Osta kohe oli pandud 7 000 EUR aga alghing oli 0,01EUR, et päris huvitav oleks teada, kas oksjoni võitja sai selle VÄGA VÄGA hea hinnaga või pigem sai endale hea hinnaga harulduse, millega pole suurt midagi Eestis peale hakata?
Osta kohe oli pandud 7 000 EUR aga alghing oli 0,01EUR, et päris huvitav oleks teada, kas oksjoni võitja sai selle VÄGA VÄGA hea hinnaga või pigem sai endale hea hinnaga harulduse, millega pole suurt midagi Eestis peale hakata?
peaks saama litsidesse tõmmata v rallit lasta külavahel
Kas Volvo on nüüd uus BMW? Päris tihti olen viimaselajal hulle möödasõite ja kiirendusi näinud just Volvode poolt. Ei tea, kas autol nii pussi ja turvaline image, et juht peab hakkama tõestama, et see ikka üks kiire auto?
Ei saanud postist hästi aru. Kas sõber ostis sul ära selle Lincolni :D?
osta.ee oktsjonid.
pannakse asi müüki, endal silme ees mingi min. hind, mida soovitakse saada. pakutu jääb tunduvalt alla selle.
"sõber" hakkab viimasel hetkel pakkuma, et ära osta. kui läheb rebimiseks, siis vähemalt ajab hinda ülesse. kui ei, siis "ostab" ära ja sul jääb müümata lol-hinnaga. maksad ostale oksjoni tasu ära ja next hand pls.
osta.ee oktsjonid.
pannakse asi müüki, endal silme ees mingi min. hind, mida soovitakse saada. pakutu jääb tunduvalt alla selle.
"sõber" hakkab viimasel hetkel pakkuma, et ära osta. kui läheb rebimiseks, siis vähemalt ajab hinda ülesse. kui ei, siis "ostab" ära ja sul jääb müümata lol-hinnaga. maksad ostale oksjoni tasu ära ja next hand pls.
Selge. Kunstlik hinnakergitamine siis ühesõnaga jamh. Eks nii ta on jah.
Sooviks saab 93-le uut helisüsteemi ja signalisatsiooni. Googeldasin ja üht-teist leidsin, aga igasugune kogemus puudub. Äkki keegi siit oskab soovitada, kus võiks antud asju parima hinna ja kvaliteedi suhtega teha lasta.
Comment