AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #1336
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    õpin emüs

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #1337
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas Fortune Vaata postitust
      nojahm :D, minul hakkas pokkeri teekond pihta sellest krdi äriinfotehnoloogiast, sain ilusti tasuta kohale sisse ja kolisin tlna ära, aga 2 nädalat suutsin käia seal ja nii kui kohe lennati java õpetamisega peale, siis andsin alla( obv me suck pretty hard at programming ja ma ei jaga siiani mitte muhvigi sellest), aga võtsin millegipärast vähemalt pokkeri käsile ja tänase päevani nälga ei ole pidand tunnistama.
      Ma väga selle java programmeerimise pärast ei muretse. 10 aastat programmeerijana töötanud :P
      Kardan, et matemaatika puhul on vaja veidi coachingut võtta :P

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #1338
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        :D just deletesin oma mailboxist kirju ja pomisesin omaette:"fold, fold, fold", siis järsku taipasin:" OMG, see pole fold, see on delete!"

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #1339
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          :D just deletesin oma mailboxist kirju ja pomisesin omaette:"fold, fold, fold", siis järsku taipasin:" OMG, see pole fold, see on delete!"

          Comment

          • Ecuador13
            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
            • Aug 2009
            • 730

            #1340
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas kuco Vaata postitust
            Äriinfotehnoloogia @ TTÜ
            Kui mingeid materjale vaja, siis pm. Lohisesin ka pokkeri kõrvalt sealt bakast läbi:)

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1341
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Postimees.ee reporter teatas Keskerakonna kongressilt, et kell 10.45 oli kohal juba väga palju rahvast ja tõenäoliselt täituvad prognoosid, mis ennustasid kongressile 1500-2000 osalejat. Kongress algas umbes kell 11.20 ehk 20 minutit planeeritust hiljem.


              Lausa uskumatu, kui lollid inimesed võibad ikka olla. Kas nad endale aru ka annavad, et neist muudatustest pole ka 99,9%-l erakonna liikmetest mingit kasu, vaid ikka kahju ?

              Tundub, et Rattas vs. Savisaar jääb nii 30/70 kanti.

              Comment

              • viki
                Grinder
                • Apr 2010
                • 893

                #1342
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                PTRi andmetel on Isildur1 täna 1000 käega 750k $ võitnud!Edit:Nüüd on seda küll 500k$ peale korrigeeritud.
                Last edited by viki; 27.08.11, 16:02.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #1343
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas viki Vaata postitust
                  PTRi andmetel on Isildur1 täna 1000 käega 750k $ võitnud!
                  Teemajätkuks võitis Ziigmund paar päeva tagasi 48h jooksul üle 1mil$.

                  //O well, ta on veel hiljem suurema osa tagasi kaotanud.
                  Last edited by Fabulous; 27.08.11, 15:59.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1344
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    teema jätkuks võitis savisaar hoopis nii 59-41 ja küllap lasi õnnest ka väikese junni püksi. Pidu on aga tema jaoks juba mõnda aega läbi nkn ja väärika lahkumise asemel saab ta nüüd veel mõnda aega vääritu boss olla.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #1345
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.



                      Wtf mis leht see selline on? Googeldasin oma nime ja mu blogi postid lambist sellel lehel...


                      Facebooki leht: http://www.facebook.com/pages/POKKER...40153849339782

                      Wtf is this shit
                      Last edited by qbj0hn; 27.08.11, 16:41.

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #1346
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Täpselt sama küsimus tekkis, wtf mis leht see on. Võta ühendust ja käse eemaldada enda postid vms.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1347
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          hotcocacola blogi vihjed on ka seal ja paljude teiste omad

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1348
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.



                            Makstud ja tsoonis ning teie ärge kobisege.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #1349
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              http://www.internet.ee/domeenireegli...hois-serverist

                              Makstud ja tsoonis ning teie ärge kobisege.
                              fail

                              http://teeniraha.ee/ =/= http://teeniraha.org/

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1350
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                :(

                                Comment

                                Working...