Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Need TÜV vennad nokivad iga asja pärast ju. Ema auto alles saadeti ÜV-lt tagasi, mingi krdi veovõlli ots lõtkudega ja sarniirid lõtkudega oli paberil. Auto ei hakka kuhugi otsasi andma, nende samade sarniiride ja veovõlliga sõidab rahulikult 5+ aastat veel ja saab palju odavamalt kui paar sotti peale maksad ÜV-d tehes, mitte ei hakka kuradi käigukasti lahti katkuma. Vana autot anyway kaua ei peeta.
Siin Rakveres standard, et puhtalt keegi ÜV-d ei tee :D
Algselt postitas Tarmonator
Vaata postitust
Siin Rakveres standard, et puhtalt keegi ÜV-d ei tee :D
Comment