AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1411
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Jah, mind huvitab pigem häälte jagumine. Kas mõni keskerakondlane hääletab oma erakonna vastu või siis mõned sotside leeris olevad rahvaliidu ülejooksikud hääletavad Tarandi poolt.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1412
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Loetud tundide jooksul siis selgub, kas Ilves jätkab presidendina veel ühe ametiaja või mitte.
      Loetud minuntite jooksul...

      Tänased presidendivalimised riigikogus võitis oodatult praegune riigipea Toomas Hendrik Ilves, kes loodetud vähemalt 75 hääle asemel sai 73 riigikogulase toetuse.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1413
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Andestust. :D

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1414
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Üldiselt Riigikogus peaks olema rahvaesindajad, mitte parteide esindajad.

          Comment

          • widescreen
            Grinder
            • Dec 2010
            • 579

            #1415
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Kui kellegil talveks pärnusse elukohta vaja siis PM!!!

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1416
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Eriti badass mummud:



              Aga kavalusega saab ikka jagu:


              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1417
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                wow.. PTR on kuskilt lambist FTP käsi juurde importinud o.O mul on järksu graafik lopsti kerkinud terve hunniku võrra..

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #1418
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  kumb oleks sobivam ajakiri arvutihuvilisele, kes õpib ITd?

                  kas digi või arvutimaailm? ja miks?

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #1419
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ise vaatasin ka ükspäev tunde ja tunde videosi zummidest, ägedad olevused.

                    See kah ulme video.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #1420
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      kumb oleks sobivam ajakiri arvutihuvilisele, kes õpib ITd?

                      kas digi või arvutimaailm? ja miks?
                      Ma võtaksin üldse mingi välismaise arvutiajakirja nagu PC Pro nt.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #1421
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas Char Vaata postitust
                        kumb oleks sobivam ajakiri arvutihuvilisele, kes õpib ITd?

                        kas digi või arvutimaailm? ja miks?
                        Arvutimaailm jätab sellise mulje nagu 45a-sed mega-vanakooli IT-mehed annaks seda välja. [digi] on selline kerge lugemine, kirjutatakse enamjaolt uudistest, mängudest jne, midagi väga harivat vast ei leia, samas kellel ikka ajakirja lugedes peaeesmärk end harida on?

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #1422
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Arvutimaailm jätab sellise mulje nagu 45a-sed mega-vanakooli IT-mehed annaks seda välja. [digi] on selline kerge lugemine, kirjutatakse enamjaolt uudistest, mängudest jne, midagi väga harivat vast ei leia, samas kellel ikka ajakirja lugedes peaeesmärk end harida on?
                          tänud vastuse eest. väga hea kommentaar.


                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Ma võtaksin üldse mingi välismaise arvutiajakirja nagu PC Pro nt.
                          miks seda soovitad?

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #1423
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Algselt postitas Char Vaata postitust
                            miks seda soovitad?
                            Sest see on IMO üks parimaid ajakirju mida ma tean selles vallas. On ka teisi spetsiifilisema kallakuga nagu mingid Linuxi või spets Windowsi ajakirjad. Sealt saad vähemalt uut infot, AM või Digi on liiga väikesed ja seal on vähe infot- loogiline, sest suure lugejaskonnaga PC Pro saab obviously ka pakkuda professionaalsemat sisu. See on palju paksem (rohkem lehti, infot, do the math). Kallim ka obviously aga seda väärt kindlasti. Pluss neil peaks ka iga ajakirjaga suht mahukas dvd olema kaasas hunniku tarkvaraga.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #1424
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Sest see on IMO üks parimaid ajakirju mida ma tean selles vallas. On ka teisi spetsiifilisema kallakuga nagu mingid Linuxi või spets Windowsi ajakirjad. Sealt saad vähemalt uut infot, AM või Digi on liiga väikesed ja seal on vähe infot- loogiline, sest suure lugejaskonnaga PC Pro saab obviously ka pakkuda professionaalsemat sisu. See on palju paksem (rohkem lehti, infot, do the math). Kallim ka obviously aga seda väärt kindlasti. Pluss neil peaks ka iga ajakirjaga suht mahukas dvd olema kaasas hunniku tarkvaraga.
                              esialgu tahan prooviks küll, kahjuks PC Pro saab ainult 1 aasta korraga tellida.
                              hind on umbes kolmekordne võrreldes eesti ajakirjaga, ilmselt on ta rohkem kui 3 korda parem, aga mis parata :)

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1425
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Mina panin tihti kooli ajal oma viimased sendid selle alla :), mulle oli põnev igatahes. PCPlus on teine, mida ma loeks.

                                Comment

                                Working...