Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #76
    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

    Kallid mehed? Kas keegi hossist teab midagi? Ei ole nali. Freaky ja pikk tõsiselt mures?????? Hossi telefon on sõbra käes ja sõber ei mäleta millal hossi viimati nägi :(

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #77
      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

      Algselt postitas numnuts Vaata postitust
      Kas on olemas mingit gadgetit vms, mille saaks panna desktopi nurka või et üldse läheb system tray ja kui gmail uus kiri tuleb siis annab kohe teada?
      Kui leiad miskit, siis anna teada :)

      Comment

      • numnuts
        Grinder
        • Dec 2010
        • 846

        #78
        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Kui leiad miskit, siis anna teada :)
        that was easy.

        The Gmail Notifier is an application that alerts you when you have new Gmail messages. It displays an icon in your system tray to let you know if you have unread Gmail messages, and shows you their subjects, senders and snippets, all without your having to open a web browser.

        You can choose how Gmail notifies you when you get new emails. The types of notifications you can change depend on your device. Check your device settings Impo


        Proovisin ära ka juba. system trayle läheb ja alerdib kui uus mail. ja kui ikoonile vajutad siis avab brauseri otse gmailiga

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #79
          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

          Algselt postitas numnuts Vaata postitust
          Kas on olemas mingit gadgetit vms, mille saaks panna desktopi nurka või et üldse läheb system tray ja kui gmail uus kiri tuleb siis annab kohe teada?
          Selle gadgeti nimi on outlook.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #80
            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

            Seems nice :) Panin ka endale peale.

            Comment

            • SR1337
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2011
              • 348

              #81
              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!



              tea palju siin vormeli fänne on, aga mulle pakkusid need vastused küll nalja.

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #82
                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                tallinnas keegi palun kas tooks alko kohale (2 kasti sassi) või siis viinataxo numbri mis vastax? Ranka tule ka jooma :) Hoss maksab. Raha nagu pesupulbrit

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #83
                  Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                  Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                  tallinnas keegi palun kas tooks alko kohale (2 kasti sassi) või siis viinataxo numbri mis vastax? Ranka tule ka jooma :) Hoss maksab. Raha nagu pesupulbrit
                  Nikotiini võõrtutusravil, seega jääb ära. Teile head pidu kallid, tee hossile musi ka minu poolt aga ära liiga geiks joo!!

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #84
                    Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                    Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                    tallinnas keegi palun kas tooks alko kohale (2 kasti sassi) või siis viinataxo numbri mis vastax? Ranka tule ka jooma :) Hoss maksab. Raha nagu pesupulbrit
                    Kus joote? :D

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #85
                      Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Nikotiini võõrtutusravil, seega jääb ära. Teile head pidu kallid, tee hossile musi ka minu poolt aga ära liiga geiks joo!!
                      Just nii söör, aga kas keegi tõesti aitaks hädast välja? Lihtsalt ei viici ise poodi minna. Ranka, tegin hossile musid ära :)

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #86
                        Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        Kus joote? :D
                        Kesklinnas musike :)

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #87
                          Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                          Järjekordne sess:

                          Vaatan lauda: hoss, pikk, ranka, camu, fortune, estpatrick, kardplaier, jaagup, klaaspro, andres, andu_andu. Laud täis ja mina ei mahu. Läksin poodi ja tõin kõigile 2 õlut ja endale kuus reispassiks. Vaatasin, et kivisaba ka kuivab. Andsin talle ka kolm, kuna kurk kuivas simlnähtavalt. Ranka igavusest shoves Estpatricku vastu ja hoss karjus BINGO. Kõik võitsid ja mina olin rahul, kuna õlle oli mõjuma hakanud :D Keegi tegi oma parimat mängu (nimetatakse A-Game)
                          Last edited by FreakyJason; 03.12.11, 12:53. Põhjus: kännis

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #88
                            Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                            :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #89
                              Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                              Ooooo kardpleieril on sünna täna. Õnne.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #90
                                Re: Detsembri Offtopic - Tere Jõul!

                                Õnne minugi poolt.


                                e: Lõika oma mandlid lõpuks ära, saad trennis käima hakata
                                Last edited by inward; 03.12.11, 12:18.

                                Comment

                                Working...