #267
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Kui teksti loeksid siis tegu temale tulnud pankrotivaraga. Amordi ja küttekulud päris suured. ju ta siis ei näe põhjust hoida asja kauem. Ja hetkel seal mingi 5 isikut pakub seega hind kindlasti tõuseb veel.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #268
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                            Kui teksti loeksid siis tegu temale tulnud pankrotivaraga. Amordi ja küttekulud päris suured. ju ta siis ei näe põhjust hoida asja kauem. Ja hetkel seal mingi 5 isikut pakub seega hind kindlasti tõuseb veel.
                            nii ta on jah. Antipasti ei kavatsegi alla anda :D

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #269
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              palju õnne heli

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #270
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                Kui teksti loeksid siis tegu temale tulnud pankrotivaraga. Amordi ja küttekulud päris suured. ju ta siis ei näe põhjust hoida asja kauem. Ja hetkel seal mingi 5 isikut pakub seega hind kindlasti tõuseb veel.
                                Amordi ja küttekulud ei ole siinkohal argument, need on hoopis teisest suurusjärgust võrreldes maja hinnaga. Ka selle €113k puhul saaks vabalt mõnikümmend % paari kuuga suhtkoht riskivabalt. 1-2k kulusid on selle kõrval köömes. Nii head võimalust raha teenida korralikku kasumit nii väikse riskiga mitte just kõige väiksemalt summalt ei tule enamusel meist elusees ette. pmst +€30k maastleitud raha ostjale.

                                Edit: et ikka selge oleks: see müüja on IDIOOT!!!
                                Last edited by muruntau; 06.12.11, 10:53.

                                Comment

                                Working...