Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!
Kallid mehed? Kas keegi hossist teab midagi? Ei ole nali. Freaky ja pikk tõsiselt mures?????? Hossi telefon on sõbra käes ja sõber ei mäleta millal hossi viimati nägi :(
Kallid mehed? Kas keegi hossist teab midagi? Ei ole nali. Freaky ja pikk tõsiselt mures?????? Hossi telefon on sõbra käes ja sõber ei mäleta millal hossi viimati nägi :(
Comment