Novembri Offtopic - jõulueelne

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1

    Novembri Offtopic - jõulueelne

    On time!!!

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    edit
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #2
    Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

    hi hi hii

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #3
      Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

      120k kätt ja 150h pokkerit. gogogo

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #4
        Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        120k kätt ja 150h pokkerit. gogogo
        olgu teeb ära

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #5
          Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

          top5

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #6
            Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

            supernova, plz

            Comment

            • JohannesJ
              Grinder
              • Jun 2010
              • 684

              #7
              Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

              lol vaatasin starsis lampi mingit lauda kus jagati milestone käsi ja nl 25 mingi venelane foldis pre? nagu kuidas see saab kasulik olla tõi vabanduseks et on ainult 1 käe seal lauas mänginud aga see ju siiski -ev?
              Pärast veel väitis et tal oli k käes mis tuli ka maha aga võitis üks teine venelane oma 99 ja sai 1k usd.
              feil-feil imo.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #8
                Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                BTW, pakkuge häid strateegiaid milestone jahtimiseks/hittimiseks.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Foldimine vist suht standard. Lugesin ühe starsi regulari, frosty012, blogi ja ta sai eile kaks milestone kätt. Esimeses käes oli 1 fold nl200 lauas ja teises nl100 lauas 2 foldi. Obv scoopis frosty ühe käe 62o-ga ja KK-ga kaotas teise. :)

                  No, this is not Deja Vu...unbelievably, I hit another milestone hand tonight!! This time it was hand number 69,791,000,000 and it occured on...


                  PokerStars currently has their "Road to 100 Billion" promotion going on, which makes grinding seem more worthwhile even though I have bricke...
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    BTW, pakkuge häid strateegiaid milestone jahtimiseks/hittimiseks.
                    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post379079

                    Võta parem väike puhkus pokkerist. See milestone liiga kinnisidee Sul, kui hääli juba peas kuuled.

                    Comment

                    • JohannesJ
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 684

                      #11
                      Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                      lol cool blogi:D

                      Comment

                      • siga
                        FPP Pro
                        • Dec 2010
                        • 251

                        #12
                        Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Foldimine vist suht standard. Lugesin ühe starsi regulari, frosty012, blogi ja ta sai eile kaks milestone kätt. Esimeses käes oli 1 fold nl200 lauas ja teises nl100 lauas 2 foldi. Obv scoopis frosty ühe käe 62o-ga ja KK-ga kaotas teise. :)

                        No, this is not Deja Vu...unbelievably, I hit another milestone hand tonight!! This time it was hand number 69,791,000,000 and it occured on...


                        http://frosty012.blogspot.com/2011/1...739000000.html
                        2x päeva jooksul, keegi võiks oddsid arvutada. Ilmselt läheb sinna viking loto jackpoti kanti.

                        Comment

                        • siga
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 251

                          #13
                          Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                          Miks mu threat kinni pandi "Sooritusvõimet tõstvad ained jms."? Väga lähedane teema pokkerimängijale ja ennegi kusagil (offtopic) kõvasti juttu olnud. Pigem las olla üheas kohas ja bullshit (amf, viagra...) välja kustutada.

                          Comment

                          • JohannesJ
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 684

                            #14
                            Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                            see venelane kes nl25 99 võitis väitis ka et tal see täna teine käsi võita, mode veel kiitis et loodame et võidad jälle.
                            suht standard järelikult

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #15
                              Re: Novembri Offtopic - jõulueelne

                              Teine milestone siingi :)

                              Comment

                              Working...