AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #826
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Algselt postitas taasver Vaata postitust
    mis sikkel on või milline osta plaanis?
    Ei ole veel kindlat valikut teinud, hakkan alles lubasid tegema septembris.

    Comment

    • JakoJ
      Jube Noob
      • Sep 2009
      • 132

      #827
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      http://www.kuldnebors.ee/search/too-...d=auto24200258

      Comment

      • albinar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2010
        • 346

        #828
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Toimiv asi ka?

        Comment

        • doublemint65
          Grinder
          • Oct 2008
          • 695

          #829
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Normaalsetes kohtades kordus pool täishinnast... ja aega kuu. EO vea puhul puksiir :D
          Last edited by doublemint65; 16.08.11, 20:10.

          Comment

          • JakoJ
            Jube Noob
            • Sep 2009
            • 132

            #830
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Kas see standard?

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #831
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
              Lol, PTR näitab peaaegu 800k käsi ja ühtegi royalit pole saanud selle ajaga :P.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #832
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Panin Forssi aja - esimene vaba aeg 14. september!!!

                Peale aja panekut tuli meelde, et see kuu saab ülevaatus läbi. Minu mäletamist mööda oli selline süsteem, et kui praegu viin ülevaatusele ja ei saa läbi, siis antakse kuu aega pikendust ja pean ~ 100EEK maksma kui uuesti lähen - teab keegi midagi sellest?
                Pikendust ei anta, kuid võid remonti sõitmise jutuga pääseda. Tallinnas muidugi politseid kordi rohkem näha kui mujal, seega ei tasu ära. Olen kuulnud, et lihtsam on tavaülevaatusest nii 3x rohkem maksta ilma autot näitamata.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #833
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Olen kuulnud, et lihtsam on tavaülevaatusest nii 3x rohkem maksta ilma autot näitamata.
                  Wat? Mis selle point on? Kõigeealt maksad ülevaatuse eest rohkem ja siis pead mingi hetk ju ikka parandama hakkama kui ta sul otsad annab. Ma ei saa aru.
                  Ja kui on juba selline auto mis enam kuidagi ametlikult läbi ei lähe, siis oleks aeg ilmselt uue masina peale mõelda. Ega koonerdamine pole kokkuhoid.

                  Comment

                  • kaval-ants
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 191

                    #834
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Pikendust ei anta, kuid võid remonti sõitmise jutuga pääseda. Tallinnas muidugi politseid kordi rohkem näha kui mujal, seega ei tasu ära. Olen kuulnud, et lihtsam on tavaülevaatusest nii 3x rohkem maksta ilma autot näitamata.
                    Oled ikka päris kindel, et pikendust ei anta? Kui ülevaatuselt läbi ei saa, antakse korduv-ülevaatus: kuu ajaga pead korda saama (ehk siis pikendus). Ei saa loogiline olla, et autot mis ülevaatuselt tagasi saadeti, saaks kohe puuduva ülevaatuse eest trahvida

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #835
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Täpsustan: Kordusülevaatuse saab muidugi (kuu aja jooksul), lihtsalt antud juhul ei tohi Codecci septembris enam sõita ehk eelmise ülevaatuse kehtivusaeg on lõppenud ja sõta tohib ainult remonditöökotta ning ülevaatuspunkti.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #836
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Nii on jah. Reaalsuses sõidavad muidugi kõik igapäevaselt ringi sellel perioodil. Kuidas politsei sellesse suhtub, ei tea.

                        Comment

                        • kaval-ants
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 191

                          #837
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Täpsustan: Kordusülevaatuse saab muidugi (kuu aja jooksul), lihtsalt antud juhul ei tohi Codecci septembris enam sõita ehk eelmise ülevaatuse kehtivusaeg on lõppenud ja sõta tohib ainult remonditöökotta ning ülevaatuspunkti.
                          Ma siis täpsustan ka igaks-juhuks: kui auto ülevaatus lõpeb 31.august ja minna selle autoga näiteks 29. august ülevaatusele, kus sind üle ei lasta, antakse sulle septembri lõpuni aega (pikendust) auto korda teha. Ja saad terve septembri rahulikult sõita - kedagi ei koti (s.h. politseid)

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #838
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            http://www.ohtuleht.ee/88601

                            Autoregistrikeskuse tehnoosakonna juhataja Rein Eineri sõnul ei tohi tänavu enam kordusülevaatusele suunatud autoga niisama ringi sõita. “Tohib sõita vaid ülevaatuselt remondikohta ja sealt tagasi ülevaatusele.”


                            Võibolla on vahepeal uuesti seadust muudetud, kuid mina pääsesin ka paar aastat tagasi just nimelt selle remonti sõitmise jutuga. Politseiauto sõitis lihtsalt vastu, kontrollisid lihtsalt numbrit, siis ümberpöörd ja vilkurid peale.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #839
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              No ma teen siis vaidlusele lõpu. Loeme seaduseid.

                              3) «esitada korduvülevaatusele» – sõidukil on viis või enam väheohtlikku riket või puudust ehk kasvõi üks ohtlik rike või puudus. Kuni vigade kõrvaldamiseni loetakse sõiduk mittevastavaks kehtivatele nõuetele, kuid erandina võib sellises tehnoseisundis sõidukiga sõita rikete või puuduste kõrvaldamiseks mööda lühimat teed garažeerimis- ja remondikohani ning pärast rikete või puuduste kõrvaldamist mööda lühimat teed ülevaatuspunktini. Sõitmisel peab juhil kaasas olema kontrollkaart;
                              Allikas: §10 punkt 3

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #840
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Nii on... kuu aega võid sõita remonditöökotta ja ülevaatuspunkti. Samas kui kell 3 öösel vahele jääd pollarile, siis ega nad väga uskuda ei taha, et sa nüüd remonditöökotta sõidad või remonditöökojast ülevaatuspunkti.

                                Aga enamasti ei viitsi politsei midagi teha ja laseb sul edasi sõita.

                                Comment

                                Working...