SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #646
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    See 9/11 on imo 100% usa enda teema sellekohta on lihtsalt liiga palju tõendusmaterjale ja pole küll päris kindel aga minuteada on Usas need dokumentaalfilid keelatud mis seda teooriat tõestab.
    Minul on igastahes naljakas lugeda kui inimene arvab et kõik vandenõuteooriad on sama mis usuhullude inimohverdused. Kui inimene tõesti arvab, et maailm ongi selline nagu esmapilgul tundub ja kõike kontrollib eestis ansip, venemaap putin ja usas obama siis palju õnne!:) Samamoodi nagu paljud vene koolilapsed usuvad et venemaaa mitte ei okupeerinud Eestit vaid üritas eestit päästa arvad sina et USA läks demokraatiat maailma viima mitte ei tapnud raha pärast enda inimesi.
    Eks see oleneb kuidas mõelda, mõnele tundub zeitgeist ajupesu, mulle jälle bbc :)

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #647
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      Üldiselt leitakse sõjaks põhjuseid ka lihtsamalt kui kahe torni ja pentagoni õhkamine koos seal olevate inimestega.

      KISS

      Comment

      • albinar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2010
        • 346

        #648
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Samas oleks sellise ürituse lõpptulemuseks sõltumata tulemusest 99,99% kindlusega järjekordne vandenõuteooria.
        +1

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #649
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Üldiselt leitakse sõjaks põhjuseid ka lihtsamalt kui kahe torni ja pentagoni õhkamine koos seal olevate inimestega.

          KISS
          Lihtsam (vähem inimohvreid nõudev) põhjus Iraagi ja Afganistani ründamiseks ? Massihävitusrelvad Iraagi ründamisel olid siiski sekundaarne põhjus ja nende olemasolu on juba ammu ümber lükatud. Tõesti, oleks leidunud ka lihtsamaid põhjuseid, kuid nende müümine liitlastele oleks kordi aeganõudvam ja kulukam olnud. Mõned tuhanded inimelud on tühiasi võrreldes miljardite dollaritega.

          Inimelud ei kaalu kuidagi üle teenitava ja saadava raha ning võimu väärtust. Elu lihtsalt on selline minusuguste jaoks. Obv võin ma olla ainulaadne hull aga ajaloo põhjal ma sügavalt kahtlen selles. Mingi 3000 USA mõistes on lausa pisku kasvõi Eesri metanoolijoodikute kõrval. Kõik ikka "suurema eesmärgi nimel".

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #650
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
            Üldiselt leitakse sõjaks põhjuseid ka lihtsamalt kui kahe torni ja pentagoni õhkamine koos seal olevate inimestega.

            KISS

            jep, nafta ja muu säärane on täitsa piisav põhjus.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #651
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              ja üleüldse mai saa aru mida ameeriklased selles naftas leiavad? kole, haiseb ja määrib riided ära.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #652
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Duubelfacepalm.jpg

                Sõda iraagis on toonud naftatulusid USA'st pärit firmadele max 10% ulatuses sõjale kulunud summast. Kui juurde arvestada veel seda, et sõja tagajärjel on Iraagi puurimisvõimsus selgelt alla potentsiaali olnud, mistõttu on ka naftahinnad olnud kümneid protsente kõrgemal kui ilma selle sõjata, siis on täitsa selge, et nafta lainel sai USA räiget lossi selle sõjakäiguga. Täitsa soliidne argumentatsioon teil: usa firmad on saanud mõned miljardid kasumit vs riiklikul tasemel mõned triljonid lossi. Mastaapidest pole vist väga aimu vandenõuteoreetikutel?

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #653
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #654
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    Üldiselt leitakse sõjaks põhjuseid ka lihtsamalt kui kahe torni ja pentagoni õhkamine koos seal olevate inimestega.

                    KISS
                    Ja kas ameerika avalikkus ja kogu muu maailm oleks nõus olnud sõjaga mingi väiksema põhjuse pärast? Nt mingi tühja kahtluse või pommivööga terroristi pärast ei saaks ju sõda alustada? vähemalt oleks see väga taunitav, kuid pärast 9/11 olid kõik suured usa toetajad!

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #655
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Mis teil viga on?

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by KristjanLaas; 13.09.11, 14:26.

                      Comment

                      • JohannesJ
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 684

                        #656
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Ja mis on sinu teooria? Kas sõda alustatigi puhtalt demokraatilistel eesmärkidel?
                        imo see et naftaga nad oma sõjakulusi ei klati ei tähenda et nad ei saanud näidada oma võimu katsetada oma sõjatehnikat ja näidada usa lihtrahvale et nad on võimas ja vapper riik.
                        Ei väida et miski on 100 protsenti tõde ja seda ei tea keegi täpselt aga mingitel laiematel eesmärkidel oli see sõda lihtsalt kellegile kasulik.
                        E: küsimus oli muruntaule

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #657
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Mis teil viga on?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Ctrl on üleliigne ju?

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #658
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                            Ctrl on üleliigne ju?
                            ctrl r*

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #659
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              obv sõda Iraagis on USAle miinust toonud, sest see venis nii pikaks. tehti seda muidugi nafta pärast, aga tätsam põhjus on mõjuvõimu laienamine Aasias , kus ees on kaks suurt konkurenti Venemaa ja Hiina.

                              Comment

                              • muruntau
                                • Jan 2009
                                • 4325

                                #660
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                [QUOTE=JohannesJ
                                E: küsimus oli muruntaule[/QUOTE]

                                Sorry the video or page cannot be found. The page may have been removed, had its name changed, or is just temporarily unavailable. Please use search or visit our home page. Thank you.

                                Comment

                                Working...