Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal
Need kellel materiaalseid probleeme pole, need ikka ajavad sellist mulli et raha ei määra suurt sittagi. Teised sellised fruktid on need kellel raha ei ole ja siis korrutavad endale, et raha ei määra midagi. Tegelikult ilma rahata võid sa näppu imeda ja kõik. Vahepeal mingid Lenk ja co tegid raskelt teste, et kuidas on elada a la 3000 krooniga kuus eks. Pärast kurtsid et väga raske on ikka, aga elab ära. Neil on tegelt palju lihtsam kuna teavad, et järgmine kuu saavad edasi enda mersuga sõita ja Glorias söömas käia. Tavainimestele kellel raha pole ja ei ole kuskilt tulemas ka on ikka eriti palju sitem elu kuna motti pole vireleda.
Raha määrab ikka väga palju. Siin oli mingi hetk septembri OT´s kus keegi rääkis et tallinna kokkutulek on mõtetu kuna pärast lõpetatakse kuskil kapis nagu alati. Ma ei tea suurt midagi tallinna ööelust aga kuskilt on silma jäänud et see kapp mingi pedebaar pidi olema, vaatasin kodukalt jookide hindu ja insta kadus õlle janu ära. Mul saaks enne bankroll otsa kui ma ennast kasti jõuaks juua seal ma kujutan ette. Ma muidugi ei tea kuidas seal on, vb mõni pepupoiss teeb jooke ka välja metroseksuaalsetele noormeestele, aga minusugune peab omad joogid ikka ise ostma. Siinkohal tundub 0,85€ premium ekstra ikka täiesti tasuta saadud.
Mõte kadus ära, aga.... ärge ajage mingit imalat juttu kui ise sittagi ei tea asjast, enamus siit ei ole pädevat hetke teemarendusel kaasa rääkimast
Need kellel materiaalseid probleeme pole, need ikka ajavad sellist mulli et raha ei määra suurt sittagi. Teised sellised fruktid on need kellel raha ei ole ja siis korrutavad endale, et raha ei määra midagi. Tegelikult ilma rahata võid sa näppu imeda ja kõik. Vahepeal mingid Lenk ja co tegid raskelt teste, et kuidas on elada a la 3000 krooniga kuus eks. Pärast kurtsid et väga raske on ikka, aga elab ära. Neil on tegelt palju lihtsam kuna teavad, et järgmine kuu saavad edasi enda mersuga sõita ja Glorias söömas käia. Tavainimestele kellel raha pole ja ei ole kuskilt tulemas ka on ikka eriti palju sitem elu kuna motti pole vireleda.
Raha määrab ikka väga palju. Siin oli mingi hetk septembri OT´s kus keegi rääkis et tallinna kokkutulek on mõtetu kuna pärast lõpetatakse kuskil kapis nagu alati. Ma ei tea suurt midagi tallinna ööelust aga kuskilt on silma jäänud et see kapp mingi pedebaar pidi olema, vaatasin kodukalt jookide hindu ja insta kadus õlle janu ära. Mul saaks enne bankroll otsa kui ma ennast kasti jõuaks juua seal ma kujutan ette. Ma muidugi ei tea kuidas seal on, vb mõni pepupoiss teeb jooke ka välja metroseksuaalsetele noormeestele, aga minusugune peab omad joogid ikka ise ostma. Siinkohal tundub 0,85€ premium ekstra ikka täiesti tasuta saadud.
Mõte kadus ära, aga.... ärge ajage mingit imalat juttu kui ise sittagi ei tea asjast, enamus siit ei ole pädevat hetke teemarendusel kaasa rääkimast

Comment