Re: Nõuandeid auto ostmisel!
Kas neid Žigulisid vähe teise nimega siiamaani uutena ei toodeta kuskil Egiptuses?
Aga jah, suhteliselt alaskaga sama meelt. See mingi €3K võib keegi tõesti mint konditsioonis Siksi eest maksta, et lihtsalt pulli teha, kooli kokkutulekule minna vms, aga vähese kogemuse põhjal ikka üsna võimatu auto millega sõita... Eriti suvel, need aknad kuidagi eriti lolli nurga all sel autol, et maksimum 30 sec saavad aknad kinni olla päikesepaistelise ilmaga, üle selle ja küpsed ära sinna :D
Kas neid Žigulisid vähe teise nimega siiamaani uutena ei toodeta kuskil Egiptuses?
Aga jah, suhteliselt alaskaga sama meelt. See mingi €3K võib keegi tõesti mint konditsioonis Siksi eest maksta, et lihtsalt pulli teha, kooli kokkutulekule minna vms, aga vähese kogemuse põhjal ikka üsna võimatu auto millega sõita... Eriti suvel, need aknad kuidagi eriti lolli nurga all sel autol, et maksimum 30 sec saavad aknad kinni olla päikesepaistelise ilmaga, üle selle ja küpsed ära sinna :D


Comment