Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Jah mõned osad on ikka täielik BS.
Õhtuti-öösiti kui arvutis enam olla ei viitsi vaatan telekast PokerItalia pealt ja sealt pead vaatama seda osa mis tuleb
nii, et näed igast jama.
Tõesti vahepeal tundub, et mängijad on seal omavahel kokku leppinud, et mängitakse ainult kaarti ei blufita ei varastata.
Saavad honorari-süüa-juua-niisama lolli juttu ajada ja kui võidavad siis väikest boonust ka.
Eile just juhtusin ühte nägema kus olid ka showmees Matusow Bellamonte Grey Duke jne.Ja ikka käis selline sipside veeretamine,
et ei tunne mehi-naisi ära.
Aga nii kui noorem põlvkond mängus Durr Sahamies käib ikka tihe andmine ja tore vaadata.
Aaa ükskord juhtusin nägema mingit old generation showd,
kus Lederer istus lauas nagu noor isand ja muudkui agrotses LOL.
Algselt postitas donkament
Vaata postitust
Õhtuti-öösiti kui arvutis enam olla ei viitsi vaatan telekast PokerItalia pealt ja sealt pead vaatama seda osa mis tuleb
nii, et näed igast jama.
Tõesti vahepeal tundub, et mängijad on seal omavahel kokku leppinud, et mängitakse ainult kaarti ei blufita ei varastata.
Saavad honorari-süüa-juua-niisama lolli juttu ajada ja kui võidavad siis väikest boonust ka.
Eile just juhtusin ühte nägema kus olid ka showmees Matusow Bellamonte Grey Duke jne.Ja ikka käis selline sipside veeretamine,
et ei tunne mehi-naisi ära.
Aga nii kui noorem põlvkond mängus Durr Sahamies käib ikka tihe andmine ja tore vaadata.
Aaa ükskord juhtusin nägema mingit old generation showd,
kus Lederer istus lauas nagu noor isand ja muudkui agrotses LOL.
Comment