Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #856
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Kas neid Žigulisid vähe teise nimega siiamaani uutena ei toodeta kuskil Egiptuses?

    Aga jah, suhteliselt alaskaga sama meelt. See mingi €3K võib keegi tõesti mint konditsioonis Siksi eest maksta, et lihtsalt pulli teha, kooli kokkutulekule minna vms, aga vähese kogemuse põhjal ikka üsna võimatu auto millega sõita... Eriti suvel, need aknad kuidagi eriti lolli nurga all sel autol, et maksimum 30 sec saavad aknad kinni olla päikesepaistelise ilmaga, üle selle ja küpsed ära sinna :D

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #857
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      vanal põrnikal pole salongisoojendustki. lihtsalt selliste autode puhul need vana aja kiiksud ja vead on osa sellest ajastust. see, et enamik nende vastu tõmmet ei tunne juba praktilistel kaalutlustel, on ju igati loogiline. aga sama loogiline on, et mingi hulk inimesi tunneb seda tõmmet ja jääbki tundma. erinevatel põhjustel. mitte praktilistel.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #858
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        päriselt küsid? reaalselt arvad, et keegi neid igapäevaautoks ostab?
        Pastilaaga nõus. Suvel sai ühelt tudengite ürituselt tuldud korda tehtud kopikaga. Oli valida, kas loksuda mitu tundi bussiga või siksiga, kaks korda ei mõelnud.
        Üllatavalt mugav oli ees istuda, hea tümm sees ka. Ja see jutt, et teelt välja lendab on ka tobe. Antud kopikal oli veermik täiesti korda tehtud (loe: 100% välja vahetatud) ja tulime päris korraliku lauluga ning auto oli teel üllatavalt stabiilne.

        Minu jaoks oli puhas nostalgia sellega sõitmine ja väga lahe trip. Pilte kah:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by inward; 08.11.13, 12:10.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #859
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          http://www.auto24.ee/used/1574906 piisavalt balla ka microgrinderitele

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #860
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Pastilaaga nõus. Suvel sai ühelt tudengite ürituselt tuldud korda tehtud kopikaga. Oli valida, kas loksuda mitu tundi bussiga või siksiga, kaks korda ei mõelnud.
            Üllatavalt mugav oli ees istuda, hea tümm sees ka. Ja see jutt, et teelt välja lendab on ka tobe. Antud kopikal oli veermik täiesti korda tehtud (loe: 100% välja vahetatud) ja tulime päris korraliku lauluga ning auto oli teel üllatavalt stabiilne.

            Minu jaoks oli puhas nostalgia sellega sõitmine ja väga lahe trip. Pilte kah:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Epic teenuste hinnakiri oli küljeklaasil antud isendil :D

            Comment

            • estkriz
              Jube Noob
              • Dec 2012
              • 123

              #861
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              http://www.auto24.ee/used/1574906 piisavalt balla ka microgrinderitele
              Huvitav et bemmimärki veel sinna "neerude" otsa ei kleebitud

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #862
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Minu esimene auto oli 063, 80ndate lõpust. Tudengina oli mõnus ringi rallida, remondi peale raha ei kulunud kuna kõik sai sõbra kaasabil ise remonditud. Selle rohelise siksi vastu tekkis juba huvi :D

                Edit: Krt kui nad aind ei roostetaks.
                Last edited by Konso; 08.11.13, 15:08.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #863
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Pastilaaga nõus. Suvel sai ühelt tudengite ürituselt tuldud korda tehtud kopikaga. Oli valida, kas loksuda mitu tundi bussiga või siksiga, kaks korda ei mõelnud.
                  Üllatavalt mugav oli ees istuda, hea tümm sees ka. Ja see jutt, et teelt välja lendab on ka tobe. Antud kopikal oli veermik täiesti korda tehtud (loe: 100% välja vahetatud) ja tulime päris korraliku lauluga ning auto oli teel üllatavalt stabiilne.

                  Minu jaoks oli puhas nostalgia sellega sõitmine ja väga lahe trip. Pilte kah:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  See on 011, see pole päris puhas kopikas. 011 oli tõesti veits mugavam ja parema mootoriga. Ise omasin 01, eksport variant kah veel, tagaklaasisoojendusega, mootorimaht 1100cm³ ja mingisugusest sõidumugavusest pole mõtet rääkida. Viiekesi peal olles kiirendas 0-100 täpselt minuti, kui viisakalt käike vahetada. Rekkast möödasõit algas 100 meetrit tagantpoolt hoo kogumisega, kui kohe tagant välja keerasid, siis vastutuule tõttu enam mööda ei saanud.
                  Ma ei ütle, et nende piltide vaatamine endalgi nostalgiat ei tekita ja heameelega tripiks vahest sellisega, aga mina vastasin väitele, et need autod lähevad varsti hinda ja minuarust on see BS.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #864
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Ma ei ütle, et nende piltide vaatamine endalgi nostalgiat ei tekita ja heameelega tripiks vahest sellisega, aga mina vastasin väitele, et need autod lähevad varsti hinda ja minuarust on see BS.
                    nende auto24 linkide põhjal + kui seal veel ringi vaadata, siis imo nad jah mitte ei lähe, vaid nad ON juba hinnas...

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #865
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      Krooniaja alguses oli mul kaks vana volgat GAZ21te.Üks suht originaal.Jäid seisma ja lõpuks saatsin vanarauda.See aasta käis üks mu tuttav spetsiaalselt lätis volgat ostmas ja maksis pea 5k euri.Väitis,et sai odavalt.

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #866
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Endal seisab maakodus üks 90. aastatest pärit skif, mis on suhteliselt heas korras, vähemalt viimased 10 aastat ei ole kasutatud ja telgi osa toas kapis olnud, ei kopita ega hallita. Oleksin isegi müügist huvitatud, kui keegi soovib vanale mossele v kopikale järele panna siis nostalgiameeter läheb põhja. Ideaalne mõneks päevaks männimetsa alla suvitama sõita.

                        Müügikuulutus pole minu oma aga täpselt samasugune näeb välja:http://www.auto24.ee/used/1375848

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #867
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Lol, polnud varem näinudki sellist asja. Väga vinge (Y)

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #868
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            nende auto24 linkide põhjal + kui seal veel ringi vaadata, siis imo nad jah mitte ei lähe, vaid nad ON juba hinnas...
                            Sellisel kujul, väga heas originaal-konditsioonis läheb ükskõik mis auto veidi hinda :)

                            Tutikas esimene iPhone kilepakendis maksab ka praegu mitu korda rohkem kui iPhone 5S.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #869
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Mis on odav tagaveoline auto peale Ford Sierra ja vana BMW 3/5 seeria?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #870
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Mis on odav tagaveoline auto peale Ford Sierra ja vana BMW 3/5 seeria?
                                MB , Opel ( Omega ), Lada. Rohkem nagu ei tule ette.

                                Comment

                                Working...