SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #616
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Päris paljusid conspiracy theorysid saab spinida niimoodi, et need tunduvad tõesed olevat, just sayin'.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #617
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      obv saab, aga selle konkreetse sündmuse kohta on lihtsalt nii palju uuritud ja tõestatud, et on raske uskuda, et see polnud inside job.

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #618
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Päris paljusid conspiracy theorysid saab spinida niimoodi, et need tunduvad tõesed olevat, just sayin'.
        Kõik need valivad endale sobivad tõendid välja eirates kümnete kaupa muid tõendeid nende teooriate vastu. Vajadusel saab ka tõendeid moonutatud, näidatud endale kasuliku nurga alt jne. A la kardaaniristi väide, et Pentagoni crashi kohta pole videot, samas on sadu videosid WTC crashidest. Kui ühte pole näha ju siis on teised kõik ka lavastatud.

        Last edited by rasmer; 13.09.11, 00:51.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #619
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Hipsterid arvavad, et nad on coolid, sest nad ei ole mainstream, just sayin'.

          Comment

          • minbetmillionaire
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2010
            • 363

            #620
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            skeptik.ee on nagu para-web ainult teine äärmus

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #621
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              On ikka mõnel vennal ajuehitus. Ma olen oma lõbuks enamus Moore'i raamatuid läbi lugenud (naerda saab päris korralikult) ja erinevaid dokumentaale ka vaadanud (osad neist on imo pigem ulmetragikomöödiad) aga et kõike seda tõepähe võtta peab ikka tugeva vaimse hälbega olema.

              Comment

              • Madis_89
                Grinder
                • Feb 2009
                • 841

                #622
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                Hipsterid arvavad, et nad on coolid, sest nad ei ole mainstream, just sayin'.
                True, igasugused youtubes õppinud ehitusinsenerid ja muud teadlased hakkavad nii üle viskama.
                Muidugi pole kõik mis räägitakse tõsi, aga no jumal hoia mis paska te toodate.

                See on nagu usuteemagi, uskuge, aga ärge suruge oma "Vahitorni" peale.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #623
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Selle jaoks oli juba mingi thread ju, no?
                  Yea, aga see on iga aastane traditsioon foorumis, et mingi 2x aastajooksul läheb see 9/11 ja terroriteema lahti :D.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #624
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                    Mina olen kindlalt sedameelt, et kogu terrorivärk ja majandus pole selline, mida tele-meedia räägib ja näitab. Soovitan soojalt vaadata internetist dok. filme või/ja lugeda selle kohta. Siit saidilt leiab palju infot, mida TVst ei leia : http://www.prison.planet.ee/

                    Vaadake filmi ZEITGEIST kõiki 3'e osa, see peaks veidikene silmaringi laiendama.

                    Mõned huvitavad faktid:

                    1) Ametliku versiooni järgi Pentagoni "sisse lennanud" lennuki kogu vraki aurustas lennuki kütuse intensiivne kuumus. Sellel lennukil oli 2 kuuetonnist titaaniumi ja terase sulamist tehtud mootorit. Teaduslikult on selle 12 tonni metalli aurustumine lennukikütuse tõttu võimatu. + Öeldi veel, et selle lennu laipu on võimalik indentifitseerida(sõrmejärgede või DNA abil) . But wait, metall aurustub, aga surnukehad...?
                    1.2) Terve pentagoni plats kaeti mulla ja kruusaga, et mingeid tõendusmaterjale edaspidi kätte polnud võimalik saada.

                    2) Tornide projekteerija: "WTC tornid olid projekteeritud nii, et need oleks pidanud taluma mitme lennuki kokkupõrget. "
                    2.2) Kaksiktornid kukkusid kokkku peaaegu vabalangemise kiirusel.
                    2.3) Samal ajal, kui lennuk tabas hoonet, plahvatas hoone keldris midagi võimasat, mis ilmselt lõhkus hoone konstruktsioone.

                    Filmi Zeitgeist'i esimeses osas on häst palju fakte, mis tõestavad, et 9/11 oli siiski inside job . Vaadake see ära ja öelge oma arvamus.

                    Kui keegi veel ei tea, miks seda USA'l vaja läks, siis selleks, et rahvas toetaks rohkem sõdimist.
                    Need faktid või siis hoopis "faktid" on pärit http://www.youtube.com/watch?v=1Yx9N...layer_embedded ?

                    Imo on kõige nunnum see, et ühel juhul panevad Boeingud pilvelõhkujad vabalangemise kiirusel kokku langema ja teisel juhul tekitab seina Boeing ainult 5 meetrise augu. Huvitav kas Fringe divisjon ikka uuris hiljem põhjalikult seda anomaaliat ?

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #625
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Kas keegi tartlane pole täna õhtul huvitatud väikse õlle tegemisest ja Meistrite Liiga vaatamisest kuskil kõrtsus?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #626
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                        Kas keegi tartlane pole täna õhtul huvitatud väikse õlle tegemisest ja Meistrite Liiga vaatamisest kuskil kõrtsus?
                        ei

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #627
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          ei
                          Ty. Ei pea mingi vabandust välja hakkama mõtlema.

                          Comment

                          • doublemint65
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 695

                            #628
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #629
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              OMG see prisonplanet on mingi skisode sait, ainus mida sealt uskuda võiks, on Estonia katastroof kuna selle kohta käis tõesti esimesest päevast valetamine ja vassimine. Aga no "Pronksöö pettus" ja "Uus maailmakord" (Mikrokiibistatud ja Jälgitav inimkond) ja kuidas nad oma jutte alustavad(Juba pikka aega valitsetakse maailma järgmiste võtete abil: teadvusega manipuleerimine ehk ajuloputus, ühiskonna kuntslik lõhestamine ja hirm.)..asi on pehmelt öeldes ulme. Mõnedel inimestel on vaja oma elu eriliselt "põnevaks" mõelda..

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #630
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                Valge maja, Pentagon? Pentagoni küll nn. sõideti sisse küll, aga ühtegi tõestatavat videot ei ole (üks turvakaamera video mille fps on 1 ja kus pildil ei ole imo küll mitte lennuk). siinkohal igatahes nõustun vandalariga ja olen 99% kindel, et USA saatis selle ise korda. youtubes mingi dokk ka sellest ja seal kõik ära seletatud. pärast selle vaatamist on raske uskuda, et see ei olnud inside job.

                                Ma vaatasin kah kogu selle materjali ära, mis nendel vandenõuteoreetikutel öelda on ja olen igatahes väga häiritud, kuna leidsin ainult ühe vea. See, kus bush ütleb, et nägi telekast, kuidas esimene lennuk majja lendas, seal oli sõnaseadmine selline, et tegelikult ta ei pidanud silmas otseselt rammimist, vaid üleüldist juhtumit. See selleks, ülejäänud väited olid küll väga veenvad ja kui ma nägin seda kolmanda maja kokkukukkumist, no see oli uskumatu ajuvabadus, langev prügi paneb kõrvalasuva tohutu hoone niimoodi põlema, et see kukub kokku? Only in america. Nojah, tegelikult muidugi Venemaal kah, seal lasti ju paar korterelamut Moskvas õhku, et saaks tsetseeniasse sisse sõita.

                                Comment

                                Working...