AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #271
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Solid moneyz , gg

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #272
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      VWP,GG!

      Comment

      • KraindOnMaind
        FPP Pro
        • Jun 2009
        • 228

        #273
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas Aiwz Vaata postitust
        traaaa, gutter oleks võinud ära tulla
        tra 1,5x parem equity kui underpair vs overpair ka. runsobad
        gg, 10k iga lõua eest

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #274
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Hea töö!!

          Comment

          • trippin567
            Julm Donk
            • Mar 2010
            • 65

            #275
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            well played !

            Comment

            • Lowry
              FPP Pro
              • Apr 2010
              • 268

              #276
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Õnnitlused!!! Nice job!

              Comment

              • Skyline
                Grinder
                • Dec 2008
                • 510

                #277
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Tahaks seda hatemist näha mis nüüd tulema hakkab.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #278
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  congrats

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #279
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                    Tahaks seda hatemist näha mis nüüd tulema hakkab.
                    Kui põhjust ei anna siis vaevalt et tuleb. Ega keegi siis ei hate sellepärast et hea hit tuli.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #280
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Vot see on kena hit. GG. :)
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • DaBeat
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 404

                        #281
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Väga kena hitt.

                        Comment

                        • redddman10
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 703

                          #282
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          niice

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #283
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                            Selles suhtes, igati korralik tulemus ükskõik mis koha sa saad coca. Wp, gg, respect! Mul siiralt hea meel, et eestlane EPT-l nii kaugele jõudis. Aga...
                            Tra, tõmba oksa vähe koomale pekimagu, tegelt ka! Kõik need "ship the MONEYZZZZZZZZZZZZZ", "printing MONEYZZZZZZZZZ", gigawhaalad, beluugad, fishid, kašelotid jms pask ajab lihtsalt oksele. Sa ei ole JUMAL, sa oled lihtsurelik, pekine paksperse kes loeb õhtul voodis rahasid ja rasvavolte kokku. Tõmbaks sulle ühe hea maksahaagi , nii et pekk võdiseks veel 5 minti takkajärgi. Tule nagu maa peale onju ja piira oma egot! Muidu pokkerimängijana hea töö, well done ja congratz!
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #284
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Ülispets :)
                              For more information on upcoming films : https://www.facebook.com/rick.mereki MOVE 3 guys, 44 days, 11 countries, 18 flights, 38 thousand miles, an exploding volcano, 2 cameras and almost a terabyte of footage... all to turn 3 ambitious linear concepts based on movement, learning and food ....into 3 beautiful and hopefully compelling short films..... = a trip of a lifetime. move, eat, learn For updates and sneak peeks at upcoming projects please feel free to follow me on facebook and instagram https://www.facebook.com/pages/Rick-Mereki/277839202256508 http://instagram.com/rickmereki Rick Mereki : Director, producer, additional camera and editing Tim White : DOP, producer, primary editing, sound Andrew Lees : Actor, mover, groover These films were commissioned by STA Travel Australia: http://www.youtube.com/watch?v=-BrDlrytgm8 Thanks heaps to Adam Fyfe, Brendan, Simon and Crissy at STA. All Music composed and performed by Kelsey James (kelseyanne.james@gmail.com) Soundtrack available here: http://itunes.apple.com/au/album/play-on-move-soundtrack-single/id456257170 Music Recorded and mixed by Jake Phillips Colour Grade : Edel Rafferty and Roslyn Di Sisto Online Edit : Peter Mirecki Assistance in titles and production design : Lee Gingold, Jason Milden, Rohan Newman Big Ups to Michelle, Kiri, Renee, Hana, Andre, Ross, Bernie & Julie for your patience and support and awesomeness..... Huge Thanks to : Marco, Juliana and Julio at GAP Argentina and Peru Ariana Cardenas, Toni Figuera and cooltra scooters in Barcelona, Abete Zanetti Glass blowing school, Murano, Venice (http://www.abatezanetti.it) Annabel, Rosario and Carolina (Pitu) in France Juane and Andrea from the Princeca Insolenta hostel in Chile Thank you all for your kind words and encouragement. The response has been phenomenal and overwhelming. We never thought this little project would reach out to so many people. x

                              Comment

                              • petteri
                                Jube Noob
                                • Feb 2011
                                • 162

                                #285
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Hea töö coca!! :)

                                Comment

                                Working...