Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Olen täheldanud, et kui osaleda korra ühes kampaanias (ala tasuta spinnid jne) siis hakkavad nad neid spinne sulle tihedamini saatma. Kui osaled nendes kõigis siis tuleb tasuta spinne ja muid pakkumisi peaaegu iga päev.
EDIT: ja sama pakkumine nordicbetis aga nad lahkemad - pakuvad €10.
Olen täheldanud, et kui osaleda korra ühes kampaanias (ala tasuta spinnid jne) siis hakkavad nad neid spinne sulle tihedamini saatma. Kui osaled nendes kõigis siis tuleb tasuta spinne ja muid pakkumisi peaaegu iga päev.
EDIT: ja sama pakkumine nordicbetis aga nad lahkemad - pakuvad €10.
Comment