SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #661
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    case closed

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #662
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      Kogu selle vandenõuteooria järgi on ju USA suur rahaline miinus ülimalt kasulik neile telgitagustele niiditõmbajatele (pankuritele) kes kogu selle raha on neile laenanud sõjaks. Aga watever, lugesin neid vandenõuteooriat ümberlükkavaid lehti, osa mõistlik tekst, osa samasugune jama. Niiet ma loen enda parem liiga väikeseks mutriks ja proovin olla mitte kummagi poolt manipuleeritav ja ei tegele sellega enam. Mul muidki vandenõuteeriaid pooleli, millesse ma sügavalt usun, näiteks ravimitööstus ja nende huvid.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #663
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        tra tehke mingi muu teema .. kopp ees sellest sitats juba .. tahaks solid offtopicut saada

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #664
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          obv sõda Iraagis on USAle miinust toonud, sest see venis nii pikaks. tehti seda muidugi nafta pärast, aga tätsam põhjus on mõjuvõimu laienamine Aasias , kus ees on kaks suurt konkurenti Venemaa ja Hiina.
          Miinuses ja nafta - huvitav. Võib-olla peaksid rohkem sõltumatuid dokumentaale vaatama, siis teaksid, et kõik riikide ülesehituse tulud jooksevad kaudselt nende inimeste taskusse, kes USA's tegelevad sõdade alustamise ja nende jooksutamisega. Lisaks muidugi veel private security sektorist tulev raha. Ühed vabamüürlased kõik.
          Last edited by Spewmonkey; 13.09.11, 14:53.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #665
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            tra tehke mingi muu teema .. kopp ees sellest sitats juba .. tahaks solid offtopicut saada
            wöööööööörd.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #666
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              Aga kas te sellise vandenõu peale ei ole mõelnud, et Al-Qaeda maksis Zeitgeistile, Michael Moore & co 'le, et nad laseksid vandenõuteooriate jutu lahti?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #667
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                ei saanud täpselt aru millise riigi üles ehitamisele vihjasid. kirjutasin vaid fakti, et USA riigile on sõda Iraagis miinuses. erinevate andmete kohaselt 3-4 triljonit dollarit (samas ei saa ka nendes numbrites kindlad olla). ning jah ma tean (okei, 100% ei tea, sest see jällegi vandenõuteooria, aga usun), et Ameerikat reaalselt juhib Ameerika Föderaalpank/Wall Street.

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #668
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  ei saanud täpselt aru millise riigi üles ehitamisele vihjasid. kirjutasin vaid fakti, et USA riigile on sõda Iraagis miinuses. erinevate andmete kohaselt 3-4 triljonit dollarit (samas ei saa ka nendes numbrites kindlad olla). ning jah ma tean (okei, 100% ei tea, sest see jällegi vandenõuteooria, aga usun), et Ameerikat reaalselt juhib Ameerika Föderaalpank/Wall Street.
                  Su andmed on poolikud nö., sest sa ei tea palju ehitus- ja turvafirmad on Iraagis teeninud.
                  Rahapesu 101 - võetakse maksumaksja raha, investeeritakse see kahjumis sõdimisse, tagasi võetakse firmade kaudu kasumina. Problem?
                  Last edited by Spewmonkey; 13.09.11, 15:02.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #669
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Aga kas te sellise vandenõu peale ei ole mõelnud, et Al-Qaeda maksis Zeitgeistile, Michael Moore & co 'le, et nad laseksid vandenõuteooriate jutu lahti?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    haha winner
                    Ilmselt avasid mõne inimese silmad nüüd ja hakatakse mingit iba kokku klopsima :D

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #670
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      imho selle tüübi videod on küll mõnusad:-) http://www.youtube.com/watch?v=A-iE-...mh_lolz&fmt=18

                      vandenõu teooriad hakkavadki mingite suvaliste infokillukeste jms väänutamisest ja kontekstist välja rebimisest.. eriti ilmekas oli kuidas mingeid lennuki numbreid panti Wordi ja siis muudeti fonti ja sealt joonistus mingi pealuu ja lennuk ja kaks torni välja.. isegi selle ilaga oli faktide väänutamine, lendude numbrid olid seal valesti jms..

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #671
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                        Su andmed on poolikud nö., sest sa ei tea palju ehitus- ja turvafirmad on Iraagis teeninud.
                        +1

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #672
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Vabamüürlased juhivad USA'd, juudid maailma, God bless the greatest country in the universe.

                          Comment

                          • lartsyo
                            Räme Fish
                            • May 2011
                            • 4

                            #673
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            who the fuck crapped in the urinal ??????

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #674
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Aga kas te sellise vandenõu peale ei ole mõelnud, et Al-Qaeda maksis Zeitgeistile, Michael Moore & co 'le, et nad laseksid vandenõuteooriate jutu lahti?

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              lol miks Al-Qaeda iga natukese aja tagant inimestele "meelde tuletab", et nemad seda ikka tegid. Tähistavad 11.septembrit jne. Isegi kui nad soovivad, et USA-kad läheksid omavahel tülli selle vandenõu teooria pärast, siis nad hoiaksid ise ka pigem oma mokka maas, mitte ei käiks käed taeva poole ringi, "meie tegime, meie tegime". Aga tegelt "Lible tegi, Lible tegi".

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #675
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Huvitav, kas on võimalik leida korrelatsioon winrate'i ja selliste teooriate uskumise vahel?

                                Comment

                                Working...