Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #91
    Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

    CAAAAAABS AAAAA HIIAAAAA

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #92
      Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

      Taksosse istudes esimene asi on ju raadiojaama vahetamine, üsna standard. Auto olemasolu vajalikkus sõltub ju nii seinast seina inimeste puhul. Et selle üle vaidlemine on üsna meelevaldne.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #93
        Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Takso on minu arust jube ebamugav sõiduriist võrreldes oma autoga - helista firmasse (teinekord mitmesse), et masin saada, vahest ei pruugigi saada mõistliku hinnaga, siis oota autot, reisi mingi võõra inimesega koos, kuula tema muusikat, raadiost pidevalt möla "Järve Selveri ette Kaido nimele kes läheb" jne.
        Sõida mõned korrad ühistranspordiga ja siis ütle, et takso on ebamugav. :D

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #94
          Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

          Autost tunnen hetkel ainult puudust siis kui vaja kaugemaid sõite ette võtta - ala suvel trippida , maakohta külastada.
          Tööle, sõit kesklinna võtab aega ~10 minti bussiga ,seega autoga poleks kuigi praktiline.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #95
            Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

            leidke endale tuttav taksojuht ja probleemi pole - max 30 mints alati kohal, viib bensuraha eest ära.
            palkade osas - palgalõhe on meil EL suurim, ei ütle et peaks nüüd õpetajale keskmist jms, aga osad asjad on täiesti ebaproportsioonis väljas. seda eelkõige avalikus sektoris
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #96
              Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

              see teema on juba täiesti full retard

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #97
                Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                see teema on juba täiesti full retired
                FYP

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #98
                  Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Takso on minu arust jube ebamugav sõiduriist võrreldes oma autoga - helista firmasse (teinekord mitmesse), et masin saada, vahest ei pruugigi saada mõistliku hinnaga, siis oota autot, reisi mingi võõra inimesega koos, kuula tema muusikat, raadiost pidevalt möla "Järve Selveri ette Kaido nimele kes läheb" jne.
                  Takso on 100x mugavam kui auto. Ei pea ise liikluses nussima ja lihtsalt lebotad kõrval ning ajad lolli juttu taksojuhi või kamraadidega. Enamus taksojuhte teavad sala shortcute ja saavad ühissõiduki rada kasutada, mis teeb liiklemise veel eriti kiireks. Vahest muidugi viskab siibrisse kui roolis miski oinas, kes ei tea tänavanimesid või/ja tahab 3x matsu panna aga õnneks selliseid näeb korra aastas.

                  Boonuseks, et enamus kohtades miski parkimiseprobleem - see kaob koheselt.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #99
                    Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

                    Liikluses nussima? Mulle meeldib küll ise rohkem sõita kui nt kõrval istuda

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #100
                      Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

                      Siis sa oled järelikult vähe sõitnud. Või sulle meeldibki sõita. Mul 4 aastat load olnud ja pmts kõigil peres ka ja kui kuhugi perega minna, siis on alati vaidlus, kes sõita viitsib.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #101
                        Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

                        Sõita imo on kyll parem kui kõrval vahtida .. l2heb aega kiiremini :D Obv kui tina panna ,siis teine teema :D

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #102
                          Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Siis sa oled järelikult vähe sõitnud. Või sulle meeldibki sõita. Mul 4 aastat load olnud ja pmts kõigil peres ka ja kui kuhugi perega minna, siis on alati vaidlus, kes sõita viitsib.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Pikad otsad tiba teine teema jah... Aga ega keegi pikki otsi taksoga ei sõidagi.

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #103
                            Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Takso on 100x mugavam kui auto. Ei pea ise liikluses nussima ja lihtsalt lebotad kõrval ning ajad lolli juttu taksojuhi või kamraadidega. Enamus taksojuhte teavad sala shortcute ja saavad ühissõiduki rada kasutada, mis teeb liiklemise veel eriti kiireks. Vahest muidugi viskab siibrisse kui roolis miski oinas, kes ei tea tänavanimesid või/ja tahab 3x matsu panna aga õnneks selliseid näeb korra aastas.

                            Boonuseks, et enamus kohtades miski parkimiseprobleem - see kaob koheselt.
                            +1

                            Kuskil kapa kohilas elades on auto muidugi parem, sest taksosid ei ole ja bussid käivad harva, samuti pikematel väljasõitudel. Saan Codeccist kas aru, kuid maitse asi rohkem imo. Ise eelistan, et keegi teine sõidab, et ei peaks ise liiklust jälgima jne, saab lebotada. Sõitmine on fun, kuid on vaja ka vastutada, ekstra stress...

                            Comment

                            • veeretas
                              • Apr 2010
                              • 412

                              #104
                              Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

                              Ise pooldan rohkem oma autoga liiklemist aga ühistranspordiga võib ka fun olla :)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Ja vaikselt olen ka mõelnud proovida kuskil soojemas kohas lühemat aega elamist.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #105
                                Re: Muru teisel pool aeda ikka rohelisem ehk elu välismaal

                                tra seda viimast videot oli küll valus vaadata :D

                                Comment

                                Working...