Novembri Offtopic - jõulueelne

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #46
    Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mismoodi seda süsteemi biitida ilma maksmata? Ma juba nädal aega punnis silmadega vahtinud, et mida tõmmata seedimise eesmärgil. Minutipealt pean valmis olema kui Walking Deadi ja Dexteri uued episoodid üles tulevad ja kohe alla tõmbama?
    Ma teen ka enam-vähem nii.
    Ma võtan igal hommikul top 5 suurimate leecherite arvuga seriaalide uued osad, tõmban need http://www.scenetime.com alla ja, siis tõmban Torrentleechist ainult .torrent faili ja hakkan tollega seedima. Scenetimest tõmban sellespärast, et sealsed failinimed ja asjad kattuvad täielikult Torrentleechi omadega ja niimodi seedimiseks peavad kõik asjad imo kattuma.
    Nädal tagasi kui konto sain oli veidi raske nii, aga iga päevaga stabiilselt kasvab ööpäevas üles laetud andmete hulk.
    Last edited by Fabulous; 01.11.11, 12:29.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #47
      Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Mitu aastat see siis võtab? Tõmbasin Entourage S08E01 4 päeva tagasi, koguaeg uTorrent käinud, 0.6MB uploadinud so far.
      See u vana fail. Sellega sa ei saagi uploadi eriti.

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Ma teen ka enam-vähem nii.
      Ma võtan igal hommikul top 5 suurimate leecherite arvuga seriaalide uued osad, tõmban need http://www.scenetime.com alla ja, siis tõmban Torrentleechist ainult .torrent faili ja hakkan tollega seedima. Scenetimest tõmban sellespärast, et sealsed failinimed ja asjad kattuvad täielikult Torrentleechi omadega ja niimodi seedimiseks peavad kõik asjad imo kattuma.
      Nädal tagasi kui konto sain oli veidi raske nii, aga iga päevaga stabiilselt kasvab ööpäevas üles laetud andmete hulk.
      Tee nii. Alguses muudmoodi ei saagi eriti.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #48
        Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

        Aga kui ajutiselt tasuliseks teha vms, kas siis saaks kuidagi lihtsa(ma)lt?

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #49
          Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

          Piraadi laht näiteks? Ai kuidas ma kiiret netti igatsen:(

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #50
            Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

            keegi ei tea mis lugu see oli in time filmis .. kui seal lopupoole ment neid taga ajas ja joostes chases neid ahve kuskil suht tyhemaal ennem kui ajapolitsei vedru v2lja viskas? siuke aeglasem lugu vms .. suht nuts grindi korvale oleks

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #51
              Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              keegi ei tea mis lugu see oli in time filmis .. kui seal lopupoole ment neid taga ajas ja joostes chases neid ahve kuskil suht tyhemaal ennem kui ajapolitsei vedru v2lja viskas? siuke aeglasem lugu vms .. suht nuts grindi korvale oleks
              Pole filmi näinud aga igavusest otsisin sellise video välja, äkki siit leiad. Descriptionis on nimed olemas.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #52
                Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Ma teen ka enam-vähem nii.
                Ma võtan igal hommikul top 5 suurimate leecherite arvuga seriaalide uued osad, tõmban need http://www.scenetime.com alla ja, siis tõmban Torrentleechist ainult .torrent faili ja hakkan tollega seedima. Scenetimest tõmban sellespärast, et sealsed failinimed ja asjad kattuvad täielikult Torrentleechi omadega ja niimodi seedimiseks peavad kõik asjad imo kattuma.
                Nädal tagasi kui konto sain oli veidi raske nii, aga iga päevaga stabiilselt kasvab ööpäevas üles laetud andmete hulk.
                Mis krdi imeasju te tõmbate siis, et siukest n#%&i peab nägema konto säilitamiseks. Public torrentid siis tõesti nii palju kehvemad?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #53
                  Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                  Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                  Pole filmi näinud aga igavusest otsisin sellise video välja, äkki siit leiad. Descriptionis on nimed olemas.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  oh nuts see sama ongi kui k2ima panna kohe :D

                  Comment

                  • redddman10
                    Grinder
                    • Aug 2010
                    • 703

                    #54
                    Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                    mul sama mõte mis chypheril.torrentisaitidelt põhimõtteliselt kogu kraami kätte saanud mis vaja. filmid jne.mida sealt pole leidnud olen tõmmanud rapidshareiga jne.kiiruse pärast ainult siis w? jube jauramine tundub indeed.

                    Comment

                    • doublemint65
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 695

                      #55
                      Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • numnuts
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 846

                        #56
                        Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                        Torrenleechi ja muu säänaste kohtade eelis public torrentite ees oli pigem 3-4 aastat tagasi. Siis oli nii, et TL-ist oli võimalik hea kvaliteediga filme ja muud kraami saada kõvasti varem kui public omadest. Ajapikku aga igast tegelasi tekkinud kes public omasid varustavad sama kiirelt.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #57
                          Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                          No miks teil on siis vaja neid invite koguaeg? Olge õnnelikud oma publicu üle siis.

                          Comment

                          • albinar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2010
                            • 346

                            #58
                            Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                            Jaapanis Iwate prefektuuris Ofunato esisel kala püüdnud kaluri võrku sattus suur saak – kott, milles oli 11 miljonit jeeni.


                            Kalur vist palvetab preagu elu eest:D

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #59
                              Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                              Oeh uus PS ka kellegil laggab? Mul eelmisest korrast ''Full Beta'' peal nagu keegi soovitas, aga lag on nii massive, et sega multi tablimist

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #60
                                Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                No miks teil on siis vaja neid invite koguaeg? Olge õnnelikud oma publicu üle siis.
                                pole ka üldse kursis aga kas mingeid haruldasi ebooke leidub seal ka rohkem? publicus enamjaolt surnud igasugused spetsiifilisemad asjad.

                                Know-how stiilis asju tahaks.

                                Comment

                                Working...