Re: Nõuandeid auto ostmisel!
Need kirbul jh hetkel :P
Homme vist võtan selle raske tee ette ja hakkan vaatamas käima harjumaa piirkonnas.
Krt kuidas ei meeldi kiiruga autot osta :D
Keegi sellest ka midagi teab, et kuidas nt. ülevaatuspunktis see auto kontrollimine käib, et palju see maksab jne ?
Aga kuidas vectra on, on kellegil kogemusi ?
Need kirbul jh hetkel :P
Homme vist võtan selle raske tee ette ja hakkan vaatamas käima harjumaa piirkonnas.
Krt kuidas ei meeldi kiiruga autot osta :D
Keegi sellest ka midagi teab, et kuidas nt. ülevaatuspunktis see auto kontrollimine käib, et palju see maksab jne ?
Aga kuidas vectra on, on kellegil kogemusi ?
Comment