Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Eile juhtusin vaatama soome pealt "Top Secret America" dokumentaali, kus räägiti peale rünnakut loodud ametkondadest, kes siis koguvad andmeid ja proovivad ennetada selliseid asju. Kümnete kaupa suuri kontorihooneid kerkinud üle ameerika, kusagil infot pole kui palju, arvatakse üle miljoni töötaja olevat. Obama lubas enne valimist asi kontrolli alla saada, peale valimisi oli poogen.
Eile juhtusin vaatama soome pealt "Top Secret America" dokumentaali, kus räägiti peale rünnakut loodud ametkondadest, kes siis koguvad andmeid ja proovivad ennetada selliseid asju. Kümnete kaupa suuri kontorihooneid kerkinud üle ameerika, kusagil infot pole kui palju, arvatakse üle miljoni töötaja olevat. Obama lubas enne valimist asi kontrolli alla saada, peale valimisi oli poogen.
Comment