AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #796
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #797
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      peaasi et plussi tuleb !
      edu edaspidiseks ka!
      Thx :D

      Poh, lugu siiamaani käib, peab sugu vist vahetama.

      Made my morning, päris andekas :D
      Last edited by qbj0hn; 15.08.11, 16:20.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #798
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Oskab keegi Tallinnas autoremonti soovitada (auto 98a Audi A6)? Midagi suuremat ei ole, kliima on vaja ära täita (vb parandada), summuti katki, püsikiirushoidja jupsib ja veel paar väiksemat asja. Googeldasin veidi, Autohooldus/Audihooldus spetsialiseerub Audidele ja ei ole esindus, aga Audi foorumis jubedalt tehti maha ja Reval Auto on Audi esindus, aga esindusse päris viia ei tahaks kalliduse pärast...

        Samas ei pea olema Audidele spetsialiseerunud, varem käisin Ivecos mis üleüldse on väikebusside firma, aga seal tehti korduvalt sitta tööd ja tagasi viia ei taha.
        Forss on solid, kui Revalisse ei taha minna.

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #799
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Viljandi inimesi on siin? Kuskil kodumänge toimub?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #800
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
            Viljandi inimesi on siin? Kuskil kodumänge toimub?
            Oleks ka huvitatud mingist micro cashist.

            Comment

            • Kosmonaut
              Grinder
              • Feb 2010
              • 584

              #801
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Oskab keegi Tallinnas autoremonti soovitada (auto 98a Audi A6)? Midagi suuremat ei ole, kliima on vaja ära täita (vb parandada), summuti katki, püsikiirushoidja jupsib ja veel paar väiksemat asja. Googeldasin veidi, Autohooldus/Audihooldus spetsialiseerub Audidele ja ei ole esindus, aga Audi foorumis jubedalt tehti maha ja Reval Auto on Audi esindus, aga esindusse päris viia ei tahaks kalliduse pärast...

              Samas ei pea olema Audidele spetsialiseerunud, varem käisin Ivecos mis üleüldse on väikebusside firma, aga seal tehti korduvalt sitta tööd ja tagasi viia ei taha.
              nagu juba mitu korda üteldud, forss on hea koht. ise olen seal golfiga pidevalt käinud, töö korralik.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #802
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                forss ftw
                audihooldus sakis vanasti ka sajaga

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #803
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Olen elus pidanud 4 audit ja käinud läbi kõikvõimalikud remonditöökojad. Audihooldus on viimane koht, kuhu ma sul soovitan minna. Väldi seda kohta 100%.
                  Revalis saad alati parima teeninduse aga ka suurima arve.
                  Forss on ok, kuigi ma ei pöörduks sinna, kui on mõni spetsiifilisem mure. Hariliku hooldusega saavad kenasti hakkama, aga spetsialise, kes tunnevad audi hingeelu põhjalikult, seal minu meelest ei ole.
                  Kostiveres asub OÜ Arupo. Omanikuks on audi fanaatik, rallisõitja Urmo Aava isa, Rain Aava. Tema on teinud läbi aastate enamused hooldused ja suuremad remondid minu kõikidel autodel ja julgen väita, et nii häid spetsialisate ja PRAKTIKUID ei ole isegi Reval autos mitte. Paari aasta eest ta laiendas oma ettevõtmist ja seoses sellega on mõned mehhaanikud tööle võetud. Kahjuks on pärast kaadri laienemist esinenud mõningaid lohakusega seotud probleeme nendega(üks kord jäeti õõtshoob lahti, pärast geneka remonti ei toiminud enam kesklukk, kuna audi võti unustab auto ära, kui akujuhe maha võtta jne.), aga kus neid ei esineks.
                  Ühesõnaga, kui sa tahad teenindust kus su auto tehakse korda võimalikult hästi ja kiiresti, siis pöördu sinna. Hinnatase on kahjuks kõrgem, kui enamustes urgastes, aga seal küsitakse raha vähemalt asja eest.

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #804
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Ma mäletan et võsareporteris oli keegi Andrei lasnast kes automootoreid parandas. Ma usun et ta teeks päris hea hinnaga ära.

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #805
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Launch the troll from your computer and collect money to buy some serious upgrades! Will you be able to get the Super-upgrade???!!!


                      fakk kus kukub trollima:D

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #806
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        hehe 5 milli peal andis kätte ära (Y)

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #807
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Planking and owling are OLD

                          Internetis levib kulutulena uus trend - inimesed pildistavad end nii, nagu neil oleks pea ja keha lahutatud.

                          Comment

                          • marxiku
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 471

                            #808
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            mul andis 4,9 milli peal ära. haigelt trollis

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #809
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              ma 22m peal ja ei saa kätte. ffs

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #810
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                25m peal sain kätte. sitaks hea upgrade.

                                Comment

                                Working...