Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
See 9/11 on imo 100% usa enda teema sellekohta on lihtsalt liiga palju tõendusmaterjale ja pole küll päris kindel aga minuteada on Usas need dokumentaalfilid keelatud mis seda teooriat tõestab.
Minul on igastahes naljakas lugeda kui inimene arvab et kõik vandenõuteooriad on sama mis usuhullude inimohverdused. Kui inimene tõesti arvab, et maailm ongi selline nagu esmapilgul tundub ja kõike kontrollib eestis ansip, venemaap putin ja usas obama siis palju õnne!:) Samamoodi nagu paljud vene koolilapsed usuvad et venemaaa mitte ei okupeerinud Eestit vaid üritas eestit päästa arvad sina et USA läks demokraatiat maailma viima mitte ei tapnud raha pärast enda inimesi.
Eks see oleneb kuidas mõelda, mõnele tundub zeitgeist ajupesu, mulle jälle bbc :)
See 9/11 on imo 100% usa enda teema sellekohta on lihtsalt liiga palju tõendusmaterjale ja pole küll päris kindel aga minuteada on Usas need dokumentaalfilid keelatud mis seda teooriat tõestab.
Minul on igastahes naljakas lugeda kui inimene arvab et kõik vandenõuteooriad on sama mis usuhullude inimohverdused. Kui inimene tõesti arvab, et maailm ongi selline nagu esmapilgul tundub ja kõike kontrollib eestis ansip, venemaap putin ja usas obama siis palju õnne!:) Samamoodi nagu paljud vene koolilapsed usuvad et venemaaa mitte ei okupeerinud Eestit vaid üritas eestit päästa arvad sina et USA läks demokraatiat maailma viima mitte ei tapnud raha pärast enda inimesi.
Eks see oleneb kuidas mõelda, mõnele tundub zeitgeist ajupesu, mulle jälle bbc :)
Comment