Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #571
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Autot vaja, millega koera vedada nii korra kuus pikemat otsa, siis vahepeal poes käia jms ja kogulugu põhimõtselt. Korras hoida ise ei oska ei viitsi kunagi, et midagi mis saaks aasta sõidetud nii et ei oleks mingeid pidevaid vahetusi dunno kui variant see on. Mida odavam seda parem. Tuli suht randomilt see uudis et pean ühe suurema koera enda kätte võtma, muidu mul autot juba tükk aega polnd ja ei olnud plaanis soetada kah.

    Pikk jutt sitt jutt, lühidalt siis : Soovitusi töökindla mitte sedaan auto jaoks, mis oleks odav ja ei langeks palju hinnas aasta jooksul, päris papist ka olla ei thoiks, et kui keegi otsa sõidab siis 6st 6 kohe kastis poleks.

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #572
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Kui tahaistmele mingi saunalina paned alla, siis võib seal peaaegu vasikat vedada, ilma et midagi ära lõhuks. Ma vean oma 40-kg koera cabrio esiistmel, saab ka hakkama. Nahkistme võb küüntega ära lõhkuda või veits räpaseks teha, midagi muud pole küll täheldanud, et peni häda teeks autole. Muidugi kui ta ringi laamendama hakkab või närida tahab, siis ei aita alla tanki miski.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #573
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Peaks antud kriteeriumitele vastama:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #574
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          Passat, golf, corolla, avensis, mondeo ja escort oleks esmavalikus sõltuvalt rahakotist.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #575
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Kas kuni €10-15K 'se VW Touaregi ost oleks väga retarded ülalpidamise koha pealt (ei mõtle kütust) eeldusel, et leiab korras masina? Midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/1241959

            Veits googeldasin, 2.5TDI pidi veits jama olema, kui õhkvedrustus otsad annab siis €3K arve ja rehvid 2x kallimad, rohkem ei tea. Esinduses remontida ei plaani, väga heade hindadega tuttav nö "garaažimees" olemas.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #576
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Kas kuni €10-15K 'se VW Touaregi ost oleks väga retarded ülalpidamise koha pealt (ei mõtle kütust) eeldusel, et leiab korras masina? Midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/1241959

              Veits googeldasin, 2.5TDI pidi veits jama olema, kui õhkvedrustus otsad annab siis €3K arve ja rehvid 2x kallimad, rohkem ei tea. Esinduses remontida ei plaani, väga heade hindadega tuttav nö "garaažimees" olemas.
              minu arvates küll. jeepide ostmine on üldse minu arvates suht kahtlase väärtusega tegevus tavainimese jaoks.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #577
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Kas kuni €10-15K 'se VW Touaregi ost oleks väga retarded ülalpidamise koha pealt (ei mõtle kütust) eeldusel, et leiab korras masina? Midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/1241959

                Veits googeldasin, 2.5TDI pidi veits jama olema, kui õhkvedrustus otsad annab siis €3K arve ja rehvid 2x kallimad, rohkem ei tea. Esinduses remontida ei plaani, väga heade hindadega tuttav nö "garaažimees" olemas.
                Eriti kaasa ei oska rääkida aga kui tegelikult maasturit vaja ei lähe, siis ma vaataks Passat CC poole, mis enda väike unistus hetkel.
                Praegu liigub neid suhteliselt vähe ka tänavapildis, et võimalus olla natuke erilisem :D.

                http://www.auto24.ee/used/1248157 Näiteks siis selline

                Comment

                • valustyng
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 450

                  #578
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  berlingo?

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #579
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                    berlingo?
                    codeccile?

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #580
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                      Autot vaja, millega koera vedada nii korra kuus pikemat otsa, siis vahepeal poes käia jms ja kogulugu põhimõtselt. Korras hoida ise ei oska ei viitsi kunagi, et midagi mis saaks aasta sõidetud nii et ei oleks mingeid pidevaid vahetusi dunno kui variant see on. Mida odavam seda parem. Tuli suht randomilt see uudis et pean ühe suurema koera enda kätte võtma, muidu mul autot juba tükk aega polnd ja ei olnud plaanis soetada kah.

                      Pikk jutt sitt jutt, lühidalt siis : Soovitusi töökindla mitte sedaan auto jaoks, mis oleks odav ja ei langeks palju hinnas aasta jooksul, päris papist ka olla ei thoiks, et kui keegi otsa sõidab siis 6st 6 kohe kastis poleks.
                      Universaali otsid, siis Volkswagen Passat - hea odav üleval pidada ja imo täitsa solid auto, ei ütleks, et Audidel-BMW 'del midagi niiväga paremat oleks. 2001-2005 ehk Passat B5.5 (Facelift) maksab €3-4K, kui odavamat tahad siis 1996-2001 Passat, alla €2K peaks saama enam-vähem pilli. 1.9TDI jube öko, keskmine alla 5L/100km vast, aga veidi inetut lärmi teeb nagu dislad ikka... 2.5TDI pole töökindel, bensukatest savi millise võtad, kõik peaks töökindlad olema. Ja lase raudselt üle vaadata kuskil töökojas, üks nt kella 9-ni lahti Tallinnas, ülevaatamine mingi €10-30.

                      Aint ära nende sõna päris face value võta kui nad ütlevad, et "ma ei ostaks", sest nad suht nitid seal - qbj0hnile ostsime Passati, siis töökojas öeldi, et nemad ei ostaks, sest armatuuril airbagi tuli põleb, et kes teab mis viga võib olla, kõik muu oli tip-top korras. Uue auto puhul mõistlik mitte osta, aga 97 aasta masin oli, helistasin tuttavale kes autotöökojas töötab ja see naeris välja, et pohhui nii vanal masinal selline asi kui muu korras. Aga CO2 paigast ära on või pooled sillajupid vaja ära vahetada siis jah tasub pigem ostmata jätta ja mõnda teist vaadata või jõhkralt alla tingida. Päeva ajal võimalik ka margiesindusse või kuskile töökotta minna ja seal ehk ütlevad täpselt ära palju pappi läheb, et kõik korda saaks ja heal juhul saad ehk selle summa alla küsida.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #581
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        koeravedamiseks jms.. soovitaks hoopis Škoda Octavia Combit..

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #582
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          vonkartoffelile

                          http://www.auto24.ee/used/1233700
                          http://www.auto24.ee/used/1187206

                          Comment

                          • kallekusta
                            Grinder
                            • May 2012
                            • 603

                            #583
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Codecci

                            Üks väliseestlasest tuttav ka plaanib enda Touaregi müüa. 3.0 diisel, musta värvi, kurvituled jne. uuem mudel ja ideaalses korras. Ennem seda oli tal ka uuena ostetud vanem (esimese põlvkonna) Touareg ja see küll lagunes ja oli pidevalt remondis. Sellega, mis tal praegu on (uuem mudel) on ta küll siga rahul. On Eestist uuena ostetud ja esinduses hooldatud. Ei ole mingi keritud odoga müügi pill. Asub Tartus. Kui huvi on siis võin uurida, et kas on alles ja mis hind jne.. Müügi plaanid tal seoses sellega, et auto enamus ajast niisama seisab Eestis kuna ta ise 95% ajast välismaal.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #584
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Kas kuni €10-15K 'se VW Touaregi ost oleks väga retarded ülalpidamise koha pealt (ei mõtle kütust) eeldusel, et leiab korras masina? Midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/1241959

                              Veits googeldasin, 2.5TDI pidi veits jama olema, kui õhkvedrustus otsad annab siis €3K arve ja rehvid 2x kallimad, rohkem ei tea. Esinduses remontida ei plaani, väga heade hindadega tuttav nö "garaažimees" olemas.
                              kui kindla hooldusajalooga why not .. kui kuskilt "lambi kohast" pigem ei

                              e: kõige naljakam "kultuur" eestis tundub olevat, et kui inimesed tulevad KASUTATUD autot ostma, peab see olema uue vääriline. nagu wtf saan aru et ei tohiks koliseda nagu sara ja mitte käivituda, aga mõned vigisevad mingi kaboti täkete ümber, jeezus christ, mingu võtku poest uued siis. see pole küll antud teemaga setoud, aga selline tundub "keskmise" eestlase maailm olevat.
                              Last edited by leits; 05.03.13, 16:05.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #585
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                kui kindla hooldusajalooga why not .. kui kuskilt "lambi kohast" pigem ei

                                e: kõige naljakam "kultuur" eestis tundub olevat, et kui inimesed tulevad KASUTATUD autot ostma, peab see olema uue vääriline. nagu wtf saan aru et ei tohiks koliseda nagu sara ja mitte käivituda, aga mõned vigisevad mingi kaboti täkete ümber, jeezus christ, mingu võtku poest uued siis. see pole küll antud teemaga setoud, aga selline tundub "keskmise" eestlase maailm olevat.
                                Jep, läheks ise ka "uut" ostma kui turul on valik piisavalt suur. Eriti laialt levinud markide puhul nagu VW, MB, AUDI ja BMW

                                Vali ise kumbat vaatama lähed kas seda: http://www.auto24.ee/used/1248233

                                Või seda: http://www.auto24.ee/used/1026921

                                Odomeetri näitu ära arvesse võta antud võrdluses.

                                Comment

                                Working...