AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #1021
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Üks ajuvabam lause mida viimati kuulnud:

    " Otsin puudega naist, endal saag olemas. "

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #1022
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      wow tlns toimub ikka sick stuff, ja 1 min tagasi sai täpsel 20a, gg

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #1023
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
        Üks ajuvabam lause mida viimati kuulnud:

        " Otsin puudega naist, endal saag olemas. "
        "Puudega poiss otsib puuküttega korterit!"

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #1024
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
          wow tlns toimub ikka sick stuff, ja 1 min tagasi sai täpsel 20a, gg
          kogu austuse juures, see on nagu halb õllesummer

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1025
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Wrong. Võrdle 400NL-1000NL actionit starsis ja Triobeti. Loe üle mitu tühja lauda ja mitu jooksvad lauda. Jooksvaid laudu TrioBetis on samapalju kui Starsis aga stars on kümneid kordi suurem kui TB. Seega action-waiting suhe on TB-s tunduvalt parem. Siis kui ütleme, et sul jube downswing ja tahad ainult fishide vastu. Kui tihti sa TB-s oled regularidega kasvõi 20-30 kätt madistanud võrreldes Starsiga? Vastust tead isegi.
            Sa ei saa nii öelda vaadates korra lobbysid lol, sel räme variatsioon, mingi kuu+ pead statistikat koguma, et mingeid järeldusi teha kus parem action-waiting suhe on ja põhjus võib olla mitmes muus asjas kui PTR. 888.com-i PTR ei tracki ja seal halvim action-waiting suhe üldse minu kogemustel.

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #1026
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              kogu austuse juures, see on nagu halb õllesummer
              Milline on hea õllesummer?

              Võrrelda õllesummerit ja antud üritust on muidugi totaalne fail.

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #1027
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                Milline on hea õllesummer?

                Võrrelda õllesummerit ja antud üritust on muidugi totaalne fail.
                *jube algus - maadlejad ja podisev kimmo pohjonen - VÕIMAS!
                *brainstorm lol
                *purjus iris vesik ja 'tere, mina olen iris, teen kaks laulu'
                *väga halvad intekad
                *sinise peaga kerli kõiv
                *wtf regilaul, rahvas ei saanud midagi aru
                *sinead o'connor lol
                *puudu on kuradi elmari telk
                *meeldis ainult riho sibul, jarek ja üks normaalne kõne

                ühesõnaga väga magedalt tehtud kogu asi, hullemaks saaks siis minna kui teatetants lava eest läbi läheks. lihtsalt küsides, mis peale hümni ja countdowni pani tundma et tegemist just taasiseseivusmisüritusega?

                armastusega, totaalne fail.

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #1028
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas siga Vaata postitust
                  Tegelikult mõtlesin, et kõik mängijad põhimõtteliselt sinust nõrgemad, sest nimetasin sind maailma esinumbriks. Küll on teine lugu urruauku lükkamisega, äkki on probleem tõsisem ja oleks aeg kapist välja tulla?
                  Ok sorry kui valesti aru sain, aga tekitab mõnitamise tunde küll kui sa samas postis cocat üheks parimatest nimetad :(

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1029
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    HAHAHAHA

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1030
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Sa ei saa nii öelda vaadates korra lobbysid lol, sel räme variatsioon, mingi kuu+ pead statistikat koguma, et mingeid järeldusi teha kus parem action-waiting suhe on ja põhjus võib olla mitmes muus asjas kui PTR. 888.com-i PTR ei tracki ja seal halvim action-waiting suhe üldse minu kogemustel.
                      Aga miks siis sina nii järeldusi teha saad? :) Viskasin kiirelt pilgu peale. 400NL-2000NL on Starsis 3, TrioBetis 4 ja 888.com 2. Starsis on HU surnud sellepärast, et bumhunterid ei mängi regularide vastu ja seetõttu regularid ei viitsi ka 100h vastast otsida - lihtsam on oodata. See omakorda sünnitab bumhuntereid. Kui ei oleks PTR-i või/ja see kaqoks ning saaks SN vahetada peaksid enamus regularid omavahel vähemalt paarkümmend kätt läbi mängima, et teada saad kas regular v mitte.

                      Seda sa ei saa kunagi teada, kui hea või halb regular ta on. Väiksemates limiitides leidis õpilane miski venna, kes oli kahes lauas ja kaotas -20PT/BB ning nii märgistades ootavaid regulare võid brilliantse fishi kaotadea. Samuti osad fishid on vägagi solid mänguga (ala korrektne betsizing ja isegi PF täiesti OK mäng) aga postflop hulluvad või lihtalt mingi aeg lähevad tilti ja teevad räigelt -EV mängu.

                      PTR rikub mänge ja see on fakt.

                      Sulle ka küsimus, et kui mängid non PTR saidil kas oled vahest kohanud mängijad, kes tunduks nagu fish aga samas ei tundu ka (ala kohat iimelik mäng, ei reloadi aga samas jube solidilt mängivad)? Sellised vahepealseid vendi on väga palju, PTR annab koheselt accurate infot, et kes ta on ja kus ta tuleb. Teisalt on osad täiesti fishid ala limbivad ja callivad buttoneid aga kuna nii nit passivse stationid siis võivad kaotad oma 6-7PT/BB aga kokkuvõttes kaotavad nad rake jagu raha , mitte rohkem. Samas osad sellised tegelased on -40PT/BB vennad.

                      Kui PTR kaoks ja saaks SN vahetada ei saaks mitte keegi neid nii spottida ja iga mees peab maksma oma rahadega kinni selle info. Kuna oled sunnitud mängima iga ühe vastu siis see tõstab laudade aktiivsust, teiseks nõrgema närvikavaga bumhunterid kaoksid ehk tekib väiksem konkurents.

                      Bottide, cheatmise jms. avastamine - see ei ole PTR töö vaid pokkeritoa ja usaldan Starsi selles suhtes päris hästi.

                      See käib muideks kõikide mängude kohta.

                      EDIT: Partyt ei kao PTR kunagi kuhugile, sest need teevad PTR-iga koostööd, alles tuli neil jälle baadgetite promo välja . Lisaks seal peaks saam SN vahetada?

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #1031
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                        *jube algus - maadlejad ja podisev kimmo pohjonen - VÕIMAS!
                        *brainstorm lol
                        *purjus iris vesik ja 'tere, mina olen iris, teen kaks laulu'
                        *väga halvad intekad
                        *sinise peaga kerli kõiv
                        *wtf regilaul, rahvas ei saanud midagi aru
                        *sinead o'connor lol
                        *puudu on kuradi elmari telk
                        *meeldis ainult riho sibul, jarek ja üks normaalne kõne

                        ühesõnaga väga magedalt tehtud kogu asi, hullemaks saaks siis minna kui teatetants lava eest läbi läheks. lihtsalt küsides, mis peale hümni ja countdowni pani tundma et tegemist just taasiseseivusmisüritusega?

                        armastusega, totaalne fail.
                        Eks sulle jääb alati õllesummer, see õnneks igal suvel. Seda jura ei pea sa õnneks tükk aega jälle nägema.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #1032
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                          Ok sorry kui valesti aru sain, aga tekitab mõnitamise tunde küll kui sa samas postis cocat üheks parimatest nimetad :(
                          LFMAO, EEEPILINE

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1033
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            888.com 'is puudub 1000NL+. Aga see korraks pilgu pealeviskamine on täiesti mõttetu - äkki mingi random paul otsustas just see hetk 2-tableda regiga ja su statistika muutub 2x. Kui tahad midagi järeldada, viska pilku peale pikema perioodi jooksul ja sealt ei pruugi ka põhjust leida - Starsis saab ainult 1 laud per limiit istuda, see võib vähendada regidega mängimist, sest siis peab chatis küsima, et 2-tableme ja sellega annab ära juba enam-vähem, et regular on jne.

                            Comment

                            • WeThePeople
                              Vana Tegija
                              • Mar 2010
                              • 1163

                              #1034
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                              Eks sulle jääb alati õllesummer, see õnneks igal suvel. Seda jura ei pea sa õnneks tükk aega jälle nägema.
                              pole kunagi õllekal käinud. aga eks sullegi jäävad sinead o'connori kontsert ja lugu red football mis tegelikult on sümboolse tähendusega ja selle laulu saatel tehti balti ketti tramaeivõi.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1035
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                888.com 'is puudub 1000NL+. Aga see korraks pilgu pealeviskamine on täiesti mõttetu - äkki mingi random paul otsustas just see hetk 2-tableda regiga ja su statistika muutub 2x. Kui tahad midagi järeldada, viska pilku peale pikema perioodi jooksul ja sealt ei pruugi ka põhjust leida - Starsis saab ainult 1 laud per limiit istuda, see võib vähendada regidega mängimist, sest siis peab chatis küsima, et 2-tableme ja sellega annab ära juba enam-vähem, et regular on jne.
                                Muideks ei võrdle neid lobbysid esimest korda. Seda enam kui pacificus puudub 1000NL+, sest Starsis seal enamus lauad jooksidki :) Üks oli väiksemas.

                                Comment

                                Working...