AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #1201
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Räägid sa hetkel sellest main evendist kuhu sa sateka kaudu said ?

    GG
    jep, siin 3x day 1, kuna see ruum mahutab ainult 6 lauda vist vms, ja ega prizepoolgi kõige suurem ei tulnd, mingi 340k$, aga pohhui +ev igatahes.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1202
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Heli on isegi rikas oma 7200 netopalgaga, see juba üle mediaanpalga (brutos 8000+). Samas autoliising on tõesti imelik, Tallinnas pole isikliku transpordi omamine mingi ellujäämise küsimus.

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #1203
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
        jep, siin 3x day 1, kuna see ruum mahutab ainult 6 lauda vist vms, ja ega prizepoolgi kõige suurem ei tulnd, mingi 340k$, aga pohhui +ev igatahes.
        Obviously tasuta raha ju :D ! Pane kinni siis rsk !!

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #1204
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
          Obviously tasuta raha ju :D ! Pane kinni siis rsk !!
          mõtlesin, et jagan teile kah ühe HCC tüüpi käe mille tegin kui öeldi, et 5 viimast kätt:D

          UTG2 avas 900 (blinds 200/400 ante 50), MP1 callis ja mina CO-lt J9o, flop K87, UTG cbetis 2k, MP callis ja mina tagant järgi gutteriga:D, turn 9, UTG pani jälle ainult 2k ja meie mõlemad call, river K ja kõik checkisid läbi ja obv ma võtsin poti maha, sest UTG näitas 87 ja MP 98. Tegin omale vähemalt homseks image ära ja stacki kah muidugi.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1205
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Kosmonaut, millist siseelundit kahjustab tramadoli üledoos kõige rohkem ?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1206
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Heli on isegi rikas oma 7200 netopalgaga, see juba üle mediaanpalga (brutos 8000+). Samas autoliising on tõesti imelik, Tallinnas pole isikliku transpordi omamine mingi ellujäämise küsimus.
              No äkki elab kuskil pärapõrgus ja vaja last kooli viia jms, aga liisingusse küll pole vaja võtta, Sierra ftw!

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1207
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                mõtlesin, et jagan teile kah ühe HCC tüüpi käe mille tegin kui öeldi, et 5 viimast kätt:D

                UTG2 avas 900 (blinds 200/400 ante 50), MP1 callis ja mina CO-lt J9o, flop K87, UTG cbetis 2k, MP callis ja mina tagant järgi gutteriga:D, turn 9, UTG pani jälle ainult 2k ja meie mõlemad call, river K ja kõik checkisid läbi ja obv ma võtsin poti maha, sest UTG näitas 87 ja MP 98. Tegin omale vähemalt homseks image ära ja stacki kah muidugi.
                mees, vähem sonimist
                antud kätt ei saa kommenteerida.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1208
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  kerged õlled tallinnas?

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1209
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.



                    Bisnis Eesti moodi.

                    Eellugu:

                    http://www.ohtuleht.ee/403266

                    Comment

                    • Silinder
                      Bännitud
                      • Aug 2011
                      • 21

                      #1210
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Hotcocacola, oled juba EPT hiti eest auto ostnud? Kui ei siis mida plaanid?

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #1211
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        rofl, suutsin ennast ise ära märgistada starsis agrofishiks. maha ei saa enam :(

                        e: sain hakkkama
                        Last edited by nikitheone; 25.08.11, 13:35.
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1212
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas Silinder Vaata postitust
                          Hotcocacola, oled juba EPT hiti eest auto ostnud? Kui ei siis mida plaanid?
                          mingi ajakirjanik vä :D

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #1213
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            mees, vähem sonimist
                            antud kätt ei saa kommenteerida.
                            ROFL läks hinge?

                            Sinu moovid, olid obv kõik põhjendatud ja biitisid skilliga, eks.


                            Anyway, yolpa, edu!

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #1214
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                              actifed tabletid.. müüakse ilma retseptita.
                              Mul umbes nii, et tablakas sisse ja 1h pärast juba magan. Muidu mingeid unerohtusid ei kasuta, seega mõjuvad ilmselt tugevamini kui sulle.
                              Actifed on ju allergilise nohu sümptomaatiliseks raviks.

                              Comment

                              • Kosmonaut
                                Grinder
                                • Feb 2010
                                • 584

                                #1215
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Kosmonaut, millist siseelundit kahjustab tramadoli üledoos kõige rohkem ?
                                Väga hea küsimus... Ei oskagi ühest vastust anda. Surm saabub sellest, et tsentraalselt inhibeeritakse hingamine. Ei leidnud, et ta otseselt kahjustaks ühtegi siseelundit. Kõrvaltoimeteks on muidugi igasugused seedetrakti kaebused - kõhukinnisus, kõrvetised jms.

                                Aga miks sa seda teada tahad?

                                Comment

                                Working...