Nõuandeid auto ostmisel!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #91
    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

    Ei pidanud. Aga ma pole seda autot neilt veel ära ka toonud. Kindlasti ei maksa ma selle teenuse eest midagi.

    Comment

    • Maheaatom
      Grinder
      • Oct 2008
      • 958

      #92
      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

      Uutel Hyundai'del pole häda midagi, see on mingi kümne aasta tagune arusaam. Ka järelturg sõltub eeskätt mudelitest - näiteks maasturid (Santa Fe, ix35) hoiavad ikka väga kenasti hinda, viimastel (uute tellimisel) on vist siiani ligi aastane järjekord.

      Vastupidiselt sellele on hoopis paljukiidetud uute mersude ja audide reaalne kvaliteet võrreldes näiteks 90-ndatega oluliselt langenud, kuigi neid marke ümbritsev aura on endiselt võimas (st. ma ei taha mingil juhul öelda, et tegemist oleks kehvade autodega, kuid hinna ja kvaliteedi suhe on kindlasti langenud).

      Üldiselt on autot alati kasulik ise müüa; liisingule tagastamine ja esinduste kasutamine on mugavate ja rikaste inimeste lõbu. Samas ma saan aru, et igaüks tõesti ei viitsi auto müügiga tegeleda, sest selleks kuluva aja saab paremini kasutada (tolmuahvi näide). Sel juhul on kõige kindlam viis võtta paarist kohast ostupakkumine ja müüa sellele, kes parima hinna ütleb. Raha saab üldjuhul kohe peo peale.

      Comment

      • Skyline
        Grinder
        • Dec 2008
        • 510

        #93
        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

        Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
        Vastupidiselt sellele on hoopis paljukiidetud uute mersude ja audide reaalne kvaliteet võrreldes näiteks 90-ndatega oluliselt langenud, kuigi neid marke ümbritsev aura on endiselt võimas (st. ma ei taha mingil juhul öelda, et tegemist oleks kehvade autodega, kuid hinna ja kvaliteedi suhe on kindlasti langenud).
        Miskipärast tuli see video selle lõigu peale meelde.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • vass
          Jube Noob
          • Jan 2010
          • 181

          #94
          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

          mul on vist kohutav automaitse, aga mulle see meeldib:). Ja see isemüümise jutt on jumala õige. Küsisin ka ühe tuttava käest ja tema sõnul ei viitsi mingid autoaiad selliste masinatega eriti tegeleda, kuna huvilisi niigi vähe. Lased hinda veitsa alla ja ma arvan et 7k eest võtab mingi tibin v siis tibina mees selle ära:) Edu müümisel!

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #95
            Re: Nõuandeid auto ostmisel!



            Näete siis, millise tasemini üks kunagine peksupoisist automark on jõudnud.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #96
              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

              mis rahvas sellisest arvab? http://www.auto24.ee/used/919024
              Või on vähe lahjem sugulane mõistlikum? Paarutama nagunii ei hakka ja enamasti oleks naine roolis kuna mul siiber sõitmisest.

              Comment

              • albinar
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2010
                • 346

                #97
                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                Annan sulle kerge ülevaate masinast.

                Enne ostu kontrolli:
                1. Rooste , eelkõige tagumised koopaääred.
                2. Veermik väga väga problemaatiline koht.

                Plussid
                1. Ilus
                2. Üsnagi töökindel
                3. Väga hea juhitavus
                Miinused
                1. Kõrge sisemüra
                2. Kehval teel jäigavõitu
                3. Roosteprobleemid
                Ja mootoritest peetakse kõige paremaks 1.6 liitirist r-4 diisel 80kw.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #98
                  Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                  Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                  mis rahvas sellisest arvab? http://www.auto24.ee/used/919024
                  Või on vähe lahjem sugulane mõistlikum? Paarutama nagunii ei hakka ja enamasti oleks naine roolis kuna mul siiber sõitmisest.
                  torre vaadata kohe kui keegi vahest mõistliku praktilise auto ka osta tahab mitte A8-t või 740i 'd

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #99
                    Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                    Kas tõesti peab 4 aastat vana auto puhul pöörama tähelepanu rooste otsimisele koopaservades?

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #100
                      Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                      mazdade puhul peab

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #101
                        Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Kas tõesti peab 4 aastat vana auto puhul pöörama tähelepanu rooste otsimisele koopaservades?
                        jap, mazdad tahavad roostetada meie kliimas. Mazda 6 samad lood

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #102
                          Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Kas tõesti peab 4 aastat vana auto puhul pöörama tähelepanu rooste otsimisele koopaservades?
                          mul endal mazda 6 ja 4a. vanusena koopaservad roostes mehiselt + siit sealt veel. lisaks eeltoodud hädadele miinuspoolel veel võrreldes saksa masinatega kallimad jupid.

                          Comment

                          • albinar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2010
                            • 346

                            #103
                            Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                            Tegelikult juba 2.a vanadel isenditel roostetavad nii mis kole. Ja mazda esindus on võtnud seisukoha ,et nemad ei võta garantii korras neid tagasi remonti ka tiivaäärtega.

                            Comment

                            • viki
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 893

                              #104
                              Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                              Täitsa haige,mis jama tehakse.Mul paar aastat tagasi oli 95a saab,millel ei olnud üldse roostet.

                              Comment

                              • albinar
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2010
                                • 346

                                #105
                                Re: Nõuandeid auto ostmisel!

                                Algselt postitas viki Vaata postitust
                                Täitsa haige,mis jama tehakse.Mul paar aastat tagasi oli 95a saab,millel ei olnud üldse roostet.
                                Saabid üldjuhul väga roostekindlad , eriti vanemad isendid.

                                Comment

                                Working...