Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #586
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas kuni €10-15K 'se VW Touaregi ost oleks väga retarded ülalpidamise koha pealt......
    Miks Accord ei sobinud? Jääb väikseks?

    Tegemist viljandi ärikatega, pildid on 100% petlikud, st et kui lähed piltide järgi autot ostma, siis pettud kohapeal kindlasti. Samas nii hullud pole autod olnud, et ostmata jätnud (kaks äri nendega teinud ning tingimisruumi annavad vaid leitud vigade arvelt)

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #587
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Ma ostsin ise siukse Passati mõned nädalad tagasi, http://www.auto24.ee/used/591256
      1.8k€ga sain kätte.
      Rihma vahetus oli aint vaja teha ja geneka rihm ka, see läks 300€ kokku. Paar ilu viga ka, aga mis sa tahad 15a vanast autost.
      Miski 100€ töö on vaja veel ära teha neljap. telliti jupid ja auto nagu mustikas.

      Kui otsida saab suht ok raha eest normaalse aparaadi, ise olen ostuga väga rahul.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #588
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        suht +1 codeccile, kuid ma võtaks vana autona pigem bensuka. vähem probleeme, eriti talvel ja kokkuhoidu dislaga ei tule selle läbisõiduga.

        http://www.auto24.ee/used/1250947

        väga hea auto. 2-l tuttaval olnud, ühel sama, teisel sama kerega sedaan. üle hea pill.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #589
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          ma võtaks vana autona pigem bensuka. vähem probleeme, eriti talvel ja kokkuhoidu dislaga ei tule selle läbisõiduga.

          http://www.auto24.ee/used/1250947

          väga hea auto. 2-l tuttaval olnud, ühel sama, teisel sama kerega sedaan. üle hea pill.
          mees teab mis mees räägib

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #590
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Codecci, nagu vanadele luksusmarkidele kohane, on selle auto remontimine väga kulukas. Seda muidugi juhul, kui lased alati kõik ära teha, mis tegemist tahab. Mõni mees annab takka nii kaua kui liigub ja siis kiidab, et juba hea odav ülal pidada. Üldiselt isiklikult ei vaataks autosid, mille kontrollitud läbisõit on suurem, kui 100000km. Seda siis kallimate, keerulisemate markide puhul. Odavatel, man.kastiga, väikese kubatuuriga, lihtsa veermikuga auto puhul savi muidugi.
            Last edited by Kotkas1000; 05.03.13, 17:25.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #591
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              suht +1 codeccile, kuid ma võtaks vana autona pigem bensuka. vähem probleeme, eriti talvel ja kokkuhoidu dislaga ei tule selle läbisõiduga.

              http://www.auto24.ee/used/1250947

              väga hea auto. 2-l tuttaval olnud, ühel sama, teisel sama kerega sedaan. üle hea pill.
              Muidu on see vana tüübi vw passat üldse suht lollikindel pommikindel ja üsna vastupidav. Automaatkastiga vana passatit ma siiski ei ostaks. Nii küttekulu pärast kui ka töökindluse.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #592
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Muidu on see vana tüübi vw passat üldse suht lollikindel pommikindel ja üsna vastupidav. Automaatkastiga vana passatit ma siiski ei ostaks. Nii küttekulu pärast kui ka töökindluse.
                küttekulu selle 300km kuus peale ma ei muretseks.
                automaat kohta ei oskagi öelda rohkem kui neil kahel tuttaval olid autom ja 0 probleemi.
                samas jah võib vabalt ka sama mudeli bensuka manuali võtta.
                Mugav, soodne, töökindel, mahukas - nuts selle raha eest.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #593
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Vana passati autom.kast on väga töökindel. sama lugu audidega. Probleemid on uute dsg ja audidel tiptronic kastidega.

                  Comment

                  • kallekusta
                    Grinder
                    • May 2012
                    • 603

                    #594
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Vana automaat kasti töökindluses ma nii kindel ei oleks. Hetkel oman ka kahte Audi B4 ja mõlemad automaatkastiga. Ning kui käigukastiga midagi juhtub siis on odavam auto vanarauda saata kui kasti remontida. Iseasi on leida kasutatud kast, mis muidugi maksab ainult ca 200 eur (võrreldes auto hinnaga siis % ikka palju). Aga leia see ÕIGE kast, mis sobib ka ajuga kokku. Ühele audile otsisin baltikumist ca pool aastat automaatkasti ja ei leidnudki õiget. Lõpuks vahetasin kasti koos auto ajuga. Ja nende vanade audi 4 käiguliste kastidega ei saa isegi korras kasti puhul mingit automaatkasti laksu kätte. Vahetavad käike uimaselt ja aeglaselt. Põhiline probleem on vanadel Audi ja Volkarite kastidel tagurpidi käigu kadumine. Suht tavaline on ka see mure, et kastiõli jahutusradikas ei ole mitte eraldi vaid suure radika (jahutusvedeliku radika) sees. Ja tavaline laks on see, et kärg seal radika sees ussitab läbi ning jahutusvedelik läheb automaatkasti õlisse ning seda ka kohe ei märka ja hakka, aga uut kasti ja radikat otsima. Radika hinnad uuena on sellised, et manuaalkasti radikas (millel pole seda automaatkasti jahutusribisid sees koos torudega) maksab uuena ca 70 Eur. Automaatkasti jahutusega radikas maksab 700 Eur. Ning lammarist jäädki korras radikat otsima. Ainuke normaalne lahendus, et panna manuaalkasti radikas ning automaatkasti jahutuse radikas ehitada eraldi mõnest turbo radikast.

                    Comment

                    • albinar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2010
                      • 346

                      #595
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Ma ostsin ise siukse Passati mõned nädalad tagasi, http://www.auto24.ee/used/591256
                      1.8k€ga sain kätte.
                      Rihma vahetus oli aint vaja teha ja geneka rihm ka, see läks 300€ kokku. Paar ilu viga ka, aga mis sa tahad 15a vanast autost.
                      Miski 100€ töö on vaja veel ära teha neljap. telliti jupid ja auto nagu mustikas.

                      Kui otsida saab suht ok raha eest normaalse aparaadi, ise olen ostuga väga rahul.
                      Kuidas ka 1.8turbo on? Ise sõitsin vahepeal mingi 2 nädalat manuaal 1.8turboga. Ja ütleks ,et see turbo seal täiesti kasutu asi. Turbo tuleb alles 4k pealt taha. Kui just väga streetracer ei ole siis ei näe mõtet sellel turbo seal.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #596
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Muidu kena vw Gbjohn aga see automaatkast + 1.8turbo on üsna sitt kooslus vw passati peal.
                        Kütet neelab hullu moodi, edasi suurt ei liigu, turbo nõrk koht neil.

                        Aga põhiline siiski et ise rahul oled :)
                        ---
                        Ise ostsin 99 aasta 1.9tdi 2.8K EUR eest. Samamoodi väga rahul :). Viga pole olnud midagi siiamaani aga et auto peaks, siis investeerisin 300 EUR. ( rihm,veepump,rullikud,termostaat,jahutusvedelik,ee lsüüteküünlad,vahetus ja nipet näpet )





                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #597
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Kas kuni €10-15K 'se VW Touaregi ost oleks väga retarded ülalpidamise koha pealt (ei mõtle kütust) eeldusel, et leiab korras masina? Midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/1241959

                          Veits googeldasin, 2.5TDI pidi veits jama olema, kui õhkvedrustus otsad annab siis €3K arve ja rehvid 2x kallimad, rohkem ei tea. Esinduses remontida ei plaani, väga heade hindadega tuttav nö "garaažimees" olemas.
                          Vana Touaregi ostmine on iseenesest retarded tegevus. Sõitnud oled mõnega?

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #598
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Codecci lingitud Touareg on vana ninaga ja esimene mudel. Seega kõvasti laste vigasid juures, mis uuemal mudelil on juba eemaldatud. Aga uue Touaregiga on sõita küll väga hea. Edasi läheb normaalselt. Seest on sigavaikne ja tänavate auke ka eriti ei tunne ning kütust võtab ka nii suure auto kohta vähe. Alla 10 saab alati hakkama. Reaalsuses ca 8 kuni 9

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #599
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Kui nüüd sõbraga tema viimast autot ostmas käisime, siis jäid mulle silma kaks Passat Variant Syncrot, mõlema hind 2k kandis ja 99/00 väljalase. Imo oleks sõidurõõm väärt lisaväljaminekut kütuse kaudu. Tema aga vaatas BMW 740-t ja lõpuks ostis Volvo S80 T6-e.

                              Comment

                              • kallekusta
                                Grinder
                                • May 2012
                                • 603

                                #600
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                VW syncro küll neliveo nime ei vääri. Audi quattroga, millel on torsen ei ole seal midagi võrrelda. Neliveo süsteem on kardinaalselt erinev. Vanematel Syncrodel ei toimi juba tehasest nelivedu tagurpidi ja peagi seda tegema. Eriti haige, et kui sõidad kuhugi pasa sisse kinni siis ennem saad edasi kui tagasi. VW 4 motion on selle poolest juba natuke parem asi. Üldse kasutavad igasugu Skodad ja Volvod (ka mõned Audi mudelid ntx A3) oma neliveo juures Halteks (läbi libisev) süsteemi, mis rakendub ainult siis kui on vaja. Jäärajal sõites pead rooliga nõksu ette tegema ja auto libisema laskma ja siis tunned kohe persega kuna nelivedu järgi tuleb.

                                Comment

                                Working...