Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
oojaa.. see kuradi trummi löömine.. kui need eesti pantvangid vabastati.. ilmus ühte uudisportaali selle päeva jooksul 12 selle teemalist artiklit.. WTF??? tra ühest piisab mis oleks kokkuvõttev, et vabastatud ja konsulaadi hoones ja saabuvad koju paari päeva pärats jms.. ei ikka on vaja iga lollaka arvamusliidri heietusi, et kas riik maksis lunaraha, kui palju maksis, kas ja kuidas pantvangid sital käsiid, kas ja kuidas perele miski mõjus jms.. vähe leili ei aja selline nämmutamine...:-/
EDIT: hetke seisuga juba neli artiklit tekkinud...
oojaa.. see kuradi trummi löömine.. kui need eesti pantvangid vabastati.. ilmus ühte uudisportaali selle päeva jooksul 12 selle teemalist artiklit.. WTF??? tra ühest piisab mis oleks kokkuvõttev, et vabastatud ja konsulaadi hoones ja saabuvad koju paari päeva pärats jms.. ei ikka on vaja iga lollaka arvamusliidri heietusi, et kas riik maksis lunaraha, kui palju maksis, kas ja kuidas pantvangid sital käsiid, kas ja kuidas perele miski mõjus jms.. vähe leili ei aja selline nämmutamine...:-/
EDIT: hetke seisuga juba neli artiklit tekkinud...




Comment