AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #991
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Lähete täna sinna Vabaduse laulule kah?

    Comment

    • Carl
      FPP Pro
      • Jul 2010
      • 213

      #992
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.


      Kes on pildil?

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #993
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        ma nende plaane ei tea, ise ilmselt ei lähe, kuna krdi miski külmetushaigus kallal nii mul kui lastel.

        Comment

        • sadptr
          Julm Donk
          • May 2011
          • 64

          #994
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Sa leidsid poest särgi mis maksis 97€. Kuna sul ei olnud endal raha, siis laenasid emalt 50€ ja isalt 50€. Nüüd on sul kokku 100€,lähed poodi ja ostad särgi ära ning saad tagasi 3€. Maksad sa emale tagasi 1€ ja isale 1€ ning 1€ jätad omale. Nüüd oled emale võlgu veel 49€ ja isale 49€ ... 49+49=98+1 sinu euro. See teeb kokku 99 eurot, aga kuhu jäi siis 1€?
          Heh Irw, ja enne seda kui võla tagasi maksad, arvutad 50+50+3 v?
          Või maksad mõlemale 1.5 tagasi, kuna sul on 3, ehk jääd mõlemale 48.5 võlgu, ehk 97, nüüd 3puudu juba ju.
          Kokku on meil ringluses 100eurot. Selle eest saad sa: särgi 97€ ja jääb 3€.
          See 100€ koosneb 50€ ja 50€ vanematelt. Kui sa maksad mõlemale 2€ kokku tagasi sisse sa jääd mõlemale 49€ võlgu ja see 1€ mis sinu käes on, kuulub selle 49€ sisse mitte ei ole veel eraldi raha. Segane aga loogiline vast.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #995
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/8541-AUGUSTI-OFFTOPIC-Ja-varsti-ongi-l%C3%A4bi.?p=361685&viewfull=1#post361685
            Pokerstarsis on väga suurel kohal just reklaam läbi proffide, ehk a la "Mängi koos Isilduri, Negreanu jne." Seega profid ei saaks SN vahetada, PS peaks maksma neile suuremat palka, et tasa teha "kaotatud raha". -EV for PS
            Diadema tüüpi mängijaid ei ole võimalik spottida, nad vahetavad lihtsalt SN ära ja teevad seda jälle. +EV Diademale, -EV tavalisele mängijale.
            Samas kindlasti HU mängija koha pealt oleks PTR´i kadumine võrdlemisi 50/50 Bumhuntimist ei oleks seega rohkem regularidega madistamist mis on -EV, aga fishe oleks vast üleüldiselt rohkem.

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/8541-AUGUSTI-OFFTOPIC-Ja-varsti-ongi-l%C3%A4bi.?p=361703&viewfull=1#post361703
            Aga leedukatel ja lätlastel on nii palju high-stakes naftamiljonäridest fishe kes riigi keskmise nii alla tõmbavad?
            See et meil nii vähe inimesi EPT ja WSOP mängivad on seetõttu et meie üleüldine elatustase on nii madal ja tavainimesele on see BI liiga kõrge. Tavaline NL100 grinder ka ei lähe sellistele turkadele.
            Sinu jutu järgi peaks kõik meie tasemel riigid olema võitvad, tegelikkuses on enamus kaotavad.

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #996
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas Carl Vaata postitust

              Kes on pildil?
              coca 6 aastat tagasi

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #997
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Algselt postitas Carl Vaata postitust

                Kes on pildil?
                Teeme nii et ei nori enam Raigo kallal.
                You make HCC cry

                Comment

                • Carl
                  FPP Pro
                  • Jul 2010
                  • 213

                  #998
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  Teeme nii et ei nori enam Raigo kallal.
                  You make HCC cry
                  http://www.youtube.com/watch?v=6OSmLQ5V-dY 07:10
                  Tundub, et käis UK's PK railimas siis.

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #999
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas siga Vaata postitust
                    Ment on raudselt maailma parim medium stakes FR mängija. Bumhundib 24 lauda korraga sellise kõva winratega, et müts maha. Mööda ei saa vaadata ka hotcocacolast, kes on maailma top3 deep stack mtt mängija, vähemalt minu meelest.
                    Bumhundin ma siis kui su ema urruauku lükkan. Pole kunagi kellegi actionist keeldunud laudu alustades.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #1000
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Kiire küsimus - sünnipüäevale minek ja plaan üks pokkeriteemaline raamat kinkida. Kas tallinnas mõnes raamatupoes on olemas ka inglisekeelset kirjandust pokkerihuvilisele?

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #1001
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        solarise apollos oli sklansky "theory on no limit HE" inglisekeelsena kunagi.

                        vaata siit:

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #1002
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                          Bumhundin ma siis kui su ema urruauku lükkan. Pole kunagi kellegi actionist keeldunud laudu alustades.
                          sinu jaoks on niikuinii kõik fishid ju :(

                          Comment

                          • siga
                            FPP Pro
                            • Dec 2010
                            • 251

                            #1003
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Tegelikult mõtlesin, et kõik mängijad põhimõtteliselt sinust nõrgemad, sest nimetasin sind maailma esinumbriks. Küll on teine lugu urruauku lükkamisega, äkki on probleem tõsisem ja oleks aeg kapist välja tulla?

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #1004
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              ment pole kapis olnudki, ta rohkem selline sohvavend.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1005
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                                Bumhundin ma siis kui su ema urruauku lükkan. Pole kunagi kellegi actionist keeldunud laudu alustades.
                                aahah .. nice one

                                Comment

                                Working...