Novembri Offtopic - jõulueelne

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MTTSNG
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    • Sep 2011
    • 621

    #16
    Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

    Algselt postitas siga Vaata postitust
    Miks mu threat kinni pandi "Sooritusvõimet tõstvad ained jms."? Väga lähedane teema pokkerimängijale ja ennegi kusagil (offtopic) kõvasti juttu olnud. Pigem las olla üheas kohas ja bullshit (amf, viagra...) välja kustutada.
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...tvad-ained-jms.

    ??

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #17
      Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

      Algselt postitas siga Vaata postitust
      Miks mu threat kinni pandi "Sooritusvõimet tõstvad ained jms."? Väga lähedane teema pokkerimängijale ja ennegi kusagil (offtopic) kõvasti juttu olnud. Pigem las olla üheas kohas ja bullshit (amf, viagra...) välja kustutada.
      Proovime siis veel ükskord. http://foorum.pokkeriprod.com/showth...tvad-ained-jms

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #18
        Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

        Üle pika aja kah pokkerit. Eks näis mis saab

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #19
          Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

          kas keegi mulle ei tahaks torrentleechi kutset saata ragemage ät gmail.com? mul elioni fiiber uploadiga 20Mbit/s ehk kutse raisku ei läheks. Samas peaks ka mulle veidi reegleid jms tutvustama, et mis tingimusi ma täitma peaksin et torrentleechi acc alles jääks jne.. miskid upload ratiod jne..

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #20
            Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            kas keegi mulle ei tahaks torrentleechi kutset saata ragemage ät gmail.com? mul elioni fiiber uploadiga 20Mbit/s ehk kutse raisku ei läheks. Samas peaks ka mulle veidi reegleid jms tutvustama, et mis tingimusi ma täitma peaksin et torrentleechi acc alles jääks jne.. miskid upload ratiod jne..
            80 euri aastas ja leechi palju tahad

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #21
              Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

              Algselt postitas siga Vaata postitust
              2x päeva jooksul, keegi võiks oddsid arvutada. Ilmselt läheb sinna viking loto jackpoti kanti.
              sa teed nalja ? Viking lotos on 120M erinevat kombinatsiooni, starsis laudu ainult umbes 50k kanti ja sealgi saad 24 lauda korraga lati hoida.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #22
                Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                80 euri aastas ja leechi palju tahad
                no ty..

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #23
                  Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                  Algselt postitas kuco Vaata postitust
                  80 euri aastas ja leechi palju tahad
                  Mismoodi seda süsteemi biitida ilma maksmata? Ma juba nädal aega punnis silmadega vahtinud, et mida tõmmata seedimise eesmärgil. Minutipealt pean valmis olema kui Walking Deadi ja Dexteri uued episoodid üles tulevad ja kohe alla tõmbama?

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #24
                    Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                    no hoiad torrentiprogrammi koguaeg sees, hea idee oleks tõmmata populaarsete sarjadel ainult sample folder, ning seda siis seedida. sample folderi tõmbavad pmst kõik kes neid sarju tõmbavad ja sellekaudu saad oma ratiot tõsta ilma et peaksid terve sarja alla tõmbama
                    ma ise kasutan küll programmi nimega ratiomaster, küll 1 tb jagu üles lükanud sellega, aga noh alati on mingi võimalus vahele jääda :P

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #25
                      Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                      mhm.. suur see ratio muidu olema peab?

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #26
                        Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                        ma kindel pole, hetkel ei saa vaadata ka, aga vist mingi 0.5 ? et kui alla selle langeb siis pead nädalajooksul üles saama ratio, muidu saad bänni kaela

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #27
                          Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                          ok, aga kutse plz

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #28
                            Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                            pmi oma e-mail

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #29
                              Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Mismoodi seda süsteemi biitida ilma maksmata? Ma juba nädal aega punnis silmadega vahtinud, et mida tõmmata seedimise eesmärgil. Minutipealt pean valmis olema kui Walking Deadi ja Dexteri uued episoodid üles tulevad ja kohe alla tõmbama?
                              rss feedidega tõmbad popi kraami alla ja seedid paar kuud 24/7. Või kui lihtsamalt tahad siis rendid gigase ühendusega seedboxi ja tõmbad alla kõik popid filmid,sarjad, mängud võimalikult ilmumise ajal +2 minutit. Selleks kõigeparem kasutada TL ircu kanalit kus paned hilightima popid nimed ja saad kohe torrenti seedboxi panna. Sellega seedid siis kuu kokku ja peaksid kuskil 5 tb ikka kokku saama uploadi.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #30
                                Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                rss feedidega tõmbad popi kraami alla ja seedid paar kuud 24/7. Või kui lihtsamalt tahad siis rendid gigase ühendusega seedboxi ja tõmbad alla kõik popid filmid,sarjad, mängud võimalikult ilmumise ajal +2 minutit. Selleks kõigeparem kasutada TL ircu kanalit kus paned hilightima popid nimed ja saad kohe torrenti seedboxi panna. Sellega seedid siis kuu kokku ja peaksid kuskil 5 tb ikka kokku saama uploadi.
                                Mis on rss feedid, mis on seedbox, kuidas rentida seda gigase ühendusega ja kuidas IRC kanalis midagi highlightima panna? :D

                                Comment

                                Working...