Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
Olen kuulnud sellest eestikeelset versiooni,keegi teab nime ?
E: leidsin juba ise
Hellad Velled - Poeg on kodus
Olen kuulnud sellest eestikeelset versiooni,keegi teab nime ?

E: leidsin juba ise
Hellad Velled - Poeg on kodus

Comment