AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #811
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    12milli peal ja ei viitsi enam :D

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #812
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      2rge trollige:D
      midagi te ei saa:D

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #813
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        7milli, pole midagi ägedat imo

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #814
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Bout tree fiddy

          Comment

          • Tyler Durden
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 270

            #815
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            Kogu see jama... Mis selle mõte on?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #816
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              Ainuke asi neist kolmest, mis natukenegi vaimukas.

              EDIT: Kommentaarid on kägarad seal.

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #817
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #818
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Kust motovarustust osta? Riideid, kiiver, saapad, kõik jutud noh. Motodepoo tundub solid koht, kellelgi kogemusi? Ning kas eelistada nahast või tekstiilist riideid?

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #819
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Kui sa räägid Tallinna motodepoost, siis ei oska kommenteerida. Tartu poe suhtumine jätab soovida ja mina ei raatsi oma raha sinna jätta. Ootaks nagu mingit teenindust ka, aga sellist asja ei ole olemas seal.

                    Üldiselt sügis hakkab vaikselt peale pressima ja õige pea on suuri allahindlusi oodata motokaupadele. Kui väga ei põle, siis mina ostaks jupp-jupi kaupa ja sealt kust saab. Kannatab ka netist tellida, kuigi kiivri, saabaste ja kombe kohta see pigem ei kehti. Või siis lähed proovid poes ja tellid selle numbri järgi.
                    Mina eelistan tekstiili, suvel kindlasti mõnusam. Nahk kindlasti peab kauem vastu. Aga kui see nahk sul vihmas märjaks saab, siis kuivatad 2 nädalat.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #820
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                      Kust motovarustust osta? Riideid, kiiver, saapad, kõik jutud noh. Motodepoo tundub solid koht, kellelgi kogemusi? Ning kas eelistada nahast või tekstiilist riideid?


                      võid sealt küsida. teadmised, kogemused ja tutvused olemas et kõik vajalik kokku panna või siis kedagi soovitada.
                      (mu vend on see pildil ja kes asjaga tegeleb)

                      Comment

                      • kaval-ants
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 191

                        #821
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                        Kust motovarustust osta? Riideid, kiiver, saapad, kõik jutud noh. Motodepoo tundub solid koht, kellelgi kogemusi? Ning kas eelistada nahast või tekstiilist riideid?
                        Mootorratas ei ole enam kitsale ringkonnale mõeldud luksusese, vaid taskukohase hinnaga sõiduvahend linnaliikluses. Motopood.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #822
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Olen elus pidanud 4 audit ja käinud läbi kõikvõimalikud remonditöökojad. Audihooldus on viimane koht, kuhu ma sul soovitan minna. Väldi seda kohta 100%.
                          Revalis saad alati parima teeninduse aga ka suurima arve.
                          Forss on ok, kuigi ma ei pöörduks sinna, kui on mõni spetsiifilisem mure. Hariliku hooldusega saavad kenasti hakkama, aga spetsialise, kes tunnevad audi hingeelu põhjalikult, seal minu meelest ei ole.
                          Kostiveres asub OÜ Arupo. Omanikuks on audi fanaatik, rallisõitja Urmo Aava isa, Rain Aava. Tema on teinud läbi aastate enamused hooldused ja suuremad remondid minu kõikidel autodel ja julgen väita, et nii häid spetsialisate ja PRAKTIKUID ei ole isegi Reval autos mitte. Paari aasta eest ta laiendas oma ettevõtmist ja seoses sellega on mõned mehhaanikud tööle võetud. Kahjuks on pärast kaadri laienemist esinenud mõningaid lohakusega seotud probleeme nendega(üks kord jäeti õõtshoob lahti, pärast geneka remonti ei toiminud enam kesklukk, kuna audi võti unustab auto ära, kui akujuhe maha võtta jne.), aga kus neid ei esineks.
                          Ühesõnaga, kui sa tahad teenindust kus su auto tehakse korda võimalikult hästi ja kiiresti, siis pöördu sinna. Hinnatase on kahjuks kõrgem, kui enamustes urgastes, aga seal küsitakse raha vähemalt asja eest.
                          Panin Forssi aja - esimene vaba aeg 14. september!!!

                          Peale aja panekut tuli meelde, et see kuu saab ülevaatus läbi. Minu mäletamist mööda oli selline süsteem, et kui praegu viin ülevaatusele ja ei saa läbi, siis antakse kuu aega pikendust ja pean ~ 100EEK maksma kui uuesti lähen - teab keegi midagi sellest?

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #823
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            pikendust imo pole ja kordus on enamatsi tasuta normaalsetes kohtades

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #824
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Ma sain küll kuu aega pikendust.

                              Comment

                              • taasver
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 584

                                #825
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                                Kust motovarustust osta? Riideid, kiiver, saapad, kõik jutud noh. Motodepoo tundub solid koht, kellelgi kogemusi? Ning kas eelistada nahast või tekstiilist riideid?
                                mis sikkel on või milline osta plaanis?

                                Comment

                                Working...