no ongi käbisüsteemil, pigem arvan et mägikad pole väga sellisteks hüppamisteks :D lähevadki kergelt puru igast asjad, alustades kahvli kõveraks minemisega
Sügis käes varsti, kas on loota, et strateegia poolel midagi foorumis muutub ja ilmub mõni video seeria, artikkel või midagi muud huvitavat? Või lastakse asjadel vaikselt oma rada tüürida. Endal üks idee oli korraks, aga väga suurt entusiasmi ei näinud kui üritasin inimesi selles projektis kaasa lööma saada ning ei näinud mõtet vägisi seda tegema hakata.
Sügis käes varsti, kas on loota, et strateegia poolel midagi foorumis muutub ja ilmub mõni video seeria, artikkel või midagi muud huvitavat? Või lastakse asjadel vaikselt oma rada tüürida. Endal üks idee oli korraks, aga väga suurt entusiasmi ei näinud kui üritasin inimesi selles projektis kaasa lööma saada ning ei näinud mõtet vägisi seda tegema hakata.
Tavaline RSS feed readeriga postitatud tekstid. Sama tegime ju meie pealehel kui kuvasime blogisid. Vaatasin postid üle ja enamustel oli ka kenalt link originaalpostile. Kui ei soovi, et nad su poste saaksid postitada siis keera RSS Feed endal kinni ja/või võta ühendust saidi omanikega ja looda mõistvale suhtumisele.
Sügis käes varsti, kas on loota, et strateegia poolel midagi foorumis muutub ja ilmub mõni video seeria, artikkel või midagi muud huvitavat? Või lastakse asjadel vaikselt oma rada tüürida. Endal üks idee oli korraks, aga väga suurt entusiasmi ei näinud kui üritasin inimesi selles projektis kaasa lööma saada ning ei näinud mõtet vägisi seda tegema hakata.
Comment