Re: Novembri Offtopic - jõulueelne
Ma teen ka enam-vähem nii.
Ma võtan igal hommikul top 5 suurimate leecherite arvuga seriaalide uued osad, tõmban need http://www.scenetime.com alla ja, siis tõmban Torrentleechist ainult .torrent faili ja hakkan tollega seedima. Scenetimest tõmban sellespärast, et sealsed failinimed ja asjad kattuvad täielikult Torrentleechi omadega ja niimodi seedimiseks peavad kõik asjad imo kattuma.
Nädal tagasi kui konto sain oli veidi raske nii, aga iga päevaga stabiilselt kasvab ööpäevas üles laetud andmete hulk.
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Ma võtan igal hommikul top 5 suurimate leecherite arvuga seriaalide uued osad, tõmban need http://www.scenetime.com alla ja, siis tõmban Torrentleechist ainult .torrent faili ja hakkan tollega seedima. Scenetimest tõmban sellespärast, et sealsed failinimed ja asjad kattuvad täielikult Torrentleechi omadega ja niimodi seedimiseks peavad kõik asjad imo kattuma.
Nädal tagasi kui konto sain oli veidi raske nii, aga iga päevaga stabiilselt kasvab ööpäevas üles laetud andmete hulk.
Comment