Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #736
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kui kellegil põllurallikat maale vaja, siis üks müügiks.
    Hind 250 EUR. Ülevaatus 09.2013 ja kindlustus olemas. ILMA PIIRANGUTETA!
    Mazda 323 '92 1.6 65 kw.

    Kere suhtkoht sitas seisus, sõidab ja käivitub. Astub edasi väga hästi ( probleemivabalt ). Sisu terve. Rehvid väga korralikud.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by VisaHing; 02.07.13, 20:11.

    Comment

    • kallekusta
      Grinder
      • May 2012
      • 603

      #737
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
      Põmst mul suurt vajadust auto järgi pole, seega ostaks ainult sellise, mis 100% meeldib. 6k oleks vast absoluutne tipp, aga 4,5k oleks selline kuldne kesktee. Üldiselt on nii, et mulle ainult saab meeldibki, välimuselt ikka teistest pikalt ees imo. Audid muidu ka ilusad, aga pidid päris kiirelt lagunema, bemmidest ei tea midagi.
      No kui ainult saab meeldib siis osta see küna juba ükskord ära, mida sa enam jaurad. Saab sõita, saab naisi, saab tankida ja muidugi saab ka kindlasti remontida ning foorumis saab autoteemas ka värske autoomanikuna sõna võtta.

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #738
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
        No kui ainult saab meeldib siis osta see küna juba ükskord ära, mida sa enam jaurad. Saab sõita, saab naisi, saab tankida ja muidugi saab ka kindlasti remontida ning foorumis saab autoteemas ka värske autoomanikuna sõna võtta.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #739
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          just mõtlesin, et mis kärbes nüüd kallet hammustas

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #740
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Kui vähe sõidad ja otsid atraktiivset autot, millega niisama kruuisida ringi, siis ehk ntx E46 cabriolet/kupee võtta? Iseenest 3mene bemm on vägagi töökindel, eriti bensukad.
            http://www.auto24.ee/used/1351413
            http://www.auto24.ee/used/1404741
            Lihtsalt näited..


            Siiski kui see Saab meeldib, siis ma uuriks välja kuhu saanud need 2 matsu ja ega kere kõver pole. Kui ise olnud põhjustaja, siis esiotsast peaks kindlalt olema tohutult (plastik)detaile puudu. Kasvõi kiire check mõnel asjatundjal põhja alla.

            Kui olnud ohver, siis küljed ja taguots üle vaadata. Uste ja tiivade vahed jne kõik. Mõõdulindiga mõõda tagumise veljekeskelt esimese velje keskpunktini pikkus välja. Sama tee teisel pool ja vaata, kui suur erinevus on.
            Väga vabalt need 2 matsu võisid ka plekimõlkimised olla, mida kogenud suhtkoht peaaegu igaauto meie teedel.

            Korralik ostu-eelne ülevaatus spets. juures ja usun, et nemad ütlevad sulle kas tasub või ei :)

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #741
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              See bmw isegi suht kena, aga saab ikka meeldib rohkem. Antud saabi puhul ma arvasin, et ta võtab natuke vähem kütet, 14/100 on päris karm.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #742
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                See bmw isegi suht kena, aga saab ikka meeldib rohkem. Antud saabi puhul ma arvasin, et ta võtab natuke vähem kütet, 14/100 on päris karm.
                Lol. See Cabrio bmw müüdi 20 min tagasi maha :D Nii kui lingi panin tuli Auto on müüdud.

                Aga jep.. 154 kw + automaat + bensiin + turbo.. Pole midagi parata.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #743
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Jh, ma seda cabrio ei näinudki, seda teist linki mõtlesin :) Kahjuks ühtegi tavalist saabi hetkel pole müügis, mis oleks sama kena kui see aero.
                  Last edited by mislinn; 02.07.13, 22:14.

                  Comment

                  • kallekusta
                    Grinder
                    • May 2012
                    • 603

                    #744
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Sellega SAAB naisi ka Pärnu rannast ja pärast SAAB tinkywinkyt.
                    http://www.auto24.ee/used/1157497

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #745
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Ostke ära rallikas nüüd :D
                      250 EUR. minekut on.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #746
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Normaaaaaaaaaaaaaaaaaaalne

                        Comment

                        • Matu
                          FPP Pro
                          • Aug 2009
                          • 284

                          #747
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          mis siis saab kui teine samasugune geenius vastu tuleb?

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #748
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Ostke ära rallikas nüüd :D
                            250 EUR. minekut on.
                            https://www.facebook.com/photo.php?v...ideo_processed
                            Soovitan midagi sellist ikka osta :D

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #749
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Matu Vaata postitust
                              mis siis saab kui teine samasugune geenius vastu tuleb?
                              Jep.. Eks sellele ka mõeldud. Suht riskante ta on aga õnneks on see suht surnud teelõik, kus keegi ei sõida eriti.

                              See muidugi suht lamp video. Kiirused muidu 100-120km/h sellel metsalõigul aga kui kurvitaha ei näe, siis ei julge eriti vajutada ka.



                              Lõpus läks käest vähe..
                              Last edited by VisaHing; 17.07.13, 15:48.

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #750
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Suht riskante ta on aga õnneks on see suht surnud teelõik, kus keegi ei sõida eriti.
                                Suht head argumendid teiste eludega m2ngimiseks..

                                Comment

                                Working...